-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Dziękuję Murko za wiadomości, zdjęcia i filmik. Odtwarzałam go sobie już chyba z 10 razy :). Chłopak robi niesamowite postępy, widać, ze jeszcze się trochę boi, patrzy niepewnie ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Bardzo się cieszę:). Czekam niecierpliwie aż Donek będzie mógł sobie sam pobiegać, bez smyczy, poganiać się z innymi psiakami. Wiem że to jeszcze trochę czasu musi upłynąć ale czekam.... I wierzę, że doczekam:).
-
Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!
Sara2011 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!! -
KORA - kilka lat w piwnicy, 11 lat w schronisku. 2 lata w spa. ZA TM.
Sara2011 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!- 248 replies
-
- kora
- sunia do adopcji
- (and 6 more)
-
Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
-
Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
-
A ten piesek na pierwszym zdjęciu to chyba inny niz na pozostałych? Bo ma taką białą sierść na brzuszku a na tych innych nie ma.
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ten w łaty cudny. A ja pytam o tego całego czarnego, za tym w łatki. Prawie go nie widać :). -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Szafirko, a ten czarny piesek to nie jest czasem Czoko? Jak tam nastawienie Czoko do ludzi? Stał się trochę odważniejszy? Przepraszam Oriś że zaśmiecam Twój wątek. -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Oriś jest śliczny. Na pewno kogoś zauroczy. Moja Sara też ma zawsze taką smutną, poważną minę, niektóre pieski tak mają. Czy Oriś potrafi się bawić z innymi psiakami? Na zdjęciu widać, że go jakiś rudy piesio zaczepia, czy Oriś potrafi odpowiedzieć na takie zabawowe zaczepki?