Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Pieknie dziękuję za kolejne deklaracje: 10zł-magenka1/07.09.2017/dekl.stała 30zł-Monika Frąckiewicz/08.09.2017/dekl.stała 20zł-Sara2011/08.09.2017/dekl.stała
  2. Miałam ostatnio dwa zapytania o Dolarka. Jedno to rodzina spod Katowic, wynajmowany dom i czwórka malutkich dzieci (pół roku, 5,6 i 10 lat) i to raczej nie jest dom dla lękliwego Dolarka. Nie wiem co o tym sądzicie bo wg mnie jeśli dom z dziećmi to starszymi. Miałam też wiadomość na olx, też z Katowic, że Panią i jej męża bardzo wzruszyła historia Dolarka no ale Państwo chcieli poznać Dolarka i jak dowiedzieli się że jest w woj. lubelskim to już się temat skończył. Chyba nie do końca zauroczyła Państwa historia Dolarka :(.
  3. Serdecznie dziękuję za wpłaty na utrzymanie Dolarka <3 30zł-Patrycja96/08.09.2017/stała X,XI 20zł-Livka/08.09.2017/stała IX 20zł-Sara2011/08.09.2017/stała IX 130zł-Monika Frąckiewicz (FB)/07.09.2017/wpłata na strzyżenie i utrzymanie
  4. Melduję się u Kamusi. Cieszę się, że dałaś jej Gabi szansę :).
  5. Wspaniale dziewczyny że ją zabieracie. Ja o niej myślałam cały wieczór ale moje radysiaki się zasiedziały w hotelikach i zaczynam mieć już z nimi problemy finansowe i bałam się ale serce mi cały czas mówiło bierz ją a rozum że nie dasz rady :(.
  6. Jaka śliczna ! Szkoda ze te "moje" psiaki się zasiedziały , bo bym ją zabrała :(
  7. Serdecznie dziękuję za stała deklaracje dla Dolarka <3 50zł-M.Kościelak (FB)/04.09.2017/stała IX 30zł-koja/04.09.2017/stała IX 20zł-Dulska/04.09.2017/stała IX
  8. Ślicznie dziękuję za deklaracje dla Nuteczki <3 30zł-certusowa/04.09.2017/stała IX 10zł-dorota1/06.09.2017/stała IX 20zł-Dulska/06.09.2017/stała IX
  9. Serdecznie zapraszam na bazarek fantowo - cegiełkowy dla Dolarka, który ma w tej chwili 16 zł na koncie i nieciekawą perspektywę :(.
  10. Serdecznie zapraszam na bazarek fantowo - cegiełkowy dla Dolarka, który ma w tej chwili 16 zł na koncie i nieciekawą perspektywę :(.
  11. Doris, możesz wprowadzić czip do bazy na siebie a potem edytować dane na nowego właściciela. Przynajmniej w Safe Animal tak jest. Z tym że za rejestrację trzeba zapłacić, potem za edycję danych już nie.
  12. Serdecznie dziekuję za wpłaty od darczyńców: 10zł-Czarna Kafka/30.08.2017/stala IX 10zł-markofix1/01.09.2017/stała IX Poszedł też przelew za hotelik w wys. 300zł za sierpień.
  13. Dziękuję Mureczko za zdjęcia. Są śliczne a te z Hanią spowodowały że łezka w oku mi się zakręciła :). Kochany Dolarek, podmienię zdjęcia w ogłoszeniach. Po tym, jak umieściłaś zdjęcia po strzyżeniu i wstawiłam je do ogłoszenia to miałam jeden tel. o Dolarka. Wprawdzie to z tych głupich telefonów ale zawsze coś.
  14. Wprost przeciwnie. Pralinka ma właśnie cieczkę :(.
  15. Bezunia ma sylwetkę nienaganną. Prawdziwa modelka. Teraz Pralina musi schudnąć bo brzuch jej się prawie po ziemi ciągnie :).
  16. Wyróżniłam dzisiaj jedno z ogłoszeń Nutki bo się skończyło poprzednie.
  17. Ja ma trzy olx, nie wiem czy nie odrzucą innych ogłoszeń na olx jak będą te same zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/sprawdz-moze-to-na-ciebie-czeka-nutka-CID103-IDmbsWe.html https://www.olx.pl/oferta/nutka-sliczna-aktywna-sunia-do-adopcji-CID103-IDmFiwS.html https://www.olx.pl/oferta/nutusia-wciaz-czeka-i-czeka-czy-sie-doczeka-CID103-IDnPuzK.html Na innych portalach ogłoszenia też ma, które odświeżam ale sprawdzając oglądalność na innych portalach (ilość odsłon) to jest naprawdę minimalna. Chyba jednak olx ma największe powodzenie.
  18. Wpłynęła pomoc finansowa dla Nutki od: 10zł-agat21/16.08.2017/stała VIII 25zł-bakusiowa/21.08.2017/stała VIII Bardzo dziękuję <3
  19. Ostatecznie zabrałam Pralinkę, ponieważ Małpeczka poszła wcześniej do adopcji. Tu wydarzenie Pralinki : https://www.facebook.com/events/517063851969423/permalink/520945301581278/?comment_id=520956574913484&notif_t=event_mall_comment&notif_id=1503143374222797
  20. Też sobie zadaję to pytanie . Jak ten psiak musiał być skrzywdzony przez człowieka :( Tak bym chciała widzieć go radosnego, przybiegającego do człowieka po głaski. I we własnym domku. Ja kocham kudłacze ale uważam że teraz Dolarek wygląda ślicznie. Ma piękne, bardzo ciekawe umaszczenie. A kudełki szybko odrosną, ani się obejrzymy a będzie biegał już kudłaty Dolarek :).
×
×
  • Create New...