W związku z tym, że na koncie foksia pozostała kwota 576zł a foksiu już jej nie potrzebuje, postanowiłam przekazać tę kwotę na kolejnego radysiaka Dandysa. Konto foksia zeruję a kwotę tę zapisuję w poście finansowym na wydarzeniu Dandysa ( w przypiętym poście). Dandysowi nie zakładałam wydarzenia na Dogo ale na FB dlatego podaję linka do wydarzenia, tam w przypiętym poście finansowym można sprawdzić przekazaną kwotę. Zapraszam wszystkich na wydarzenie Dandysa :). https://www.facebook.com/events/383265418796584/?active_tab=discussion