Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. W związku z tym, że na koncie foksia pozostała kwota 576zł a foksiu już jej nie potrzebuje, postanowiłam przekazać tę kwotę na kolejnego radysiaka Dandysa. Konto foksia zeruję a kwotę tę zapisuję w poście finansowym na wydarzeniu Dandysa ( w przypiętym poście). Dandysowi nie zakładałam wydarzenia na Dogo ale na FB dlatego podaję linka do wydarzenia, tam w przypiętym poście finansowym można sprawdzić przekazaną kwotę. Zapraszam wszystkich na wydarzenie Dandysa :). https://www.facebook.com/events/383265418796584/?active_tab=discussion
  2. Tak, kropeczki na pysiu są cudne :) Też pomyślałam, że kropkowy pyszczek ma podobny do Suzi :)
  3. Na konto Nutki wpłynęła również deklaracja stała 10zł za XI od agat21. Nutka ślicznie dziękuje :)
  4. Pieniążki już zaksięgowane. Bardzo, bardzo dziekuję <3.
  5. Już w sobotę będzie, jeśli (odpukać) nic się nie wydarzy.
  6. Z całego serca dziękuję Havanko. Tak bym chciała, żeby sunia miała już swoje imię :)
  7. Jeszcze raz dziękuję najpiękniej jak potrafię :). Koszt hotelowania to 300zł/mcs .
  8. Bardzo dziękuję za pomoc, konto wysłane :).
  9. Sunieczka została zarezerwowana w schronie. Gdyby ktoś jeszcze mógł przeznaczyć na nią grosik, to będę niezmiernie wdzięczna.
  10. Witaj Malwa :). W Radysach nic nie jest na 100% bo bywało już tak, że ktoś zabierał niby samca a w hotelu okazało się że to sunia. Ja kieruję się opisem, zobaczymy jak przyjedzie do hotelu co to za płeć :). Na stronie gminy też jest jako sunia: http://zgk.um.wasilkow.wrotapodlasia.pl/pl/bezdomnezwierzeta/
  11. A ja zapraszam do bezimiennej suni z Radys, może ktoś byłby w stanie wesprzeć ją grosikiem po lepsze życie.
  12. Bardzo dziękuję. To może jak się skończą te wyróżnienia, to wtedy bardzo chętnie skorzystam z odnowienia wyróżnienia któregoś ogłoszenia. Do dzisiaj jeszcze są ważne te stare.
  13. za cały miesiąc 17.81 zł Ona ma u mnie trzy olx wyróżnione (fakt,ze dwa z nich do jutra tylko) ale i kiyoshi robiła jej olx i jedno lub dwa są u niej wyróżnione.
  14. Ślicznie dziękuję za deklarację, to naprawdę duża pomoc. Gdyby ktoś chciał zrobić bazarek imienny to byłoby super. Ja niestety nie wiem jak się takie bazarki robi i jakie są zasady takiego bazarku. Fajnie byłoby gdyby sunie nie była beezimienna.
  15. kiyoshi, podziękuj Pani Irence z całego serca za pomoc<3
  16. Tak, niektóre sterylizują/kastrują. Nie wiem od czego to zależy. Dandys podobno jest już wykastrowany.
  17. Niestety nic o niej nie wiem, biorę ją w ciemno ale boję się :(
×
×
  • Create New...