-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
W związku z tym, że Asterix pojechał do domu stałego i przez tę błędną informację, że jest do wzięcia, otrzymałam zdjecia innego foksia do wzięcia. Nie ma go w galerii psów z Radys, więc tym bardziej nie ma szans na szybkie opuszczenie schronu. Foksik nie ma imienia, nic o nim nie wiem oprócz tego że ma ok. 2 lat. Postanowiłam go zabrać, skoro ten wątek miał być dla foksika, więc niech będzie dla foksika. -
Dziękuję Hop! za piękne zdjęcia i wspaniałe wiadomości o Dolarku. Już dzisiaj rozmawiałam z Hop! i dziękowałam ale jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję :). Strasznie się cieszę że Dolarek tak fajnie odnajduje się w domku, kto by pomyślał, ze on taki cywilizowany chłopak jest :). Hop!, jak Dolarek ulokuje się w końcu w legowisku, to zrób proszę koniecznie zdjęcie, wstawię je sobie jako tapetę na kompie :).
-
Zapiszę sobie wątek Soni i w wolnej chwili poczytam od samego początku bo nie znam. Fajnie że sunia trafiła do Lilu :).
-
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Iza, bardzo Ci ślicznie dziękuję <3 -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam kochane dziękuję <3 -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wyjechał na pewno z Patrycją. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Chciałam zabrać foksika do szafirki ale dzisiaj okazało się ze wyjechał ze schronu pomimo rezerwacji i jeszcze wczorajszego zapewnienia przez Panią w Radysach ze jest do wzięcia. Zrobiłam ale jakoś chętnych na deklaracje brak. Dzisiaj jedna Pani która wspiera Lemoniadę zaoferowała 50 zł stałej deklaracji i to wszystko jeśli chodzi o deklaracje które mam. Bardzo dziękuję Jo37 . Wlaśnie to samo pmyslalam, ze SPA i bedzie cudo. No ale dzisiaj wyjechał. Oby do dobrego domu. Zastanawiam się czy zabrać inną maliznę na miejsce foksika i czy wtedy deklaracje byłyby aktualne. Podobno w Radysach jest jeszcze jeden foksik ale nie ma go na stronie. Jutro mam obiecane zdjęcie tego foksika. Może wtedy jego by zabrać? A jak nie to inną maliznę, idzie zima, każdy tam potrzebuje pomocy. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o deklaracje dla chłopczyka, niech opusci to miejsce kaźni. -
Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Deklaracje stałe: 50zł-Aldona Mijalska :X,XI 10zł-Marta Krupa: X,XI 50zł -Anna Hender:X,XI 10zł -Anula : X,XI ........................................................... Deklaracje jednorazowe: 55zł-Anka Szklanka /wpłacone 20zł-Marta Krupa /wpłacone 50zł-Jo37 /wpłacone 20zł -Patrycja96 /wpłacone 20zł -seramarias /wpłacone 50zł -Bogusik /wpłacone 20zł -nesiowata /wpłacone 10zł -Tianku /wpłacone 50zł -Aldona Mijalska /wpłacone .............................................................. Wpłaty na konto: 55zł -Anka Szklanka /18.10.2017/jednorazowa 30zł-Marta Krupa /20.10.2017 /stała +jednorazowa 20zł-seramarias /23.10.2017/jednorazowa 10zł-Anula/23.10.2017/stała X 50zł-Bogusik /23.10.2017/jednorazowa 50zł-Anna Hender /24.10.2017/stała 10zł -Tianku/24.10.2017/jednorazowa 20zł -Patrycja96/25.10.2017/jednorazowa 20zł -nesiowata/25.10.2017/jednorazowa 180zł -bazarek transportowy kiyoshi /25.10.2017 50zł - Jo37/26.10.2017 /jednorazowa 100zł -Aldona Mijalska /26.10.2017 /stała + jednorazowa 10zł -Anula/02.11.2017/stała XI 200zł -spadek po Lemi 50zł -Anna Hender /06.11.2017/stała XI 30zł -Joanna Zaborowska /07.11.2017/jednorazowa 80zł -Monika Frąckiewicz /09.11.2017/SPA 10zł -Marta Krupa /10.11.2017/stała XI 200zł -Aga Agula /13.11.2017/jednorazowa 170zł -Aldona Mijalska /14.11.2017/stała + jednorazowa Razem wpłaty: 1345zł ..................................................................................... Wydatki: 130zł -transport Radysy-hotelik 90zł-hotelik za X 225zł -kastracja, czipowanie, odpchlenie, szczepienie na zakaźne 75zł -SPA 130zł -hotel za XI(od 1 do 13-tego) 80 zł -transport Nowa Sól-Swiebodzin 39zł -rejestracja czipa 576zł-przeksięgowanie na konto Dandysa Razem wydatki: 1345zł .......................................................................................... Stan konta (wpłaty-wydatki) : 0zł Wydarzenie Dandysa gdzie zostały przeksięgowane środki pozostałe po foksiu czyli 576zł. https://www.facebook.com/events/383265418796584/?active_tab=discussion -
Foksik Asterix. Mieszka w Radysach. Już go ktoś miał adoptować i zrezygnował. I tak chłopczyk został na przysłowiowym lodzie. Chciałabym go zabrać w ten weekend ale nie ma za co. Czy ktoś zlituje się i pomoże ? Potrzeba na wszystko: transport, hotel, SPA, kastrację, szczepienia itp. Czy tym razem się uda? EDIT : W związku z tym, że Asterix pojechał do domu stałego i przez tę błędną informację, że jest do wzięcia, otrzymałam zdjecia innego foksia do wzięcia. Nie ma go w galerii psów z Radys, więc tym bardziej nie ma szans na szybkie opuszczenie schronu. Foksik nie ma imienia, nic o nim nie wiem oprócz tego że ma ok. 2 lat. Postanowiłam go zabrać, skoro ten wątek miał być dla foksika, więc niech będzie dla foksika.
-
Cudowny Roni już w wspaniałym DS w Oświęcimiu.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
O ja, ale Roniś ma cudownie. Aż mu zazdroszczę :) -
Tak myslałam że Dolarkowi będzie gorąco ale on przez tyle lat mieszkał na zewnątrz więc nie ma się co dziwić. Pewnie jeszcze chłopak zestresowany, że nie chciał jeść. Albo karma light mu nie pasuje ale niestety będzie musiał się do takowej przekonać aby sadełko zrzucić. Hop!, to kup proszę jak będziesz gdzieś w sklepie z akcesoriami dla zwierzaków szelki , niech chłopak będzie porządnie zabezpieczony i ma możliwość spacerów poza posesję. Ciekawa jestem jak się będzie zachowywał na takim spacerku :). Czy będzie zestresowany a może zaciekawiony. Przecież to dla niego nowe bodźce, nowe zapachy, nowe przeżycia :). Wygląda na to że tamten domek z 4 dzieci nie był odpowiedni dla Dolarka i ciężko byłoby mu się tam odnaleźć. Musimy zatem szukać spokojnego domku .
-
Dolarek już na miejscu, u Hop! . Obawiałyśmy się trochę jak sobie będzie radził a on radzi sobie bardzo dobrze. Pozwiedzał część domku, potrzeby ładnie załatwił na zewnątrz, ładnie wyszedł na smyczy na spacerek. Nie jest z niego dzikus, jest oczywiście ostrożny ale Hop! była bardzo pozytywnie zaskoczona jego zachowaniem. To oczywiście pierwsze obserwacje, zobaczymy jak będzie dalej. Może więcej napisze później Hop!. To wszystko świadczy jak wielką pracę wykonała z Dolarkiem Murka. Kasiu, bardzo Ci dziękuję <3 . Teraz przed Dolarkiem nowe wyzwania :)