Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. To ja też przedstawię swoje propozycje: Niko (Nikuś), Toy, Tuptuś, Yogi.
  2. Dzień dobry. Nie mogę się już doczekać fotek kudłaczka u szafirki :)
  3. Ja jestem za tym aby Tola była szefem, bo jest tam na miejscu i ma fizycznie do czynienia z psiakiem. Co Wy na to? Co na to Tola? :) My będziemy drużyna wspierającą Tolę :)
  4. Trzeba zapytać Murkę, wyślę PW do Murki z pytaniem.
  5. Ja nie bardzo wiem o co chodzi z tym szefowaniem. Bądźmy wszyscy szefami :). A aktualizacje drugiego postu będę oczywiście robiła, nie ma problemu. Stan finansów psiaka powinien być na początku wątku, łatwo "znajdowalny"dla wszystkich. żeby nie trzeba było przekopywać wątku w poszukiwaniu informacji.
  6. Felek może do mnie dołączyć, ja aktualnie jestem na diecie. Razem będziemy zajadać warzywka:)
  7. Dzięki Tola. Rezerwuj malucha i wyciągamy jak najprędzej. Podziękuj Fundacji zamojskiej :).
  8. W poście nr 2 spisałam zadeklarowane do tej pory deklaracje.
  9. Bycie skarbnikiem polega na udostępnieniu swojego konta do wpłat darczyńców, prowadzeniu rozliczeń, ewidencjonowaniu na wątku wpłat i wypłat. Jeśli nie będzie nikogo chętnego to ja mogę być skarbnikiem z tym, ze ja już prowadzę rozliczenia jednego psiaka i te wpłaty na maluszka musiałyby dobrze opisane (że to właśnie dla niego), żeby mi się nie pomieszało. Dobrze by było gdyby psiaczek miał swoje imię.
  10. No właśnie wysłałam zapytanie czy ktoś chętny być skarbnikiem.
  11. Kto wyraża chęć bycia skarbnikiem maluszka, który nie ma nawet imienia :(
  12. Dzisiaj mu wyróżnilam olx bo stare wyróznienie wygasło. Jakis trudny egzemplarz z Felka.
  13. Kolejna partia ogloszen, która przyszla do aktywacji. Tylko dlaczego nikt nie dzwoni o Felusia??? Co robic ??? :( http://www.moj-bazar.pl/inzeraty/pozostale-rasy-inzercia-67758-may-felu-szuka-domku.html http://znajdy.pl/index.php/moje-ogloszenia/24-psy/320-maly-felus-szuka-domku http://www.znajdziesz.to/368362-maly-felus-szuka-domku.html http://www.b24.pl/maly-felus-szuka-domku-o1113422.htm http://www.strefazwierzat.pl/maly-felus-szuka-domku,o777 http://www.321ogloszenia.pl/ogloszenie,38223 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/418871-maly-felus-szuka-domku-oferta/usuniecie/oyFcrgJang/ https://www.znajdzto.pl/podglad_ogloszenia/8784563/2d342decd6bbd8c37347c33132dd45b012ab8e82 http://ogloszenia.weterynarz.pl/ogloszenie_14837955_Maly-Felus-szuka-domku.html http://www.chollo.pl/ogloszenie/90959,maly-felus-szuka-domku.html http://www.chollo.pl/ogloszenie/90959,maly-felus-szuka-domku.html http://zybel.pl/announcements/show/37587/maly-felus-szuka-domku http://informacyjny.com.pl/announcements/show/1680/maly-felus-szuka-domku https://zwierzeta.znajdzto.pl/dolnoslaskie/wroclaw/inne-rasy-i-mieszance,594/maly-felus-szuka-domku,8784563.html
  14. wieso to bardzo dużo pieniędzy. Masz wrażliwych na krzywdę zwierząt znajomych, podziękuj im bardzo serdecznie :).
  15. b-b bardzo dziękuję za bazarek. Przy rozsyłaniu wątku będę oczywiście zapraszała na bazarek :).
  16. Bogusik, bardzo dziękuję. Murka już napisała, ze nie będzie w boksie tylko w domu :).
  17. Myślę, ze można już organizować odbiór psiaka ze schronu, jak myślicie? Tola, pomożesz w tej kwestii? Tylko co z odrobaczeniem? Ja zapłacę za tabletki, tylko jak go odrobaczyć? W schronie?
  18. Dzisiaj porozsyłam trochę wątek, może uzbieramy choć trochę deklaracji jednorazowych. Ale to dopiero wieczorem bo dopiero wróciłam do domu a juz muszę wyjść znowu. Może ktoś by zorganizował bazarek cegiełkowy na transport i jedzonko?
  19. I ja zaglądam do kudłaczka.
  20. Anula jeszcze nic nie rozsyłałam, jutro wieczorem postaram się . Dzisiaj wyprawiam syna na obóz, jutro wyjeżdża i mam sporo jeszcze prasowania i pakowania :).
  21. Hurra, hurra, działa! Dzięki Anula :)
  22. Niestety muszę się poddać, nie działa :(.
×
×
  • Create New...