Wpłynęły wpłaty dla Felusia od Agnieszka103 oraz p.Marty B. Bardzo serdecznie dziękuję:).
Mam jednak problem z identyfikacją p.Marty B. Może Bonsai mi pomoże :).
Felus taki smutasek jeszcze ale będzie z każdym dniem lepiej.
Wpłynęły deklaracje stałe od dorota1, Bonsai i WIGA. Dodatkowo WIGA zasiliła konto Felusia kwotą 70zł na potrzeby zdrowotne :).
Feluś bardzo dziękuje wszystkim, którzy go wspierają :).
Od wczoraj kolejnym szczęściarzem został Feluś :-) http://www.dogomania.com/forum/topic/145878-przera%C5%BCony-felu%C5%9B-potrzebuje-naszej-pomocy-ju%C5%BC-w-hoteliku-u-lilutosi/page-6
Martwię się... LILU się nie odzywa (mam nadzieję, ze Feluś nie dziabnął LILU), Cioteczki też dzisiaj zaginęły, nawet Elisabeta nie zajrzała wczesnym rankiem :(.
Ależ to maleństwo z tej suni, szczególnie widać to przy Lupusie. Jak można się takiego maleństwa pozbyć! Przecież ta sunia jest do schrupania, chciałoby się przytulić to maleństwo.