Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Zuch dziewczyna :) Widać, że to taka zahartowana, wiejska dziołcha :). LILU-pisz od razu ile kasy rozliczyć, żeby nie umknęło :)
  2.     Dzięki Marysiu, potem sprawdzę konto i pouzupełniam wpłaty. Jutro Etna będzie miała sterylkę, trzymajmy kciuki!
  3. Piękna nasza modelka:) :). Dzięki LILU za to wszystko co robisz dla psiaków :).
  4. No, no , a to wiadomość ! Etna z wiejskiego burka na rozkładówki :). Ja na pewno zamówię kalendarz z Etnusią. LILU, a co to za sesja? Z psiakami pod Twoją opieką? I jak Etnie poszło pokonywanie schodów?
  5. Wspaniale!!! Masz szczęśliwą rękę Bejotko, dziękujemy :). Bądź szczęśliwy Iksiku :)
  6. LILU, uwielbiam niespodzianki ale nie pozwól nam długo czekać bo cierpliwość nie jest moją mocną stoną :)
  7. Etna to już chyba powoli szykuje się do sterylki, chociaż o niej nie wie :)
  8. Czy sunia będzie mogła chociaż biegać swobodnie po ogrodzie? Czy ma być zamknięta non-stop w kojcu? No to znalazła Fundacja suni raj na ziemi, nie ma co, współczuję Ci Rudziu rozterek jakie teraz przeżywasz, bardzo szkoda Grety.
  9. Z tymi cekinami to może trzeba do karnawału czekać ?
  10. Heheh ale tu wesoło :). Mikunia śliczna :).
  11. Trzymam kciuki za śliczną kropkowatą sunię :)
  12. Etna jest jak moja Sara. Goni i poluje na wszystko co się rusza, ze zwierzątek chyba tylko z pieskami jest za pan brat. Etna po prostu musi zostać miastową sunią, tam gdzie nie ma kurek. Gorzej ze boi się wchodzić do pomieszczeń ale myślę, ze raz czy dwa trzeba ją bardziej siłowo zachęcić a potem już nie trzeba będzie jej zachęcać.
  13. Bonsai, czyj nr telefonu jest w tym ogłoszeniu? Czy to Twój? Mogę ten nr podać w ogłoszeniach które zrobię?
  14. Ja w weekend porobię jej trochę nowych ogłoszeń ze zmienionym tekstem i zdjęciami od LILU. Obawiam się jednak, że czas przedświąteczny nie jest korzystny dla adopcji.
  15. Bidulka, może nie mieszkała w domu, może się boi wchodzić bo była kiedyś przeganiana kiedy chciała wejść do domu. Raczej życia na poduchach Etna nie miała :(. LILU, może spróbuj następnym razem ją jakoś zachęcić do wejścia do domu, ciekawa jestem jej zachowania : ).
  16. Wpłynęły pieniążki-stała za listopad 10zł od magenka1. Bardzo serdecznie dziękuję :).
  17.     Wspaniale LILU, bardzo dziękujemy :). Oczywiście że zwrócimy za dojazd :)
  18.     Link do albumu jest w pierwszym poście ale wklejam i tu :) https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/6072356624161084033
  19. Wpłynęła stała za listopad od Poker. Bardzo dziękuję :).
×
×
  • Create New...