Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Zachary, transport z Radys do Słubic być może będzie za darmo bo przy okazji transportu innych psiaków (ale to jeszcze w trakcie negocjacji). Jeśli to się uda to trzeba będzie pokryć koszt transportu Nowa Sól-Słubice-Nowa Sól. Dam znać jak to wszystko wyszło. Staram się zawsze szukać transportów łączonych żeby wyszło jak najtaniej:). Jeśli ew. będziesz dysponowała jakąś kwotą, to przydałaby się potem pomoc do sterylki lub na leczenie oczka :).
  2. 12.09.2017 wpłynęła stała deklaracja od p. Joli Szymańskiej z FB-50 zł. Ślicznie dziękuję <3.
  3. Nie wiem czy sznaucerki jadą do malawaszki ale będą jechały tym środowym transportem ale nie wiem do kogo. Witaj anecik :)
  4. Dziękuję Bogusiu. Jeśli chodzi o sznaucerki, to słyszałam że były zarezerwowane i czekają tylko na transport. Ale jeszcze dopytam. A transport Lemoniady chyba byłby już w środę.
  5. Serdecznie zapraszam na wątek Lemoniady, którą chciałabym zabrać z Radys do szafirki.
  6. Kochani, mam nadzieję, że się nie obrazicie. Zapraszam na nowy wątek Lemoniady, którą chciałabym zabrać z Radys do szafirki.
  7. Podrzucę słodką Lemoniadkę, może ktoś wypatrzy i wspomoże ?
  8. Zachary, pięknie dziękuję :). Mam nadzieję, ze to oczko to nie jest jakaś poważna sprawa i da się to jakoś łatwo i szybko wyleczyć. Slicznie dziękuję za deklarację pomocy <3.
  9. Wykaz wpłat: 20zł -renatka_s /21.09.2017/dekl. jednorazowa 20zł-nesiowata/21.09.2017/dekl. jednorazowa 20zł-agat21/21.09.2017/dekl.jednorazowa 100zł-Monika Frąckiewicz (FB)/19.09.2017/dekl. stała +na transport 60zł-Marta Krupa (FB)/21.09.2017/stała + na transport 50zł-Czarna Kafka/22.09.2017/dekl.jednorazowa 150zł -zachary/22.09.2017/dekl.jednorazowa 50zł-teresaa118/25.09.2017/jednorazowa 10zł-Elżbieta Rossa(FB)/25.09.2017/stała X 50zł-Bogusik/25.09.2017/stała X 30zł-AniaB/25.09.2017/stała X 10zł-E.Biernat /25.09.2017/stała X 30zł-D.Wandrychowska (FB)/27.09.2017/ stała X 10zł-E.Olender(FB)/27.09.2017/stała X 10zł -kiyoshi/28.09.2017/stała X 20zł-J.Kotecka (FB)/28.09.2017/stała X 30zł-Patrycja Bal Wiertek/29.09.2017/stała X 160zł-Aldona Mijalska/29.09.2017/stała X + bonus 20zł -Jagoda Kotecka /04.10.2017/stała X 30zł -Dorota Wandrychowska/06.10.2017/stała X 30zł -Agnieszka Piasecka /10.10.2017 /jednorazowa 10zł -Ewelina Olender /18.10.2017/stała XI 100zł -Aldona Mijalska/26.10.2017/stała Razem wpłaty : 1020 zł .......................................................................................................................... Wydatki: 150 zł-transport do hoteliku /29.09.2017 100zł-wet /29.09.2017/wg faktury 100zł-hotelik wrzesień 50zł -SPA 17.5zł -wyróżnienie olx 17.5zł-wyróżnienie olx 86zł- czipowanie, szczepienie, odpchlenie, odrobaczenie 39zł -rejestracja w Safe Animal 260zł -hotelik październik 200zł-kwota przelana na konto foksika Razem wydatki : 1020zł .......................................................................................................................... Stan konta: 0 zł
  10. Deklaracje stałe: 10zł -kiyoshi X 30zł-Monika F. (FB): X 30zł- AniaB X 10zł-Elżbieta R. (FB) X 100zł-Aldona M. (FB) X,XI 10zł -Marta K (FB): X 20zł-Jagoda K.(FB) IX,X 30zł- Dorota W. (FB) IX,X 10zł -Ewelina O. (FB) X,XI 10zł-Emilia B. (FB) X Deklaracje jednorazowe: 50 zł -Bogusik/wpłacone ? - mdk8 :) 20 zł -agat21/wpłacone 20 zł -renatka_s /wpłacone 20 zł -nesiowata /wpłacone 50zł - teresaa118 :)/wpłacone 50 zł -Czarna Kafka/wpłacone 150 zł -zachary /wpłacone 50 zł-Marta K.(FB)/wpłacone 30 zł -Patrycja Bal-W. (FB)/wpłacone 30 zł -Agnieszka P. (FB)-wpłacone 50 zł-Monika F.(FB)-wpłacone
  11. Witam wszystkich :). Chciałabym bardzo pomóc Lemoniadzie z Radys. Jest miejsce w hoteliku u szafirki, jak zwykle brakuje funduszy które będą potrzebne na hotel, SPA, sterylkę, transport, weta i inne. Sunia ma chyba też chore oczko bo jest zaczerwienione. Bardzo proszę o pomoc :). Może wspólnymi siłami uda się pomóc kolejnej suni. A tak piszą o Lemoniadzie na stronie Psów w Radys: LEMONIADA - artystka. Nie dość, że urody filmowej, to jeszcze pełna wdzięku i pomysłów. Energiczna, bardzo towarzyska, uśmiechnięta od ucha do ucha. Futro nawet w schronisku nosi z klasą - a co dopiero, gdy je odda do pralni! Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, potrafi robić sztuczki, nieznane szerszemu pospólstwu - w naszym przypadku po kratach kojca chodziła jak małpa, a przynajmniej jak kot. Fantastyczna i naprawdę nietuzinkowa. I straszna szkoda, że od pół roku w schronisku... (uwaga, właściciele domów i posesji - jak widać, dla Lemoniady ogrodzenia to pikuś. Weźcie to pod uwagę, zanim zdecydujecie się na adopcję). Lemoniada ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od kwietnia 2017r. KOJEC: VI - 12 NR: 9308 Pies przebywa w Radysach. ..................................................................................................................... 20.09.2017 Lemoniada zamieszkała w hoteliku u szafirki :) ..................................................................................................................... 27.10.2017 Lemoniada zamieszkała we Wrocławiu :) ........................................................................................................................................................................................................................................................................................... Tak jest teraz :)
  12. Ja również trzymam kciuki .
  13. Ojej, cudne wiadomości. Mi się też łezka w oku zakręciła :). Cudowny domek jej Iza znalazłaś <3
  14. Dzisiaj dzwonił PAN GOSPODARZ i chciał Nutkę do stróżowania na jego gospodarstwie. Już ma bernardyna ale jeszcze potrzebuje mniejszego kundla (dosłownie tak się wyraził) żeby latał i hałas robił. I jeszcze żeby mu psa przywieźć na jego rancho. Echhh.....
×
×
  • Create New...