Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Pytają od czasu do czasu, nawet wczoraj ktoś zapytał przez olx jaki ma stosunek do kotów. Odpowiedziałam ale Pani już nie napisała więcej. Kiyoshi obiecała pomóc odczarować Nutkę, będziemy teraz dwie czarowały, może coś z tego wyjdzie :)
  2. Dziękuję Tysiu. Dla mnie ogromą pomocą by było gdybyś mi pomogła z ogłoszeniami :)
  3. Nic mi nie mówili o sterylizacji, tam jest wiele psów które siedzą długo i nie są sterylizowane. Mam np. Ivanę w hoteliku u Dexterki, ona siedziała tam 2 lata i nie jest wysterylizowana. A nam zrobiła takiego psikusa ze ledwie przyjechała do hotelu to dostała cieczki i sterylka nam sie teraz odwlekła w czasie. Tu link do jej wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1936111806612343/
  4. Transport będzie niezależnie czy ona pojedzie czy nie, bo inne psiaki z Radys będą zabierane. Zależy od tego czy i ile uda mi się zebrać deklaracji. Bo ja zabieram na 100% Dandysa z Radys a ta sunia jest nadprogramowa, dzisiaj dowiedziałam się że się odnalazła w schronie. Chciałabym ją zabrać bo się boję że za chwilę znowu się zgubi. Tego jegomościa zabieram do szafiki na 100%:)
  5. Bardzo ślicznie dziękuję. Jednorazowe deklaracje też na wagę złota bo takich jednorazowych wydatków jest dużo: szczepienie, odrobaczenie, sterylka, SPA. Trzeba się tylko modlić aby nie była chora bo wtedy koszta ogromne.
  6. Mogłaby w sobotę zacząć nowe życie, pojechałaby do szafirki :)
  7. Zarejestrowałam czipa Foxa w bazie Safe Animal. Koszt to 39zł. Rejestrację można sprawdzić wpisując nr czipa 616093900448312 na stronie Safe Animal. Oby nigdy się jednak nie zgubił i nie trzeba było go szukać w tej bazie.
  8. Dzięki kyioshi za przybycie. Mam nadzieję ze ona nie jest zbyt duża, z tego zdjęcia trudno wywnioskować a tylko to mamy.
  9. Zapraszam do kolejnego radysiaka a właściwie radysianki i proszę o pomoc.
  10. Wykaz wpłat: 500zł -memory /16.11.2017 /dekl.jednorazowa 20zł -Jagoda Kotecka /20.11.2017/stała XI 30zł -Jagoda Kotecka /20.11.2017/dopłata do sterylki 200zł - DS Lemoniady/20.11.2017/dekl. jednorazowa 30zł -Agnieszka Piasecka /21.11.2017/dekl.jednorazowa 20zł -Elżbieta Rossa /21.11.2017 /stała XI + transport 50zł -Anna Hender /22.11.2017 /stała XI 10zł - Irena Pająk /22.11.2017/stała XI 10zł -Aneta Kułak /24.11.2017 /stała XI 10zł -Tianku /27.11.2017 /stała XI 10zł -Aneta Kułak/28.11.2017/stała XII 80zł -Aldona Mijalska /29.11.2017/stała XII+bonus 446 zł -bazarek imienny Havanki/30.11.2017 20zł -Jagoda Kotecka/01.12.2017/stała XII 100zł -zachary/04.12.2017/dekl.jednorazowa 20zł -Anula/04.12.2017/stała XII 50zł -Anna Hender/05.12.2017/stała XII 10zł -Dorota Wandrychowska/08.12.2017/stała XII 10zł -p.Irena z Katowic/08.12.2017/stała XII 10zł -Istar19 /08.12.2017/stała XII 20zł -Monika Frąckiewicz /08.12.2017/SPA 20zł -Jaguska/11.12.2017/stała XII 10zł -Tianku/11.12.2017/stała XII 10zł -E.Rossa/11.12.2017/stała XII 30zł -Monika Frąckiewicz /15.12.2017/stała XII 20zł -Anula /02.01.2018/stala I 10zł -Aneta Kułak /02.01.2018/stała I 10zł -p.Irena /03.01.2018/stała I 10zł - D.Wandrychowska /03.01.2018/stala I 50zł -Aldona Mijalska /04.01.2018/stała I 20zł -Jagoda Kotecka/08.01.2018/stała I 30zł -Monika Frąckiewicz /08.01.2018/stała I 10zł -Tianku/09.01.2018/stala I 10zł -Elżbieta Rossa /09.01.2018/stała I 50zł -Anna Hender /09.01.2018/stała I 10zł -Istar19/11.01.2017/stała I 20zł -jaguska /12.01.2018/stała I 10zł -Dorota Wandrychowska/07.02.2018/stała II 20zł -Jagoda Kotecka/08.02.2018/stała II 20zł -jaguska /12.02.2018/stała II 50zł -Anna Hender /12.02.2018/stała II 10zł -Elżbieta Rossa /12.02.2018/stała II 10zł -p.Irena z Katowic /13.02.2018/stała II 10zł -Aneta Kułak /15.02.2018/stała II 50zł -Aldona Mijalska /16.02.2018/stała II 20zł -Tianku/20.02.2018/stała II i III 10zł -Aneta Kułak /27.02.2018/stala III Razem wpłaty: 2186zł ....................................................................................... Wykaz wydatków: 55zł -transport Gorzów -Nowa Sól (hotelik)/18.11.2017 20zł -SPA wg rachunku 95zł -wet wg faktury (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie. czip) 120zł -hotelik XI 300zł -hotelik XII 180zł -sterylka (wg FV) 17.5 zł -wyróznienie olx 39zł -rejestracja czipa 280zł -hotel styczen 120zł -koszt akcji poszukiwawczej 140zł -hotelik luty 100zł -transport do Wrocławia 719.5zł -przelew na konto Irysa z Radys Razem wydatki: 2186 zł ......................................................................................... STAN KONTA (wpłaty - wydatki): 0 zł
