-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']przepraszam, że jestem taka natrętna...ale- pamiętajcie o nim!!! może już coś wiadomo? kiedy wyjdzie do zdjęć\???[/QUOTE] zaglądam cioągle na stronę waszego schroniska i tez na Wasz FB i widzę, że ciagle jakieś nowe psy sa dodawane z kwarantanny, nawet takie które trafiły do was kilka dni temu... a tego pieska 'ode mnie' wciąz nie ma:( dlaczego nie możecie i jego dodać?? czy wszystko z nim w porządku? nie wierze, że inne psy można sfotografować a akurat jego nie... dlaczego tak jest??? -
[quote name='Romina_74']Jaka ona śliczna się zrobiła. Taka poczciwinka ... Ale staruszeczka z domkiem dla takich psiaków ciężko, oj ciężko :([/QUOTE] witaj Romino:) dziękuje, że nas odwiedziłaś:) Zosia na szczęście bezpieczna, a dobrego DS pewnie też trzeba będzie powoli wypatrywać.... dziękuje cioteczkom za obecność:)Zosia i Mingo to niezwykła para, rzeczywiście...chociaż co do Mingo, to już po samym zdjęciu widze jak bardzo się zmienił:) stoi ładnie, normalnie- jak go pierwszy raz widziałam, wszystko co mógł- kulił pod siebie!! Zosia widać miała misję, by pomóc Mingo;) na razie nie mam nowych wieści od Pauliny...:)
-
zaraz prześle pare groszy na Darmę...malutko, ale...grosz do grosza;) Trzymam kciuki by wreszcie znalazła prawdziwy domek;)
-
[quote name='Mysza2']Odwiązali biedactwo, nie zostawili pod drzewem :evil_lol: Musiałam mieć wolne ręce do aparatu:) Na smyczach maszerują już ładnie obok siebie, ale na wspólne bieganie na luzie jeszcze za wcześnie. Próby były (w kagańcach) ale niekoniecznie udane :roll: W niedzielę jedziemy z dwoma do ośrodka Gostar na szkolenie (dziękujemy Kasi Starkiewicz i jej TZ-towi za zaproszenie)[/QUOTE] czyli jak rozumiem- ta sunia to twoja Saba? (zakochana w Pańci, od razu widać;)))
-
[quote name='kasiaprzystał']Przychodzę na wątek potwierdzić, że siostra otrzymała pieniążki :-) Wczoraj próbowała się zalogować na dogo ale coś tam jej nie wychodziło. Osobiście nie miałam jeszcze okazji poznać Zosi - muszę się w końcu się tam wybrać.[/QUOTE] Bardzo dziękuje Kasiu za potwierdzenie:) Czekamy tu na Paulinke:) przydałyby się wieści z pierwszej ręki....może w końcu logowanie zakończy się pomyślnie;) A Ciebie namawiam oczywiście byś poznała Zosie...z twoim doświadczeniem pewnie mogłabyś coś nas doradzić w 'trudniejszych chwilach'...
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Dzisiaj myślałam o tej suni i jej dzieciach ...[/QUOTE] biedna sunia:( i co z nią będzie:( szczeniaczki chyba już za duże na uśpienie... może znajdziemy im domy;) ???? -
[quote name='róża35']Czy Zosi są podawane te leki na uspokojenie ?[/QUOTE] są podawane tylko doraźnie z tego co wiem:) wpłynęła dziś deklaracja od nette 10 zł:) bardzo dziękujemy:) wydatki to - 300 zł za marzec na hotelowanie - 53,97 zł [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XftjD4aWA7E/UTeYXuTQEFI/AAAAAAAAALs/RWmXWCiY4zU/s647/DSCN3636.JPG[/IMG] mam też piękne nowe zdjęcia Zosi:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e390hw7AMBg/UTeYVmrNO4I/AAAAAAAAALk/UCpPzTFfJp8/s485/DSCN3624.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-A1L0qhXl2SI/UTeYSvcVxbI/AAAAAAAAALc/q20khEqX5UM/s647/DSCN3620.JPG[/IMG] i ze swoim kawalerem:loveu: (piękna para)[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lwKOIIjXdMI/UTeYPqk6bNI/AAAAAAAAALU/aJQMeEqapZ0/s647/DSCN3617.JPG[/img]
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
kiyoshi replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
