-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
Mam dla Was niesamowite wiadomości i nie mogą one czekać do jutra... dzisiaj byłam w schronisku po Kame, która jutro jedzie do DS i był prawdziwy tłok.. Zła wiadomośc- do schroniska wróciła Liwia- ma ponoć potworny lęk separacyjny!! Dobre- adoptowany został piesek taki a'la amstaff, chyba Marzena się nim opiekuje, widziałam jego wątek, z białą krawatką... Fajna rodzinka:) I...uwaga, bo wiem, że nie uwierzycie!!! Do domu pojechał.... !!!!!!!!!! EDGAR!!!!!!!! Naprawde! Adoptowała go bardzo, bardzo fajna dziewczyna, młoda, ma dom z ogrodem i jeszcze drugiego małego pieska. Wzięła Edgara, bo było jej żal, że już 2 lata jest w schronisku. Bardzo się w nim zakochała, chciała wiedzieć czemu tak długo nikt go nie adoptował, ale nie wiedziałam co powiedzieć. Niestety zła wieśc jest taka, że Edgar od razu zaczął swoje zabawy w podgryzanie, skakał jakby się wściekł!!!! Boje się, że ona może go nie opanować.... Mnie jutro nie będzie w schronisku, ale chciałam to napisać, żeby Magda skontaktowała się jak najszybciej z tą dziewczyną. Ona bardzo o to prosiła. Wierze, że Edgar nie wróci. Trzymajcie za niego kciuki. Zmykam...
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
kiyoshi replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie w Dzienniku zachodnim kosztuje zaledwie 30 zl:) i ja jestem za jak najszybszym ogłoszeniem Libry, oczywiście gdyby w sobote nie wypaliło... -
Kochane cioteczki z Tychów... Mam Pana chętnego na adopcje starszej suni z naszego schronsika (Katowice).. ale chciałabym Pana sprawdzić.. czy ktoś z tu obecnych mieszka w okolicach ulicy Żorskiej?????chodzi o niskie bloki tam... może ktoś z Was byłby tak uprzejmy by zaglądnąć tam jutro lub w piątek???? bardzo bym prosiła!! mam teraz bardzo ograniczony dosęp do internetu, ale w razie czego- mój numer 605886434 wystarczy posłać smsa- oddzwonie
-
OKazało się, że Pani jest PANEM! kurcze....cały czas myślałam, że to Pani a dziś okazało się, że Pan... Jestem umówiona w sobotę. Pan jest na 100% zdecydowany, dziś znów mówił o tym jak bardzo jest samotny i że ma tylko papużki na świcie a papużek nawet nie ma za bardzo jak pogłaskać... No nie wiem, mówił, że miał już kiedyś pieska.... Może się myle i będzie dobrze....mam adres tego Pana i nazwisko, ale jeszcze zapytam wolontariuszy z Tychów dla świętego spokoju czy Pan nie jest im znany... bo,.cholerka...nadal coś mi nie pasuje... wątpie by wizyta przed adopcyjna cokolwiek zmieniła...tymbardziej, że za bardzo nie mam kiedy do Tychów w tygodniu podjechać... aha..ja w sobote zabrałabym Kame, można więc powiedzieć, że sunia ma już dom....
-
hmm....tylko nie wiem za bardzo co ona zmieni? jak wytlumacze Pani, ze przed Kama 10 lat zycia i kto ja pozniej wyprowadzi?jutro zadzwonie do niej i jeszcze raz porozmawiam... moze sama sie rozmysli....
-
no i jest... zadzwoniła do mnie dziś Pani, która chce adoptować Kamę... sytuacja podobna jak z Bunią, pani emarytka, mieszka w bloku w Tychach, nie ma samochodu i nie ma jak po psinę podjechać, ale może ją przygarną- bardzo chce... ale... mam jakieś złe przeczucia:( powiedziałam Pani, że muszę uzgodnić ze schroniskiem czy taki transport będzie możliwy.. Pani mieszka sama, nie wiem ile ma lat, ale po głosie raczej...rozumiecie... Kama ma dopiero 6 lat...i jeszcze z 10 przed nią...nie wiem jak ta Pani sobie wyobraża, przecież (oczywiście NIE ŻYCZE JEJ TEGO!!!) ale może zaniemóc ...a to blok...kto z Kamą będzie wychodził??? Kurcze...poradżcie co robić??? obiecałam, że oddzwonię jutro....