  11. Deklaracje stale: 10zł -Aneta Kułak/FB: XI,XII,I,II,III 20zł -Jagoda Kotecka/FB :XI,XII,I,II 30zł -Monika Frąckiewicz/FB:XII,I 10zł -Elżbieta Rossa/FB: XI,XII,I,II 50zł - Anna Hender/FB : XI,XII,I,II 50zł - Aldona Mijalska/FB:XII,I,II 10zł -Dorota Wandrychowska/FB:XII,I,II 10zł -Pani Irena : XI,XII,I,II 10zł -Istar19 (od XII/Dogo): XII,I 20zł-Anula (od XII/Dogo):XII,I 20zł -jaguska (od XII/Dogo):XII,I,II 10zł -Tianku (Dogo): XI,XII,I,II,III Razem: 250 zł Deklaracje jednorazowe: 100-zachary /wpłacone 500 -memory /wpłacone SPA-20zł - Monika Frąckiewicz /wpłacone 30zł -Agnieszka Piasecka/wpłacone 10zł -Elzbieta Rossa transport/wplacone
  12. Swego czasu oglądałam na FB stronę dziewczyny, która pokazywała psy z gminy Wasilków, gdzieś spod Białegostoku , które wyłapane trafiły do Radys. Przy jednej suni zatrzymałam się na dłużej, obiecałam sobie że kiedyś ją zabiorę. Na początku października zadzwonilam do Radys aby ją zarezerwować ale otrzymałam informację że jej nie ma. Ale teraz jakoś się szczęśliwie odnalazła. Szukam dla niej deklaracji aby móc ją zabrać. Tej suni nie ma na stronie schronu, nie ma w galerii Psów z Radys, ona ma tylko nr 9051, tylko jedno zdjęcie i kawałek betonu w Radysach. Bardzo proszę o pomoc dla tej suni. Oto ona: I jej opis ze strony : Kolejna bieda, która wyciągnęła najgorszy los... Sądząc po zdjęciu była dokarmiana, ktoś zrobił jej budkę z kartonu, a potem zgłosił do schroniska. Może myślał, że uratuje psa... Niewielka, puchata mała suczka w wieku ok. 4 lat trafiła w lutym do schroniska w Radysach. Jakie ma szanse na opuszczenie go? Niewielkie. Może jednak ktoś zlituje się nad bezimiennym stworzeniem, którego jedyną własnością jest obecnie numer. 9051.
  13. A tak sobie oglądałem film wieczorem : Niestety nic nie rozumiałem po niemiecku i poszedłem spać :)
  14. Hmmm, nawet nie zapytałam o plany jeśli chodzi o imię. Zapytam przy najbliższej okazji.
  15. Z całego serca dziękuję za kolejne wpłaty na utrzymanie Dolarka <3 20 zł -Livka /13.11.2017 /stała xI 50zł -J.Szymńska (FB) /13.11.2017/stała XI
  16. Przelałam dzisiaj na konto hoteliku 130zł za hotelikowanie za listopad (13 dni) i 80zł na transport z Nowej Soli do Świebodzina (na tej trasie pan Piotr podwiózł sunię). Dalej pojechała na koszt DS.
  17. Kochani, w dniu dzisiejszym foksiu zamieszkał w Schwedt w polskiej rodzinie. Będzie miał do dyspozycji duży dom z ogródkiem, koleżankę-terrierowatą sunię oraz dużo miłości. Wizytę przedadopcyjną przeprowadziła znajoma, która wyciąga "masowo" psy z Radys wraz z koleżanką za co serdecznie dziękuję <3. Na razie kilka fotek zrobionych na szybko ale wkrótce będzie więcej :). Znajoma dosyć często bywa w Schwedt, więc wpadnie w odwiedziny do chłopaka. Powodzeniu foksiu, niech ci się szczęści.
  18. Coś tam sie szykuje ale jak będę znała konkrety to napiszę :)
  19. Na konto Nutki wpłynęła stała deklaracja za XI od Dulska : 20zł. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  20. Na konto Dolarka wpłynęły nowe zasoby za które ślicznie dziękuję :) 45zł -teresaa118 /06.11.2017/stała XI + bonus 80zł -Maciej Kościelak(FB) /06.11.2017 /stała XI + bonus 30zł -koja /06.11.2017/stała XI
  21. Ojej, moje słoneczko kochane, jakie ono jest cudne :). Nie mogę się napatrzeć. Dolarek tylko i wyłącznie na salony się nadaje :). Bardzo, bardzo dziękuję Hop! :). Zdjęcia śliczne !
×
×
  • Create New...