[quote name='golddigga']:lol: Hehe, myślę, że bylibyśmy okrutni zabierając innym szanse na zaadoptowanie naszej Libruni :razz: Tylko niech się szybko obudzą, bo ona wiecznie nie bedzie czekać! :lol:[/QUOTE] zaglądam do suni:) jak jej się wiedzie? -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam do kochanej!!! zadbanej, pięknej i szczęsliwej Stefci:))) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']ciotki... niestety dzisiaj z samego rana natrafiłam na kolejnego psa na nieszczęsnych sosnowieckich Stawikach... pies od trzech dni błąkał się po okolicy...dziś dowiedziliśmy się od jednego z sąsiadów, że pies ten został na jego oczach wyrzucony kilka dni temu z samochodu! Piesek wazy jakieś 15 kg, ma ok. 2 lat, czarny podpalany, dziś był już tak wycieńczony, że podszedł do mnie bez problemu... niestety nie miałam innego wyjścia- musiałam zadzwonić po schronisko...(jestem na walizkach) Piesek jest bardzo łagodny, spokojny, dobrze nastawiony do ludzi i innych psów. Mam nadzieje, że szybko otrzymam o nim jakieś dodatkowe informacje, a przede wszystkim, że poradzi sobie w schronisku i szybko znajdzie nowy dom! Będe Wam pomagać go ogłaszać... Chciałam jeszcze tylko napisać, że Pan który przyjechał ze schroniska po tego pieska, był niezwykle miły, uprzejmy i wykazał się ogromnym sercem w stosunku do zwierząt...jestem mu za to ogromnie wdzięczna!!!!!![/QUOTE] przepraszam, że jestem taka natrętna...ale- pamiętajcie o nim!!! może już coś wiadomo? kiedy wyjdzie do zdjęć\??? -
[quote name='Yoana']Pewnie, że tak- tyle Dobrych Dusz o niej myśli i dobrą energię wysyła, że musi być dobrze.[/QUOTE] tak ciotki..wygląda na to, że najgorsze minęło:) dzisiaj również dostałam informacje od Pauliny, że wszystko u Zosi dobrze.. Paulina kupiła w zoologicznym co było umówione, jutro prześle paragon więc rozliczymy te wydatki i kolejny miesiąc hotelowania... Wiem tez, że Zosia bardzo polubiła szczotkowanie futerka:D bardzo się ciesze, że tu ciotki jesteście i że u Zosi tak się zmienia na lepsze... Paulina wykazała się wielkim sercem i cierpliwością...może być przykładem tego, że psu trzeba dać czas i szanse! ktoś inny pewnie już sto razy, by Zosie wywalił... oczywiście- pukam w niemalowane itd. by nie zapeszyć i by Zosia była już tylko grzeczna;))))
-
ufff...już jestem na miejscu i wreszcie udało mi się podłączyć do sieci na stałe...więc widomości znów będą:) dziś dostałam pięknego smsa od Pauliny, aż muszę go wam tutaj zacytować:) "Zosia od 2 dni śpi idealnie cisza i spokój, śpi u nas w kuchni, mam nadzieje, że będzie tak dalej!" :) wspaniała wiadomość, aż się serduszko raduje:0 umówiłam się też z Pauliną, że z Zosiowego konta zostanie zakupione: -szczotka do wyczesania sierści -kropelki na pchły i pasożyty -zapas wędzonych kości na znudzenie Dzisiaj odnottowałam także nowe wpłaty na koncie Zosi; - 120, 50 zł z bazarku MARTIKI:loveu: - 20 zł od yoana (stała deklaracja III) -25 zł od zachary (stała deklaracja III) Bardzo wszystkim dziękujemy:) :) :)
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dzisiaj do nowego domu pojechał ARS !!! I niech mi ktoś powie, że stare psy powinno się usypiać, bo są nieadopcyjne ! Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :-)) Trzymajcie kciuki :) [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-n3MNlZBf8H4/URFcCVDt2mI/AAAAAAABvNo/wuk325apyOo/s512/12.JPG[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] trzymam kciuki z calusieńkich sił i bardzo gratuluje Was tego co zrobiłyście dla tego kochanego ślepaczka:) oby domek był najlepszy pod słońcem! (musi być!) -
Wiosenna Zosia:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mNa2Mn96zsw/UTIazk01u0I/AAAAAAAAAK8/-nRmnYLd-5s/s647/DSCN3570.JPG[/img] a tutaj- uśmiechnięta:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GsjPwNXQETg/UTIa0fTS82I/AAAAAAAAALE/ELjHBteSP7Y/s647/DSCN3578.JPG[/img] i znów w śniegu- śliczna poza:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-BsUMn7kz6oA/UTIay4okdLI/AAAAAAAAAK4/8-UaWemyEsA/s485/DSCN3533.JPG[/img] i krótka notka od Pauliny: "u Zosi raz dobrze raz wariuje ja zauważyłam że ona woli na polu siedzieć niż w domu a tak poza tym to ok pozdrawiam"
