Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Sliczny cukiereczek z Emi:). Ale ta czarna sunia zawsze się z nią trzyma i z tą długowłosą. Boże, co ona sobie będzie myślała, jak te dwie wyjdą a ona tam zostanie bez swoich przyjaciółek. Gdyby tylko było więcej deklaracji ..... :(
  2. Ale cukiereczek! Do zacałowania ten piegowaty pycholek :).
  3. To super, będziemy wcześniej wiedzieć :)
  4. Osoby, które zgodziły się przenieść deklaracje wpisałam w poście nr 2. Dopiero wczoraj rozesłałam zapytanie, więc może jeszcze ktoś się zgłosi.
  5. Super że tyle "cioć" przybyło:). Witamy serdecznie.
  6. A ja zapraszam na wątek suni. Miałam go stworzyć dopiero po potwierdzeniu przez Tolę w poniedziałek, że sunia nadal jest w schronie ale nie chcę już "zaśmiecać" wątku Felusia. W przypadku, gdyby suni nie było podmienimy na tę czarnulkę :).
  7. Jednak założyłam wątek aby nie zaśmiecać wątku Felusia :). Zapraszam w takim razie na nowy wątek suni :
  8. Post finansowy: Wpłaty: 750zł -majątek po Felusiu/01.11.2016 10zł -dorota1/02.11.2016/stała XI 20zł- Poker/02.11.2016/stała XI 30zł -certusowa/02.11.2016/stała XI 10zł -Czarna Kafka/03.11.2016/stała XI 20zł -Dulska/04.11.2016/stała XI 10zł-magenka1/07.11.2016/stała XI 20zł-Sara2011/07.11.2016/stała XI 177zł-bazarek transportowy 10zł -markofix1/21.11.2016/stała XI 25zł -bakusiowa/22.11.2016/stała XI +bonus 10zł -Czarna Kafka/29.11.2016/stała XII 120zł -rutta/30.11.2016/spadek po Raksie (70zł)+ stała XI (50zł) 60zł -Mela Jakimiuk/30.11.2016/ stała XI,XII,I 10zł -magenka1/30.11.2016/stała XII 20zł -Poker/01.12.2016/stała XII 10zł -markofix1/01.12.2016/stała XII 10zł -dorota1/02.12.2016/stała XII 30zł -certusowa/02.12.2016/stałaXII 20zł - Dulska/05.12.2016/stała XII 25zł -bakusiowa/06.12.2016/stala XII +bonus 50zł -rutta/19.12.2016/stała XII 20zł -Sara2011/19.12.2016/stała xII 10zł -magenka1/30.12.2016/stała I 10zł -Czarna Kafka/30.12.2016/stała I 20zł -Poker/30.12.2016/stała I 10zł-markofix1/02.01.2017/stała I 30zł -certusowa/02.01.2017/stała I 20zł -Dulska/04.01.2016/stała I 10zł -dorota1/05.01.2017/stała I 20zł-Sara2011/13.01.2017/stała I Razem wpłaty: +1597zł ................................................................................................................ Wydatki: 240zł -transport z Zamościa do Wrocławia 100zł -transport z Wrocławia do hoteliku, odrobaczenie 270zł-hotelik za listopad (od 04.11-30.11) 310zl -hotelik za grudzień 2016 40zł -koszt dojazdu na wizytę PA 140zł -hotelik (od 01.01.17-14.01.17) 497 zł-przeniesione na konto Nutki /19.01.2017 Razem wydatki: 1597zł ................................................................................................................ Stan konta (wpłaty minus wydatki): 0zł
  9. Kilka osób zgodziło się przenieść deklaracje z Felusia, który jest już w DS na EMI, za co bardzo gorąco dziękuję :). Deklaracje stałe: magenka1-10zł XI,XII,I dorota1-10zł : XI,XII,I Sara2011-20zł XI,XII,I Poker- 20zł: XI,XII,I bakusiowa-20zł XI,XII Czarna Kafka-10zł: XI,XII,I Dulska-20zł: XI,XII,I Mela Jakimiuk-20 zł XI,XII,I certusowa-30zł: XI,XII,I rutta -50zł XI,XII markofix1-10zł XI,XII,I Razem: 220 zł Majątek po Felusiu : 750zł :)/wpłacone Spadek po Raksie : 70zł :)/wpłacone
