Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na konto Malwinki wpłynęły kolejne deklaracje za które serdecznie dziekuję<3 20zł -Jaguska/11.12.2017/stała XII 10zł -Tianku/11.12.2017/stała XII 10zł -E.Rossa/11.12.2017/stała XII
  2. Na konto Nutki wpłynęła stała deklaracja 10zł od magenka1. Slicznie dziękuję :).
  3. Na konto Dolarka wpłynęły kolejne deklaracje za które z całego serca dziękuję :) 20zł -Livka/12.11.2017/stała XII 20zł -Sara2011/12.11.2017/stała XII 50zł -J.Szymańska (FB) /12.11.2017/stała XII
  4. Dandyska historii ciąg dalszy :). Niunio ładnie wytrzymuje od spaceru do spaceru. Dzisiaj został na 20 min sam w domu i nie piszczał. Był u weterynarza. Okazało się że złapał grzybka w uchu. Trochę jak się rozhula to trzeba uważać bo już zaczyna sprawdzać na ile może sobie pozwolić. No i kanapowy pies pełną gębą. Taki jestem śliczny
  5. Pierwsze optymistyczne wieści z domu Dandysa : -pakuje się spać do łóżka :) -zachowuje czystość w domu -ładnie chodzi na smyczy -ładnie bawi się piłeczką, aportuje -na polecenie "podaj łapę" podaje łapę :) -uwielbia głaskanie po brzuszku Z tych trochę mniej mniej optymistycznych to taka że na razie nie ma zbyt dobrych relacji ze świnką morską. Pozostawiony na krótki czas piszczy po wyjściu opiekunów. Za kilka dni zadzwonię po nowe informacje :).
  6. To na dobranoc Pan ze swoją niunią usypiają się nawzajem :)
  7. No i pojechał nasz piękniś do swojego domku do Wrocławia. Obyś już zawsze był szczęśliwy i kochany piesku! Pierwsze zdjęcie w oczekiwaniu na swoich właścicieli, kolejne już po ich przyjeździe :).
  8. Dandys już na walizkach. Jutro wyrusza do DS :).
  9. Na konto Malwinki wpłynęły deklaracje za które ślicznie dziękuję <3 10zł -Dorota Wandrychowska/08.12.2017/stała XII 10zł -p.Irena z Katowic/08.12.2017/stała XII 10zł -Istar19 /08.12.2017/stała XII 20zł -Monika Frąckiewicz /08.12.2017/SPA
  10. Wpłynęła stała deklaracja od dorota1 -10zł . Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  11. Na konto Nutki wpłynęła deklaracja 20zł od Dulskiej. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  12. Na konto Dolarka wpłynęły kolejne deklaracje za które serdecznie dziękuję <3 20zł -Dulska /04.12.2017 /stała XII 30zł -koja /04.12.2017/stała XII 80zł -M.Kościelak /04.12.2017/stała XII
  13. Na konto Nutki wpłynęły nowe deklaracje za które ślicznie dziękuję :). Dziekuję Czarnej Kafce za bonus dzięki któremu wyszliśmy z finansami na plus :). 40zł -Czarna Kafka /04.12.2017/stała XII + bonus 30zł -certusowa /04.12.2017 /stała XII
  14. Na konto Malwinki wpłynęła pomoc finansowa za którą jestem niezmiernie wdzięczna :) 100zł -zachary/04.12.2017/dekl.jednorazowa 20zł -Anula/04.12.2017/stała XII 50zł -Anna Hender/05.12.2017/stała XII
  15. Dziękuję szafirko. Trzeba ciachać, nie ma na co czekać. Zeby nas tez cieczka nie zaskoczyła bo potem kilka miesięcy z głowy.
  16. Pani Jola przeprowadzi wizytę jednak odbędzie sie ona dopiero 15.12.2017 bo tak pasuje obu stronom.
×
×
  • Create New...