-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Ależ urocza malizna <3 -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lemoniada waży 10 kg i tyle podaję w ogłoszeniach. Chyba to puszyste futerko i kita sprawiają, że wygląda na większą niż jest :). -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja tylko z FB kojarzę dziewczynę z Mińska która jest bardzo pro-zwierzęca i angażuje się w pomoc zwierzętom. Ale osobiście jej nie znam. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010260584155 -
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hania mówiła, ze nic z tego oczka nie cieknie, nie jest zaropiałe ale poprosiłam aby obejrzał je wet . Planowana jest wizyta u weta na szczepienie i czipowanie, to od razu wet obejrzy oczko i coś ew. przepisze. No i nasza gwiazda: -
Sliczna dziewczynka i fajnie trafiła. Onaa, daj zdjęcia na FB na grupę Mam psa z Radys, niech wielbiciele radysiaków nacieszą oko ;)
-
Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Nutki <3 10zł-Czarna Kafka /02.10.2017/stała X 30zł -certusowa /02.10.2017/stała X 10zł-markofix1/02.10.2017/stała X 10zł -dorota1/04.10.2017/stałaX 20zł -Dulska /06.10.2017/stała X 10zł -agat21/06.10.2017/stała X 10zł -D.Wandrychowska (FB) /06.10.2017/stała X
-
Kochani, biorąc pod uwagę swoje wątpliwości oraz Wasze nie zdecyduję się wydać Dolarka do tego domu z 4 małych dzieci. Chyba za dużo jest jednak tych wątpliwości :(. Zdecydowałam się jednak na pewną zmianę jeśli chodzi o Dolarka. Mianowicie zdecydowałam się przenieść Dolarka do innego hoteliku. I nie przenoszę go dlatego, że coś mi się nie podoba jeśli chodzi o obecny hotelik u Murki. Wprost przeciwnie, jestem ogromnie wdzięczna Murce za pracę jaką włożyła w opiekę nad Dolarkiem, nad jego socjalizacją, za piękne zdjęcia, za wożenie go do weta gdy było trzeba, do fryzjera, za relacje te na wątku i te przez telefon :). Murko -dziękuję Ci Kochana <3. O dłuższego czasu szukałam domowego hoteliku, czekałam na wolne miejsce i się doczekałam. Dolarek pojedzie do dogomaniackiego hoteliku u Hop!. Bardzo chciałam aby Dolarek zamieszkał w domu bo chcę znać jego zachowanie w domu, blisko człowieka, jak będzie zachowywał się w takim codziennym życiu. Jaki będzie jego stosunek do dzieci. To są bardzo istotne informacje przy adopcji, szczególnie przy takim psiaku specjalnej troski. Gdybym to wszystko wiedziała teraz, być może zdecydowałabym się na ten dom z dziećmi. Hop ma doświadczenie z trudnymi psiakami więc będzie nadal w dobrych rękach :). Pomyślałam również, że może bliskość dużych skupisk ludzkich będzie jakimś ułatwieniem przy adopcji. Dolarek będzie w Łodzi, niedaleko jest też W-wa, duże skupiska ludzi to może i większa szansa na odzew z ogłoszeń? W przypadku takich trudnych psiaków ludzie zazwyczaj chcą najpierw zobaczyć/poznać psiaka, może łatwiej będzie dojechać do centrum Polski niż w lubelskie? Tak sobie gdybam oczywiście, bo nie wiem jak będzie. Zobaczymy też jak Dolarek zachowuje się w nowym otoczeniu, jak na niego wpłyną nowe bodźce. TZ Murki zgodził się zawieźć Dolarka do Hop!, za co serdecznie dziękuję <3. Są też oczywiście ciemne strony. Nie dość że finanse Dolarka są kiepskie, to jeszcze pogrąży je koszt transportu. Może jakiś bazarek cegiełkowy zrobię żeby chociaż częściowo pokryć te koszta o ile cokolwiek uda się zebrać od ludzi dobrych serc:(. Droższy będzie też koszt utrzymania o koszt karmy. Ale jeśli nie spróbuję i nic nie zrobię, to może tak być , ze Dolarek zasiedzi się na zawsze w hotelu a tego ani ja ani nikt nie chce. Martwi mnie też to że u Murki zaprzyjaźnił się z Miłką, mam nadzieję ze u Hop też znajdzie sobie przyjaciółkę/przyjaciela :(. No i będzie tęsknił za samą Mureczką. Mam nadzieję, że choć trochę popieracie moją decyzję i nie zostawicie mnie z samej?
-
Do Ivany zapraszamy na FB :) https://www.facebook.com/events/1936111806612343/1939595099597347/?notif_id=1507303018049088¬if_t=plan_mall_activity
-
Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lemi pojechała dzisiaj do SPA zmyć w końcu schroniskowy smrodek, powycinać dredy i wyczesać się. Na koniec w podziękowaniu zobiła kupę w salonie :). Będziemy przymierzać się teraz do zdjęć i ogłoszeń pięknoty. Lemi dla bezpieczeństwa jeszcze nadal chodzi w kołnierzu bo strasznie ją jeszcze korci aby się drapać po szwie posterylkowym.