-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Cudowny Roni już w wspaniałym DS w Oświęcimiu.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Powodzenia :) -
A Mikrob dokąd pojechał?
-
Ten za nim po lewej stronie też śliczny/a , taki kudłaty.
-
Niestety adopcja Nutki nie dojdzie do skutku. Stan zdrowia Pana znowu się pogorszył. Pan sam bardzo przeżywa tę sytuację, nie wiedział jak poinformować o tym wszystkim i aż przyjechał ze swoją panią doktor do Kasi, która poinformowała że w obecnym stanie zdrowia nie wyraża zgody aby Pan zajmował się dwoma psami. Z jednej strony rozumiem sytuację, z drugiej strony już miesiąc temu zdjęłam ogłoszenia Nutki, a po tym jak je zdjęłam miałam o nią zapytania ale odmawiałam już ludziom bo Nutka miała iść do DS. Przepraszam wszystkich darczyńców, jestem załamana. Nie pozostaje mi nic innego jak wznowić ogłoszenia :(.
-
Wyjazd Nutki do nowego domku się opóźnił bo Nutka dostała jakiejś miejscowego zapalenia skórnego (hot spot) i z Kasią zdecydowałyśmy, że pójdzie do domku po wyleczeniu, tym bardziej że Nutka nie zbyt chętnie daje smarować sobie chore miejsce, więc lepiej niech robi to osoba którą zna i ufa jej. Pan jest cały czas w kontakcie i najprawdopodobniej już w ten weekend Nutka pójdzie na swoje.