Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. No jeszcze nie ma wyników. Ale wszystko wskazuje że Strusiek ma miażdżącą przewagę :)
  2. Lemi musi paradować w kołnierzu, bo jak go nie ma to od razu dobiera się do rany. Czeka ją 7-10 dni niewygody. A tak to sunia jest bardzo proludzka, z zachowaniem czystości też na razie jest ok. I podobno jest ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciach i wg szafirki długo w hoteliku nie zabawi :)
  3. Na konto Lemi wpłynęły następujące wpłaty: 20zł -renatka_s /21.09.2017/dekl. jednorazowa 20zł-nesiowata/21.09.2017/dekl. jednorazowa 20zł-agat21/21.09.2017/dekl.jednorazowa 100zł-Monika Frąckiewicz (FB)/19.09.2017/dekl. stała +na transport 60zł-Marta Krupa (FB)/21.09.2017/stała + na transport Bardzo serdecznie dziękuję <3
  4. Ciekawa jestem jak tam dzisiaj Lemi? Mam nadzieję, ze Hania wejdzie i napisze :).
  5. Dziekuję Bogusiu. Konto podeślę wieczorkiem. Udało mi się uzbierać deklaracje również na FB, jutro postaram się to zebrać wszystko w jedną całość. @Lemi - ładnie, może tak będziemy sunię nazywać? Skrót od Lemoniady :).
  6. Zdjęcia Hiltonka są bajkowe. Sliczny psiak :). Ja wolę psy z dłuższą sierścią :).
  7. Współczuję Doris takiego przeżycia :(. W przypadku Lemy aż tak źle nie jest żeby jelito było na wierzchu, więcej zapewne napisze szafirka później. Ale w sumie nie wiadomo jak by się to też mogło skończyć. Mogłaby sunia to rozgrzebać a będąc w kojcu nikt by tego szybko nie zauważył, o ile w ogóle by zauważył. Dlatego też się cieszę że ją zabrałam, bo rozważałam też inne psiaki.
  8. Krótkie streszczenie: Lemoniada już w hoteliku. Dzisiaj dowiedziałam się, że sunia jest po sterylce. Zdziwiłam się bo na stronie nic nie było napisane o sterylce. Ale w sumie to też ucieszyłam się, chociaż jestem przeciwnikiem sterylek w Radysach. Pomyślałam, ze skoro została już zrobiona to będę mniejsze koszta bo odpadnie ten koszt . Radość nie była długa bo po przejęciu psa przez hotelik dowiedziałam się, że szwy posterylkowe "puściły", jest dziura :(. Widocznie dopiero co miała tę sterylkę w Radysach :(. Pan Piotr pojechał do weta do domu , żeby to obejrzał (gabinet juz byl zamkniety) . Jutro sunię czeka szycie :(. Dobrze, ze ją zabraliśmy, gdyby nikt nie zauwazył tych puszczonych szwów w Radysach to mogłoby się to źle skończyć. Ale żeby było też pozytywnie, to sunia jest malutka, na oko 8-9 kg (jutro zostanie zważona u weta), jest śliczna, bardzo przytulaśna, wywala się na plecki :).
  9. Lemoniada "on the way" :). Podobno jest zdenerwowana :(.
  10. Mam info, że Lemoniadka opuściła już Radysy :).
  11. No ja z FB na bakier ale wrzucam link do strony Psikurs Szkolebie Psów , musimy zjechać na dół i poszukać postu z 17 września z ogłoszonym konkursem i tam oddać głos na nr 2 (czyli Strusia/Barrego). https://www.facebook.com/PSIKUrS/?ref=nf&hc_ref=ARRT9sE5D0MZN11HatW9e2Ik8EXg1PnJs8Y2sC38z-gqzTvQ9hOrpw6ch8_bNuaw8KA
  12. Czy Lilu jeszcze nie odpowiedziała?
  13. A na FB nie uzbierało się paru deklarowiczów? Grześ ma tam wydarzenie, prawda?
  14. Bardzo dziękuję:). Tak myślę, że konto porozsyłam jutro, jak będę miała już info że sunia opuściła Radysy. Bo już róznie bywało, pomimo rezerwacji psa. A konto będzie to samo co w przypadku Dolarka i Nutki ale jeszcze raz wyślę :)
  15. Kiedyś u Lilu było 10zł/doba za psa do 10kg, za średniaka 12 zł/doba a za dużego 15 zł doba. Może nie zmieniło się od tamtego czasu. Ile Grześ waży ?
  16. Czy te ostatnie to były adopcje schroniskowe ?
×
×
  • Create New...