  10. Gorąco proszę o wszelką pomoc w utrzymaniu małej, kochanej przylepki w hoteliku (roboczo nazwanej EMI). Sunia obecnie przebywa w schronisku, w którym pieski w ogóle nie wychodzą na spacery. Sunia przyklejona do ogrodzenia prosi o uwagę człowieka. Na razie niewiele jeszcze o niej wiem, być może więcej informacji będzie w poniedziałek, po odwiedzinach schroniska przez Wolontariuszki. Chciałabym umieścić sunieczkę w hoteliku u LILUTOSI koło Wrocławia, gdzie umieszczaliśmy już wiele "naszych" psiaczków i które są już w domkach stałych. Koszt hoteliku to 10zł doba(z karmą)+koszty weterynaryjne. Na dniach szykuje się transport trzech piesków z tego schroniska do woj. lubuskiego, bardzo chciałabym aby sunia tymże transportem trafiła do hoteliku pod opiekę LILU. Gorąco proszę o deklaracje stałe, jednorazowe, bazarki, rady, porady, obecność na wątku, ogłoszenia itp. :) ................................................................................................................................................................................................................................................................................. Link do albumu ze zdjęciami EMI: https://photos.google.com/share/AF1QipN-QJ7yYVpvGXYAjUmnp280xZCVMZZxGjylpettvammLENVHLybySSoqNOW7pIl8g?key=bzhocTVaYl9HYjNqUkRqY25lZjdibzFDeHg4NG5n .................................................................................................................................................................................................................................................................................. A oto przylepka Emi: EDIT- 14.01.2017 Emi zamieszkała w DS w Łazach/woj. śląskie
  11. To super, że sunia jest wysterylizowana. Zawsze jeden koszt odpada :).
  12. Tolu, jeśli będziesz rezerwowała psiaczki dla Anuli i Bogusik to zarezerwuj również dla mnie tę małą sunię. Czy sunia jest wysterylizowana? Przy okazji wypytaj również o tę sunię z poniższego zdjęcia, trzeba pomyśleć również i o tej suni, znaleźć miejscem zebrać deklaracje.
  13. Założę jak Tola po wizycie w schronie potwierdzi, że sunia nadal tam jest.
  14. Wiem kochana, śledzę wątek zamojski ale co zrobić jak deklaracji brak :(. Może jak sunia, którą chcę wyciągnąć pójdzie do domku, to pomyślimy o tej czarnej jako następnej. Chciałabym zabrać je dwie ale na to miesięcznie potrzeba 600zł na hotelik :(.
  15. To na razie w tym poście będę wpisywała deklaracje na sunię z Zamoscia: magenka1-10zł dorota1-10zł Sara2011-20zł Poker 20zł ???? (do potwierdzenia jeszcze, bo deklaracja była złożona na Tosię a nie sunię z Zamoscia) bakusiowa-20zł Czarna Kafka-10zł
  16. Tolu, jeśli Anula z Bogusik się zgodzą to chciałabym się podpiąć pod transport psiaczków które będą jechały do hoteliku u szafirki (zawsze to im więcej psiaków, tym koszt transportu przypadający na psiaka tańszy) i zabrać tę sunię z poniższego zdjęcia do hoteliku pod Wrocławiem, do Lilutosi.
  17. Bardzo ślicznie dziękuję :)
  18. Kochani, kto zgadza się przenieść deklaracje na sunię z Zamoscia, tę ze zdjęcia poniżej? Niedługo będzie transport innych piesków z tego schronu do hoteliku w lubuskim, ta sunia mogłaby przyjechać tym samym transportem. Bardzo proszę o deklaracje, bo bez nich plan się nie powiedzie.
  19. Jasne LILU. To jest oczywista oczywistość :)
×
×
  • Create New...