Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Jak zawsze piękne zdjęcia :). LILU, u Ciebie w ogrodzie jeszcze tak zielono, kwieciście i słonecznie jakby to jeszcze lato było :).
  2. Wpłynęły pieniążki od Mattilu -42zł.ETNA bardzo gorąco dziękuje za wsparcie i pamięć:).
  3.     Tak sobie pomyślałam LILU, że możesz być chora bo rzadziej ostatnio do nas zaglądasz. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :).
  4.     Psiaki jak już się zadomowią w nowym miejscu, to dopiero wtedy często wychodzi ich prawdziwy charakterek. Ciekawa jestem czy może coś nowego u Etny się "objawiło" :).
  5. LILU, co tam u ETNY? Czy coś się zmieniło w jej zachowaniu, w końcu już trochę czasu już jest w hoteliku :). Czy nadal taka energiczna? LILU, ile Etna może ważyć? Wpisałabym chociaż taką orientacyjną wagę do ogłoszeń.
  6.     Bardzo dziękuję AlfaLS za pomoc :)
  7.     Heheh, ja też bardzo lubię :)
  8. Cieszę się, że MIKA grzeje dupcię w domku a nie marznie w tym ciasnym boksie.
  9. Sliczna, kochana sunia. Trzymam kciuki za wspaniały domek, który jej nieba przychyli :)
  10.     Dzień dobry w ten chłodny poranek :). Tak się cieszę, ze MIKA dupcię grzeje w domku a ETNA nie siedzi zamknęta w ciasnej klatce i marznie tylko może biegać i biegac i biegać i rozgrzewać kosteczki. Tylko tamtych pozostałych psiaków żal :(
  11.     Ojej super, AlfaS odpisz Kasi że bardzo dziękuję za pomoc MICE i chęć dalszej pomocy Etnie. Konto to samo tylko zmienić imię na ETNA. I oczywiście nikt się nie złości, wprost przeciwnie :). Bardzo gorąco dziękuję Kasi i Tobie AlfaS za pomoc w kontakcie z Kasią :)
  12. Tak w ogóle to dzisiaj mija tydzień odkąd Etna opuściła przytulisko... Mamy taką małą rocznicę. Skleciłam taki tekścik do ogłoszeń, proszę pomóc mi go dopracować :). No i wybrać z 5 zdjęć do ogłoszeń. Etna-jak lawa gorąca… Etna ma ok. 2 lata. Jest niewielką , sięgającą łydki sunią, zmieści się na kolanach. Etna jest energiczna i bardzo radosna. Uwielbia ruch i spacery. Jest przyjazna wobec ludzi i psów. To sunia do kochania. Etna nie miała łatwego życia o czym świadczy chociażby blizna na jej głowie, która nie ma wpływu na jej zdrowie i zachowanie oraz pobyt w schronisku. Obecnie Etna przebywa w hoteliku w ok. Wrocławia i czeka na swój prawdziwy dom. Etna jest zdrowa, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Sunia nie zostanie wydana do budy ani do kojca. Przed adopcją wymagana jest wizyta przed-adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: …………
  13.     Nowych ogłoszeń nie ma. Muszę się uśmiechnąć do Bejotki o ogłoszenia :). Dobrze by było gdyby sunię wet zobaczył i ocenił jej wiek, trzeba znać jej wagę, pewnie zaszczepić na wirusówki (bo w przytulisku pewnie była szczepiona tylko na wściekliznę). Może LILU będzie jechała z jakimś psiakiem do weta i dałaby radę zabrać Etnę. Ja nawet nie wiem jak LILU ma daleko do weta. No i co z kwestią sterylki? Żeby nam panna z cieczką nie wyskoczyła. No i jeszcze pewnie obroża p.pchelna/kleszczowa. LILU- czy Etna ma jakąś obrożę, pytam o taką zwykłą obrożę :)? Bonsai, czy w ogłoszeniach mogę podać Twój nr tel? Zrobiłabyś wstępną selekcję bo ja niezbyt się w tej roli czuję :). A do LILU skierowane byłyby tylko te rokujące telefony :).
  14.     Giselle, ja mam to samo niestety i to już od wielu, wielu dni. I też nie wiem co zrobić zeby było jak dawniej.
  15.     O, super! Będę wdzięczna :)
  16.     Też tak uważam Elisabeto. Ja natomiast mam problem bo Certusowa nadal wpłaca na Mikę stałą deklarację. Wpłynęła deklaracja za październik i nie wiem co mam z nią zrobić? Pisałam juz kilka PW ale brak odpowiedzi. Certusowa nie pojawia się na Dogo od sierpnia.
  17. Certusowa nadal wpłaca na Mikę stałą deklarację. Wpłynęła deklaracja za październik i nie wiem co mam z nią zrobić? Pisałam juz kilka PW ale brak odpowiedzi. Certusowa nie pojawia się na Dogo od sierpnia.
  18. MIKAMIKA prosimy o zdjęcia MIKI, duuuuuuużo zdjęć :)
  19.     Bardzo serdecznie dziekuję :) Konto wysłane, mam nadzieję że doszło bo przy tym nowym Dogo to różnie może być.
  20. Zaglądam do Etny :). Pogoda dzisiaj nie sprzyjała raczej na harce.. :(
  21.     Heheh, kochanego ciała nigdy nie za wiele.
×
×
  • Create New...