Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7
  2. Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7
  3. Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7
  4. Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7
  5. Płakać się chce jak to wszystko się czyta, teraz już ze szczęścia.
  6. o matko jedyna, oby się udało !
  7. Anecik, rób Ty rozliczenia ja będę przeklejać do drugiego postu.
  8. Wpłynęły deklaracje od certusowa, edek i bakusiowa (z nadwyżką). Feluś bardzo dziękuje.
  9. Anecik robisz gdzieś rozliczenie w jakimś poście? Kurczę, przydałby Ci się drugi post do rozliczeń. Kiedyś mod przepisywał post na inną osobą jeśli się do niego zwróciło ale teraz podobno modów nie ma i można sobie pisać do woli. Ja np. prowadzę sobie takie rozliczenie Felusia w poście nr 2 (może zerknij, jeśli Ci taka forma odpowiada to moze skorzystaj :)) http://www.dogomania.com/forum/topic/145878-przera%C5%BCony-felu%C5%9B-potrzebuje-naszej-pomocy-ju%C5%BC-w-hoteliku-u-lilutosi/
  10. Ostatnie zdjęcie niesamowite, jaki uśmiechnięty maluszek :)
  11. Dlatego trzeba będzie szukać wielu deklaracji ale takich po 5-10zł, żeby w przypadku zasiedzenia się suni w hoteliku nie było to zbytnim obciążeniem dla kieszeni. A i w przypadku wykruszenia się deklaracji, łatwiej taką zastąpić niż np. w przypadku gdy wykruszy się deklaracja 100-złotowa.
  12. Ja już na bazarku byłam i propozycję imienia złożyłam :)
  13. Mi się zdrzemnęło po pracy ale już jestem u mikruska :-)
  14. Sen to zdrowie :) Pestunia pozdrawia wszystkich, którzy ją jeszcze pamiętają :)
  15. Zajrzałam własnie na bazarek imienny zorganizowany przez ewę gonzales i zasady są takie jak wyżej opisałaś jolantino. Mam jeszcze pytanie czy na jedna osoba może oddać kilka głosów na wybrane przez siebie imię?
  16. A może sunię umieścić u szafirki? Mieszkałaby tam w domku.
  17. Nie bardzo wiem jakie są zasady bazarków imiennych. Ale myślę sobie, że może wystawmy na bazarku propozycje imion, które tu padły na wątku i ten kto chce zagłosować na któreś z imion proponuje jakąś dowolną kwotę pieniędzy. To imię, które w sumie uzbiera najwięcej kasy wygrywa. Co Wy na to? Czy moze są jakieś inne zasady?
  18. Mi też się Niko/Nico podoba, jest krótkie, łatwo się wymawia.
  19. Kochany okruszek. Nawet nie wie biedny co się tutaj dzieje. A dzieje się dużo, dużo dobrego. Nawet nie przypuszczałam, ze będzie tak dobrze :). Kochani, jak się robi multicytowanie? Bo ja piszę post pod postem i zaraz mnie mod prześwięci. A to dlatego że nie wiem jak połączyć zacytować dwa posty w jednym poście.
  20. teresaa118-bardzo dziękujemy za ogromną pomoc. Cudnie, cudnie :).
  21. Poker, miałam na myśli, żeby płacić za hotelik po zakończeniu każdego miesiąca. Za lipiec zapłaci się za ilość dni hotelikowania w lipcu a potem za kolejne miesiące po zakończeniu każdego miesiąca. A wpłaty darczyńców mogą przychodzić przez cały miesiąc, jak komu wygodniej i zależnie kiedy kto otrzymuje wypłatę. Ja np. otrzymuję wypłate 10 każdego miesiąca i wtedy płacę też deklaracje.
  22. Rozliczanie na koniec każdego miesiąca jest łatwe i wygodne, polecam :)
×
×
  • Create New...