-
Nowe zdjecia Kamusi sa przecudowne:) Na dniach (jutro lub w środe) postaram się zamówić jej ogłoszenie w gazecie. Oby przyniosło staruszce szczęście:)
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
o rany...to prawdziwa beznadzieja...i z tym domkeim i z tym wolontariatem... bez sensu, ze piesek, ktory tak potrzebuje domu jak Ares...ma zmienionego opiekuna...na... hmm... chyba malo...ze tak powiem....propsiego:( eh!!! zlosc i tyle:( -
Sambor- lekko astkowaty pieszczoch już w nowym domu
kiyoshi replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
rowniez witam sie z przystojniakiem i zapisuje sie na watku:) -
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
kiyoshi replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny...a ja chcialam zauwazyc, ze dzisiaj smutna rocznica... 2 lata Libry w schronie:( :( Moze pomyslcie, by oglosci ja w gazecie? zdecydowanie czas juz na nia, by znalazla swoj dom! -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
i ja caly czas sledze losy Aresa i mocno mu kibicuje.. kciuki zacisniete! -
Fanta - suczka w typie owczarka niemieckiego MA DOMEK!!!
kiyoshi replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Wlasnie zagladam do Fanty i nie poznaje dziewczyny!!! JAKA ONA CUDNA! a zdjecie na stronie schroniska- B_O_S_K_I_E! niczym jakas gwiazda z Hollywood:) koniecznie trzeba jej nowych ogloszen i na pewno komus wpadnie w oko... Ania- pamietam jak piewrszy raz zobaczylysmy Fante...kto by wtedy pomyslal, ze ona tak odzyje!!!! :) :) :) -
Edgar, piękny dzikus znalazł swoje miejsce - ma dom.
kiyoshi replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
no nie... ale rozczarowanie:( nawet nie dala mu szansy:( Przykro mi... -
BUMEL (nr 91) bna watku ma zrobione ogloszenia w: tablica.pl, alegratka.pl, ogloszenia.wp.pl, naszemiasto.pl, neeon.pl, adin.pl, top-ogloszenianet, morusek.pl, katowice.gumtree.pl, adopcjapsa.pl, petworld.pl, przygarnijzwierzaka.pl, oglaszamy24.pl, e-zwierzak.pl, anonse.pl, psy.pl Ogloszenia jak poprzednio wazne zwykle na miesiac Santi (nr93 na watku) tez ma nowe ogloszenia w: adopcjapsa.pl (na woj. slaskie i malopolskie, morusek.pl, alegratka.pl, ogloszenia.wp.pl, naszemiasto.pl, petworld.pl, przygarnijzwierzaka.pl, katowicelento.pl, e-zwierzak.pl, owi.pl POWODZENIA
-
Edgar, piękny dzikus znalazł swoje miejsce - ma dom.
kiyoshi replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
O rany!! odpukac w niemalowane i niewiadomo gdzie jeszcze... nie zapeszamy... mocno kciuki trzymamy!!!!:bigok::bigok: -
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
kiyoshi replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
Mam propozycje...widze, ze Libra znow spadla na sam dol naszej schroniskowej strony. Proponuje zmiane zdjecia suni i podciagniecie jej na poczatek strony. co Wy na to??? kiedy wreszcie przybedzie domek dla Libry//??? eh... -
Ciesze sie, ze Kama zostala przeniesiona na sama gore schroniskowej strony:) powinno byc latwiej ja teraz wypatrzec:) Wkrotce otrzyma nowy pakiecik ogloszen (dziewczyny juz robia z bazarku) Pewnie jak wroce to wkoncu bedzie miala tez stalego opiekuna:)
-
Zrobilam kilka ogloszen dla Otello: tablica.pl, topogloszenia.net, adopcjapsa.pl, alegratka.pl, neeon.pl, morusek.pl, petworld.pl, przygarnijzwierzaka.pl, psy.pl, oglaszamy24.pl oto jedno z nich [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2142337776/katowice-Otello-maly-wesoly-przyjaciel-dzieci-adoptuj.html[/URL] ogloszenia sa wazne przez miesiac, niestety nie moge obiecac ze bede je odnawiac, po wakacjach moze braknac mi czasu..
