-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Sara2011 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7 -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Sara2011 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7 -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Sara2011 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7 -
CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!
Sara2011 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Pinie szukamy osoby do przeprowadzenia PA w Jelcz Laskowice dla suni z ponizszego wątku. Wizyta musi być przeprowadzona do niedzieli. Bardzo prosimy. http://www.dogomania.com/forum/topic/147628-pilnepotrzebna-osoba-do-wizyty-jelcz-laskowice-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-betonowym-boksie/page-7 -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Płakać się chce jak to wszystko się czyta, teraz już ze szczęścia. -
o matko jedyna, oby się udało !
-
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Anecik, rób Ty rozliczenia ja będę przeklejać do drugiego postu. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły deklaracje od certusowa, edek i bakusiowa (z nadwyżką). Feluś bardzo dziękuje. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Anecik robisz gdzieś rozliczenie w jakimś poście? Kurczę, przydałby Ci się drugi post do rozliczeń. Kiedyś mod przepisywał post na inną osobą jeśli się do niego zwróciło ale teraz podobno modów nie ma i można sobie pisać do woli. Ja np. prowadzę sobie takie rozliczenie Felusia w poście nr 2 (może zerknij, jeśli Ci taka forma odpowiada to moze skorzystaj :)) http://www.dogomania.com/forum/topic/145878-przera%C5%BCony-felu%C5%9B-potrzebuje-naszej-pomocy-ju%C5%BC-w-hoteliku-u-lilutosi/ -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ostatnie zdjęcie niesamowite, jaki uśmiechnięty maluszek :) -
Dlatego trzeba będzie szukać wielu deklaracji ale takich po 5-10zł, żeby w przypadku zasiedzenia się suni w hoteliku nie było to zbytnim obciążeniem dla kieszeni. A i w przypadku wykruszenia się deklaracji, łatwiej taką zastąpić niż np. w przypadku gdy wykruszy się deklaracja 100-złotowa.
-
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ja już na bazarku byłam i propozycję imienia złożyłam :) -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Mi się zdrzemnęło po pracy ale już jestem u mikruska :-) -
Piękny jest :)
-
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam własnie na bazarek imienny zorganizowany przez ewę gonzales i zasady są takie jak wyżej opisałaś jolantino. Mam jeszcze pytanie czy na jedna osoba może oddać kilka głosów na wybrane przez siebie imię? -
A może sunię umieścić u szafirki? Mieszkałaby tam w domku.
-
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nie bardzo wiem jakie są zasady bazarków imiennych. Ale myślę sobie, że może wystawmy na bazarku propozycje imion, które tu padły na wątku i ten kto chce zagłosować na któreś z imion proponuje jakąś dowolną kwotę pieniędzy. To imię, które w sumie uzbiera najwięcej kasy wygrywa. Co Wy na to? Czy moze są jakieś inne zasady? -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Mi też się Niko/Nico podoba, jest krótkie, łatwo się wymawia. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Może zrobić bazarek imienny? -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kochany okruszek. Nawet nie wie biedny co się tutaj dzieje. A dzieje się dużo, dużo dobrego. Nawet nie przypuszczałam, ze będzie tak dobrze :). Kochani, jak się robi multicytowanie? Bo ja piszę post pod postem i zaraz mnie mod prześwięci. A to dlatego że nie wiem jak połączyć zacytować dwa posty w jednym poście. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
teresaa118-bardzo dziękujemy za ogromną pomoc. Cudnie, cudnie :). -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Podnosimy maluszka-okruszka. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker, miałam na myśli, żeby płacić za hotelik po zakończeniu każdego miesiąca. Za lipiec zapłaci się za ilość dni hotelikowania w lipcu a potem za kolejne miesiące po zakończeniu każdego miesiąca. A wpłaty darczyńców mogą przychodzić przez cały miesiąc, jak komu wygodniej i zależnie kiedy kto otrzymuje wypłatę. Ja np. otrzymuję wypłate 10 każdego miesiąca i wtedy płacę też deklaracje. -
Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Rozliczanie na koniec każdego miesiąca jest łatwe i wygodne, polecam :)