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']tak, zabrano go ok. 9 rano, to na pewno ten piesek. Był bardzo wystraszony, bo inne psy mocno go atakowały, próbowały gryść i przeganiały...z moja Gają jednak polubił się od razu...i grzecznie czekał przy mnie na przyjazd schroniska. Będe wdzięczna za każdą informację na jego temat...on ma takie lekko klapniete uszka, proszę zadbajcie o niego! on na pewno został wyrzucny z samochodu...chciałabym jak najszybciej zacząć go ogłaszać, bo ciagle o nim myślę![/QUOTE] a czy wiadomo już coś o tym piesku?? bardzo proszę o informacje -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
kiyoshi replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']hihihi:) od Zosi to ma tylko przejmowac dobre nawyki.....;)[/QUOTE] popieram;) :) mam jeszcze pytanie- czy zamierzanie w najbliższym czasie Mingulca wykastrować? -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']A kiedy mniej więcej 9godzina) psiaka zabrano do nas? Bo jednego podpalanego widziałam, ale nie zdążyłam niestety zrobić zdjęć :<[/QUOTE] tak, zabrano go ok. 9 rano, to na pewno ten piesek. Był bardzo wystraszony, bo inne psy mocno go atakowały, próbowały gryść i przeganiały...z moja Gają jednak polubił się od razu...i grzecznie czekał przy mnie na przyjazd schroniska. Będe wdzięczna za każdą informację na jego temat...on ma takie lekko klapniete uszka, proszę zadbajcie o niego! on na pewno został wyrzucny z samochodu...chciałabym jak najszybciej zacząć go ogłaszać, bo ciagle o nim myślę! -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
ciotki... niestety dzisiaj z samego rana natrafiłam na kolejnego psa na nieszczęsnych sosnowieckich Stawikach... pies od trzech dni błąkał się po okolicy...dziś dowiedziliśmy się od jednego z sąsiadów, że pies ten został na jego oczach wyrzucony kilka dni temu z samochodu! Piesek wazy jakieś 15 kg, ma ok. 2 lat, czarny podpalany, dziś był już tak wycieńczony, że podszedł do mnie bez problemu... niestety nie miałam innego wyjścia- musiałam zadzwonić po schronisko...(jestem na walizkach) Piesek jest bardzo łagodny, spokojny, dobrze nastawiony do ludzi i innych psów. Mam nadzieje, że szybko otrzymam o nim jakieś dodatkowe informacje, a przede wszystkim, że poradzi sobie w schronisku i szybko znajdzie nowy dom! Będe Wam pomagać go ogłaszać... Chciałam jeszcze tylko napisać, że Pan który przyjechał ze schroniska po tego pieska, był niezwykle miły, uprzejmy i wykazał się ogromnym sercem w stosunku do zwierząt...jestem mu za to ogromnie wdzięczna!!!!!! -
[quote name='Martika@Aischa'][B]Dla Zosieńki 120 zł i 50 gr z tego bazarku ;) [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239418-ROZLICZAMY!!!-Wielkanocne-Dodatki-biżuteria-ubrania-)-Kup-teraz-06-02-21-00[/URL] Pięknie proszę o podanie numeru konta :) a jak pieniążki dolecą o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)[/QUOTE] bardzo Ci dziękujemy kochana ciociu:) to się Zosia ucieszy z takiej sumki:):multi: zaraz wyślę konto i potwierdzenie jak tylko będę znów dorwę neta:) Paulina napisała mi, żebym się nie martwiła, bo cały czas wszyscy mają nadzieję, że Zosia w końcu się uspokoi:) mam nadzieje, że dzisiejszej nocy tez była spokojna...oby...
-
[quote name='Nette']Skoro raz jest dobrze, raz gorzej, to może warto przeanalizować, co powoduje tak różne stany. Zastanowić się, jak wygląda dzień, kiedy Zosia jest spokojna, a jak wtedy, gdy pobudzona. Co się zmienia? Musi być jakaś przyczyna, skoro pies wcześniej nie sprawiał problemów. A jest Ci ciężko, bo jesteś dobrą, odpowiedzialną osobą - takim zawsze jest najgorzej...[/QUOTE] rozmawiałam dzisiaj z Pauliną i mówiła, że po kropelkach trochę się poprawiło i Zosia przespała noc spokojnie... a jak rozmawiałyśmy to też spała na swoim leżanku... .... nie wiem czy możemy jeszcze jakoś Zosi pomóc... nawet jeśli coś ją boli, to też trudno będzie zdiagnozować co...wszystkie wyniki ma dobre...więc gdzie szukać przyczyny? u mnie niestety znów internet się wyczerpał, a jutro wyruszam w podróż, więc wybaczcie cioteczki, że przez kilka dni może być u Zosi cichutko.