Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Kochani, gdyby ktoś mógł podarować jakąś deklarację Dolarkowi albo zrobić bazarek to będę bardzo wdzięczna. Niestety Dolarkowi kończą się pieniążki a deklaracji też nie ma pełnych :(.
  2. Bardzo dziękuję Kochani za nieustanne wsparcie Nutki. Wpłynęły pieniążki od: 25zł-bakusiowa/24.07.2017/stała VII + bonus 30zł-Monika F./26.07.2017/stała VII
  3. A Mikrob dokąd pojechał?
  4. Ten za nim po lewej stronie też śliczny/a , taki kudłaty.
  5. Na razie był jeden durny telefon. Dzwoniła Pani z Bielska-Białej. Chciałaby psa dla dzieci, wcześniej mieli psa ale oddali bo dziecko niby miało mieć alergię ale okazało się że raczej nie ma tej alergii to by wzięli jednak psa. Ehhh ! Nie o takie telefony mi chodzi :(.
  6. Na konto Dolarka wpłynęły deklaaracje od Darczyńców: 30zł-Patrycja96/10.07.2017/stała VIII i IX 20zł-Livka/12.07.2017/stała VII 50zł-Jolanta Sz./12.07.2017/stała VII Bardzo ślicznie dziękuję :).
  7. 11.07.2017 wpłynęła deklaracja od agat21 -10 zł (stała VII). Bardzo dziękuję <3 .
  8. Niestety nie mam a teraz wsród tylu numerów połączeń nie jestem w stanie odtworzyć, które to były o Nutkę :(
  9. Mam tekst ze starych ogłoszeń olx. Kasia w przyszłym tygodniu ma zrobić też kilka nowych zdjęć. https://www.olx.pl/oferta/sliczna-sunia-do-adopcji-CID103-IDmbsWe.html https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDiMK5l.html
  10. Niestety adopcja Nutki nie dojdzie do skutku. Stan zdrowia Pana znowu się pogorszył. Pan sam bardzo przeżywa tę sytuację, nie wiedział jak poinformować o tym wszystkim i aż przyjechał ze swoją panią doktor do Kasi, która poinformowała że w obecnym stanie zdrowia nie wyraża zgody aby Pan zajmował się dwoma psami. Z jednej strony rozumiem sytuację, z drugiej strony już miesiąc temu zdjęłam ogłoszenia Nutki, a po tym jak je zdjęłam miałam o nią zapytania ale odmawiałam już ludziom bo Nutka miała iść do DS. Przepraszam wszystkich darczyńców, jestem załamana. Nie pozostaje mi nic innego jak wznowić ogłoszenia :(.
  11. Wyjazd Nutki do nowego domku się opóźnił bo Nutka dostała jakiejś miejscowego zapalenia skórnego (hot spot) i z Kasią zdecydowałyśmy, że pójdzie do domku po wyleczeniu, tym bardziej że Nutka nie zbyt chętnie daje smarować sobie chore miejsce, więc lepiej niech robi to osoba którą zna i ufa jej. Pan jest cały czas w kontakcie i najprawdopodobniej już w ten weekend Nutka pójdzie na swoje.
  12. Ślicznie dziekuję za kolejne wpłaty dla Nutki: 30zł-certusowa/03.07.2017/stała VII 10zł-markofix1/03.07.2017/stała VII 10zł-dorota1/04.07.2017/stała VII 20zł-Dulska/06.07.2017/stała VII 20zł-Sara2011/06.07.2017/stała VII
  13. Bardzo slicznie dziękuję za kolejne wpłaty dla Dolarka: 50zł-M.Kościelak/03.07.2017/stała VII 20zł-Dulska/03.07.2017/stała VII 30zł-koja/03.07.2017/stała VII 20zł-Sara2011/06.07.2017/stała VII
  14. Mureczko, byłabym baaaaardzo wdzięczna gdyby udało Ci się choć na krótki czas zabrać lub zabierać kilka razy na jakieś niedługie chwile Dolarka do domu i poobserwować jak on sie zachowuje?
  15. Wpłynęły deklaracje od: 10zł-magenka1/30.06.2017 10zł-Czarna Kafka/30.06.2017 Bardzo ślicznie dziękuję :)
  16. Dziękuję Murko za rozliczenie. Pieniążki przelane. Jakby udało sie zrobić Dolarkowi nowe zdjęcia byłoby wspaniale :).
×
×
  • Create New...