Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Kochani, mam ogromny dylemat jeśli chodzi o Dolarka. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie rodzina z Katowic w sprawie adopcji Dolarka. Panią bardzo wzruszyła jego historia, to że taki biedny, żle potraktowany przez człowieka. Podczas rozmowy wypytałam trochę o warunki jakie dom może zaoferować. Nie jest to dom moich marzeń jaki chciałabym zapewnić Dolarkowi, głównie dlatego że w domu jest czwórka małych dzieci: najstarsze ma 10 lat, dwójka 5 i 6 i najmłodsze jeszcze całkiem malutkie ale już nie pamiętam dokładnie , chyba coś ok. pół roku. Rozmawiając przez telefon słyszałam jeden wielki harmider. No i gdzie tam jeszcze Dolar? Chciałam dać sobie spokój z tym domem ale Pani do mnie dzwoniła i pytała kiedy wizyta PA. Więc dla świętego spokoju została przeprowadzona wizyta PA przez Mysza2 i AgusiaP za co bardzo dziewczynom dziękuję. Wizyta nie rozwiała zbytnio moich wcześniejszych obaw, rodzina skromna ale widać że lubiąca zwierzęta, dzieci faktycznie żywe, hałaśliwe. Jedno z dzieci na pewno jest z autyzmem i dlatego też Pani chciałaby pieska trochę zdystansowanego, nie skaczącego na dzieci i to że Dolarek taki jest jaki jest to nawet jej pasuje. Pani nie pracuje, opiekuje się dziećmi, pracuje tylko mąż. Dolarek miałby mieszkać w domu, już nawet czeka na niego legowisko. Gdyby jednak się nie odnalazł w domu, Państwo zrobią mu ciepłą budkę i będzie mógł hasać sobie po ogrodzie. Rozmawiałam już z kilkoma osobami bo się motam strasznie i właściwie wszyscy radzą aby spróbować, ew. Dolarek wróci z powrotem do hotelu. Co Wy myślicie o tym wszystkim ?
  2. Poniżej opancerzona Lemi. Ponieważ bardzo interesuje się raną musi chodzić i w kloszu i fartuszku. Szafirka wstaje nawet w nocy sprawdzać, czy czegoś nie zbroiła przy fartuszku. Tu chyba na trochę zdjęty kubraczek:
  3. Na konto Lemi wpłynęły wpłaty od: Patrycja Bal Wiertek-30zł Aldona Mijalska -160zł Bardzo ślicznie dziękuję. Jednocześnie na konto hoteliku przelałam pieniązki : 150zł-transport 100zł-szycie szwów /faktura 100zł-hotelik wrzesień
  4. Na konto Lemi wpłynęły następujące wpłaty za które serdecznie dziekuję <3 50zł-teresaa118/25.09.2017/jednorazowa 10zł-Elżbieta Rossa(FB)/25.09.2017/stała X 50zł-Bogusik/25.09.2017/stała X 30zł-AniaB/25.09.2017/stała X 10zł-E.Biernat /25.09.2017/stała X 30zł-D.Wandrychowska (FB)/27.09.2017/ stała X 10zł-E.Olender(FB)/27.09.2017/stała X
  5. Kochani, są nowe wpłaty na Lemi, jak najszybciej postaram sie wszystko uaktualnić. Przepraszam za opóźnienie . Niestety nie mam zbyt dobrych wieści. U Lemi puścił szew wewnętrzny, albo był źle zszyty tam jeszcze w Radysach albo puścił dlatego że sunia intensywnie sie wylizywała dopóki nie miała założonego kołnierza. Kiedy wet szafirki zszywał ten zew. szew jak tylko do niej przyjechała to niby wszystko wyglądało z tym wewnętrznym ok ale niestety jednak puścił . Wczoraj sunia miała ponownie szycie :(. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze z jej zdrówkiem :(. Wczoraj miało być SPA a był wet i szycie :(.
  6. Tobiś utknął tak samo jak Nutka :(. Dwa fajne psiaki a domu już tyle czasu nie ma .
  7. Są ale głupie. Np. wczoraj ktoś napisał do mnie na olx " Po ile pies?" . Więc grzecznie odpisałam, pomimo że w ogłoszeniu jest napisane że adopcja jest darmowa "Adopcja jest darmowa ale poprzedzona wizytą przedadopcyjną". No to za chwilę ten ktoś odpisał " A w jakim wieku pies? ". No i już nie wytrzymałam i odpisałam " Proszę sprawdzić w ogłoszeniu, ta informacja jest podana". I na tym się skończyło. Nie wiem, albo to był jakiś dzieciak albo ktoś kto ni czyta ze zrozumieniem albo w ogóle nie czyta. Dzisiaj kolejna osoba napisała poprzez olx prośbę o przesłanie zdjęcia gdzie Nutka stoi. Wysłałam kilka fotek ale na razie cisza :(.
  8. Ale to nie ja zrobiłam to ogłoszenie więc nie mogę edytować :(
  9. https://www.olx.pl/oferta/zaginal-wystaszony-grzes-osieck-CID103-IDoUtdy.html
  10. To dobra wiadomość. Ale bez smyczy trudno będzie dzikuska złapać. Trzymam kciuki ,
  11. Ja udostępniam informację o zaginięciu na FB. Tylko tak mogę pomóc :(. Grosik do ew. nagrody też dorzucę.
  12. Bardzo dziękuję aga21 za wpłatę stałej deklaracji za IX- 10 zł :).
  13. Tak, uszka ma cudowne, te czarne obwódki :)
  14. Komu, komu słodkiej Lemoniady ?
  15. Dzisiaj na konto Lemi wpłynęły pieniążki od : Czarna Kafka -50 zł :) zachary -150 zł :) Bardzo Wam kochane dziękuję. Na razie jeszcze za nic szafirce nie płaciłam, wet wystawi fakturę dopiero po zakończeniu leczenia.
  16. Na konto Dolarka przelewam kwotę 447.8 zł -utarg z bazarku. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.
  17. Biedaczek :(. Takie maleństwo i już tyle krzywd od człowieka musiało go spotkać :(.
×
×
  • Create New...