-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Kochani, mam ogromny dylemat jeśli chodzi o Dolarka. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie rodzina z Katowic w sprawie adopcji Dolarka. Panią bardzo wzruszyła jego historia, to że taki biedny, żle potraktowany przez człowieka. Podczas rozmowy wypytałam trochę o warunki jakie dom może zaoferować. Nie jest to dom moich marzeń jaki chciałabym zapewnić Dolarkowi, głównie dlatego że w domu jest czwórka małych dzieci: najstarsze ma 10 lat, dwójka 5 i 6 i najmłodsze jeszcze całkiem malutkie ale już nie pamiętam dokładnie , chyba coś ok. pół roku. Rozmawiając przez telefon słyszałam jeden wielki harmider. No i gdzie tam jeszcze Dolar? Chciałam dać sobie spokój z tym domem ale Pani do mnie dzwoniła i pytała kiedy wizyta PA. Więc dla świętego spokoju została przeprowadzona wizyta PA przez Mysza2 i AgusiaP za co bardzo dziewczynom dziękuję. Wizyta nie rozwiała zbytnio moich wcześniejszych obaw, rodzina skromna ale widać że lubiąca zwierzęta, dzieci faktycznie żywe, hałaśliwe. Jedno z dzieci na pewno jest z autyzmem i dlatego też Pani chciałaby pieska trochę zdystansowanego, nie skaczącego na dzieci i to że Dolarek taki jest jaki jest to nawet jej pasuje. Pani nie pracuje, opiekuje się dziećmi, pracuje tylko mąż. Dolarek miałby mieszkać w domu, już nawet czeka na niego legowisko. Gdyby jednak się nie odnalazł w domu, Państwo zrobią mu ciepłą budkę i będzie mógł hasać sobie po ogrodzie. Rozmawiałam już z kilkoma osobami bo się motam strasznie i właściwie wszyscy radzą aby spróbować, ew. Dolarek wróci z powrotem do hotelu. Co Wy myślicie o tym wszystkim ?
-
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poniżej opancerzona Lemi. Ponieważ bardzo interesuje się raną musi chodzić i w kloszu i fartuszku. Szafirka wstaje nawet w nocy sprawdzać, czy czegoś nie zbroiła przy fartuszku. Tu chyba na trochę zdjęty kubraczek: -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na konto Lemi wpłynęły wpłaty od: Patrycja Bal Wiertek-30zł Aldona Mijalska -160zł Bardzo ślicznie dziękuję. Jednocześnie na konto hoteliku przelałam pieniązki : 150zł-transport 100zł-szycie szwów /faktura 100zł-hotelik wrzesień -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na konto Lemi wpłynęły następujące wpłaty za które serdecznie dziekuję <3 50zł-teresaa118/25.09.2017/jednorazowa 10zł-Elżbieta Rossa(FB)/25.09.2017/stała X 50zł-Bogusik/25.09.2017/stała X 30zł-AniaB/25.09.2017/stała X 10zł-E.Biernat /25.09.2017/stała X 30zł-D.Wandrychowska (FB)/27.09.2017/ stała X 10zł-E.Olender(FB)/27.09.2017/stała X -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kochani, są nowe wpłaty na Lemi, jak najszybciej postaram sie wszystko uaktualnić. Przepraszam za opóźnienie . Niestety nie mam zbyt dobrych wieści. U Lemi puścił szew wewnętrzny, albo był źle zszyty tam jeszcze w Radysach albo puścił dlatego że sunia intensywnie sie wylizywała dopóki nie miała założonego kołnierza. Kiedy wet szafirki zszywał ten zew. szew jak tylko do niej przyjechała to niby wszystko wyglądało z tym wewnętrznym ok ale niestety jednak puścił . Wczoraj sunia miała ponownie szycie :(. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze z jej zdrówkiem :(. Wczoraj miało być SPA a był wet i szycie :(. -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tobiś utknął tak samo jak Nutka :(. Dwa fajne psiaki a domu już tyle czasu nie ma . -
Są ale głupie. Np. wczoraj ktoś napisał do mnie na olx " Po ile pies?" . Więc grzecznie odpisałam, pomimo że w ogłoszeniu jest napisane że adopcja jest darmowa "Adopcja jest darmowa ale poprzedzona wizytą przedadopcyjną". No to za chwilę ten ktoś odpisał " A w jakim wieku pies? ". No i już nie wytrzymałam i odpisałam " Proszę sprawdzić w ogłoszeniu, ta informacja jest podana". I na tym się skończyło. Nie wiem, albo to był jakiś dzieciak albo ktoś kto ni czyta ze zrozumieniem albo w ogóle nie czyta. Dzisiaj kolejna osoba napisała poprzez olx prośbę o przesłanie zdjęcia gdzie Nutka stoi. Wysłałam kilka fotek ale na razie cisza :(.
-
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję teresaa118 <3 -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale to nie ja zrobiłam to ogłoszenie więc nie mogę edytować :( -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
https://www.olx.pl/oferta/zaginal-wystaszony-grzes-osieck-CID103-IDoUtdy.html -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To dobra wiadomość. Ale bez smyczy trudno będzie dzikuska złapać. Trzymam kciuki , -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Sara Sara -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja udostępniam informację o zaginięciu na FB. Tylko tak mogę pomóc :(. Grosik do ew. nagrody też dorzucę. -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Księżniczka Lema :) -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, uszka ma cudowne, te czarne obwódki :) -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Komu, komu słodkiej Lemoniady ? -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na konto Lemi wpłynęły pieniążki od : Czarna Kafka -50 zł :) zachary -150 zł :) Bardzo Wam kochane dziękuję. Na razie jeszcze za nic szafirce nie płaciłam, wet wystawi fakturę dopiero po zakończeniu leczenia. -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, dostała antybiotyk. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Biedaczek :(. Takie maleństwo i już tyle krzywd od człowieka musiało go spotkać :(.