-
Fistaszek - pełen energii, przyjacielski rudzielec ZNALAZŁ DOM
kiyoshi replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak wyglada obecnie sytuacja ogloszen Fistaszka, ale od przybytku glowa nie boli:D Zmienilam troche tekst Fistaszkowy, kiedys spacerowalam z tym psiaczkiem i uwazam, ze zasluguje na znacznie wiecekj pochwal!!! [URL]http://tablica.pl/oferta/fistaszek-niewielki-przyjacielki-kundelek-marzy-o-domu-ID1BCSw.html[/URL] [URL]http://www.katowice.neeon.pl/291230-fistaszek-niewielki-przyjacielki-kundelek-marzy-o-domu.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/fistaszek-niewielki-przyjacielki-21240345.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/FISTASZEK-niewielki-przyjacielki-kundelek-prosi-o-dom!,73442[/URL] [URL]http://top-ogloszenia.net/183-18-119-417488[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189423.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/fistaszek-niewielki-przyjacielski-kundelek-marzy-o-domu/51974[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61721,Lw==.html[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-FISTASZEK-niewielki-przyjacielski-kundelek-marzy-o-domu-W0QQAdIdZ417221689[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126550/FISTASZEK--niewielki-przyjacielki-kundelek-marzy-o-domu/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/FISTASZEK--niewielki,-przyjacielki-kundelek-marzy-o-domu-id49936.html[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/fistaszek-niewielki-przyjacielski-kundelek-marzy-o-domu-iid-441670385[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/fistaszek_niewielki_przyjacielki_piesek_adoptuj_303698.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=688670668[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/fistaszek-niewielki-przyjacielski-kundelek-adopcja/1997182[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=255469&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/260598-fistaszek-niewielki-przyjacielki-kundelek-adopcja-oferta-katowice/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13514,fistaszek.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/260598-fistaszek-niewielki-przyjacielki-kundelek-adopcja-oferta-katowice/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/fistaszek-niewielki-przyjacielski-kundelek-adopcja/1997182[/URL] -
Dziewczyny... jesli potrzebujecie pomocy w oglaszaniu psow to w najblizszych dniach bede miala troche czasu wiec moge pomoc... tylko- nie wiem ktore psy oglaszac? czy np. Emilka, Gacek, Murzy, Yeti, Otello, Santi, Jogi, Sindi, Willy...moga byc? Zrobilam kilka ogloszen dla Tekili...maja miesiac waznosci.. oto jedno z nich [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-TEKILA-psi-ideal-DO-ADOPCJI-W0QQAdIdZ416912972[/URL] nie jestem wolontariuszka u Was w schronisku, ale znam Wasze schronisko (czesto ogladam je z okien pociagu), dlatego bardzo chce pomoc pieskom na tyle na ile moge...tylko za bardzo nie orientuje sie, czy informacje z pierwszych postow tego watku sa nadal aktualne???
-
[COLOR=#000000]mam nadzieje, ze ogloszenia przyniosa Bambiemu szczescie:) Podziekowania dla EWES:) 1. [/COLOR][URL="http://tablica.pl/oferta/bambi-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schrosniku-do-pilnej-adopcji-ID1Bpnn.html2"]http://tablica.pl/oferta/bambi-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schrosniku-do-pilnej-adopcji-ID1Bpnn.html 2[/URL][COLOR=#000000]. [/COLOR][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/bambi-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku-do-pilnej-adopcji-l33821.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3821.html?me=1[/URL] [COLOR=#000000]3. [/COLOR][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21236897.html[/URL] [COLOR=#000000]4. [/COLOR][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/BAMBI-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku!-DO-PILNEJ-ADOPCJI!,73390"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...ADOPCJI!,73390[/URL] [COLOR=#000000]5. [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126405/BAMBI--mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku-DO-PILNEJ-ADOPCJI/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...ILNEJ-ADOPCJI/[/URL] [COLOR=#000000]6. [/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61668,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1668,Lw==.html[/URL] [COLOR=#000000]7. [/COLOR][URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BAMBI-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku-W0QQAdIdZ416950352"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ416950352[/URL] [COLOR=#000000]8. [/COLOR][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/BAMBI--mlody,-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku-DO-PILNEJ-ADOPC-id49867.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...C-id49867.html[/URL] [COLOR=#000000]9. [/COLOR][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44340/bambi--mlody_-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku_-do-pilnej-adopcji_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...lnej-adopcji_/[/URL] [COLOR=#000000]10. [/COLOR][URL="http://katowice.olx.pl/bambi-mlody-piekny-piesek-bardzo-le-znosi-pobyt-w-schronisku-do-pilnej-adopcji-iid-441406029"]http://katowice.olx.pl/bambi-mlody-p...-iid-441406029[/URL] [COLOR=#000000]11. [/COLOR][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL][COLOR=#000000] -> czeka na moderatora[/COLOR] [COLOR=#000000]12. [/COLOR][URL]http://www.eoferty.com.pl/303636[/URL] [COLOR=#000000]13. [/COLOR][URL="http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/bambi_mlody_piekny_piesek_bardzo_le_znosi_pobyt_w_schronisku_do_pilnej_adopcji_28890.html"]http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...cji_28890.html[/URL] [COLOR=#000000]14. [/COLOR][URL="http://www.neeon.pl/290163-bambi-mlody-piekny-piesek-bardzo-zle-znosi-pobyt-w-schronisku-do-pilnej-adopcji.html"]http://www.neeon.pl/290163-bambi-mlo...j-adopcji.html[/URL] [COLOR=#000000]15. [/COLOR][URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/bambi_mlody_piekny_piesek_bardzo_zle_znosi_pobyt_w_schroni,8tco"]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...w_schroni,8tco[/URL]