-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[quote name='Mysza2']Brak wieści to dobre wieści:)[/QUOTE] Myszka maiłą racje:0 Brak wieści oznaczał dobre wieści, bo dziś dostałam taką informację:) "Cześć u Zosieńki wszystko dobrze nie daje jej już tych kropli bo się uspokoiła i śpi z moją Rosą na korytarzu a w dzień biega po ogrodzie(dzisiaj ma troche problem w bieganiu bo przez noc spadło tyle śniegu że w niektórych miejscach jest po kolana) a tak poza tym wszystko ok pozdrawiam " Hurra:D czyli Zosia już zadomowiona:D a do tego zdjęcia ślicznotki [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DKd9lfH2BhA/UUNNTrrJVoI/AAAAAAAAAMU/qEKbCuab69M/s647/DSCN3683.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a9wXdhXSkpw/UUNNYnzRABI/AAAAAAAAAMc/PjFuGp9hVG0/s647/DSCN3690.JPG[/img] tak się ciesze, że Zosia wreszcie uspokojona:) jakby nie patrzeć- to oznacza również więcej spokoju dla nas;)
-
Pomóż zwalczyć pseudoschroniska. Zaczynamy od Chrcynna.
kiyoshi replied to emilia2280's topic in Schroniska
i ja podpisałam i przesłałam -
[quote name='soboz4']Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Wczoraj (13-03-2013 r.) w Katowicach na ul. Gliwickiej wieczorem ktoś przywiązał przy sklepie młodziutką suczkę, ze smyczy zrobił prowizoryczną obrożę i na krótkim kawałku smyczy przywiązał żeby nie mogła się wydostać czy ruszyć. Może ktoś poznaje suczkę??? Zostawiono ja na zimną noc, na krótkim sznurku chyba po to by zamarzła. Znalazły ją dwie Panie i przyprowadziły do schroniska, parę godzin była u jednej z nich w domu. W tym czasie zaobserwowały: - suczka sygnalizuje potrzebę wyjścia, zachowuje czystość w domu, - lubi zabawę i chętnie bawi się z ludźmi, - lubi dzieci, - w domu cały czas ktoś był, ale w tym czasie była cichutka i nie szczekała, - w schronisku była mocno wystraszona, bała się wyciągniętej ręki i gwałtownych ruchów. Fajnie by było znaleźć „opiekuna”, który nie miał nawet odwagi by ją przyprowadzić do schroniska jak mu się znudziła… Oczywiście teraz mała szuka domu, ale niestety musi przejść 14 dniową kwarantannę. Jeżeli ktoś zna opiekuna suni to proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 503-364-290 Gdyby tak sąsiedzi zainteresowali się dlaczego nagle pies znika od ich sąsiadów byłoby znacznie mnie porzuceń, chociażby ze strachu przed rozpoznaniem... udostępniajcie proszę! Może razem kiedyś nam się uda dojść do pseudo opiekunów... [SIZE=4][B] [URL]http://www.facebook.com/events/529077663802591/[/URL] [/B][/SIZE] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/5269_563525143681742_2076436733_n.jpg[/IMG][/QUOTE] potworność:(
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
kiyoshi replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']podniose Stefke i dzisiaj wszystko uzupelnie -fotki[/QUOTE] czekamy na fotki jak zawsze szczęśliwej Stefci:)kciuki nadal zaciśnięte- domku przybywaj:) -
postaram się zrobic ogłoszenia jutro/ pojutrze...:)
-
a kiedy sunia miała ostatnio robione ogłoszenia??? jeśli pozwolicie- chciałabym jej zrobić nowe, tylko na jakie województwa ją ogłaszać? jaki kontakt? macie jakiś opis dla niej? (pewnie gdzieś jest, ale nie umiem znaleść) ona ma takie cudowne zdjęcia (bo w ogóle jest cudna:))!! to po prostu nie możliwe że nikt jej nie zauważa!
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romina_74']A co tu taka cisza? Co słychać u Aresika? :([/QUOTE] też jestem ciekawa.... -
taka minkę z wywalonymi kłami Zosienka robi jak się bardzo rozbawi:) to jest jej...można powiedzieć...zadowolona minka:) Dobrze, że przyzwyczaiła się już w miarę do nowego domku.... najgorsze, że to kolejny- tylko tymczasowy dom..... Dziękuje zebrazaebra za deklaracje:) jeszcze nie wpłynęła.. pewnie będą jutro, za to dziś wpłynęły pieniążki od funky- 10 zł- dziękujemy:)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
kiyoshi replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Zapraszamy do obejrzenia reportażu TVP o naszym schronisku ! Zapraszamy do lajkowania pod filmikiem na stronie TVP [B][URL]http://www.tvp.pl/katowice/reportaz-reportaz/reportaze-i-filmy-dokumentalne-tvp-katowice/wideo/potrzebni-od-zaraz/10369585[/URL][/B][/QUOTE] obejrzałam...piękny film- wzruszający:( wspaniali jesteście.... mam nadzieje, że w sobote piesek, którego zgłosiłam do schroniska zostanie już sfotografowany....proszę! -
[quote name='Yoana']A u nas słońce świeci !!! :lol: Żartowałam :eviltong: (niestety)- tak samo jak u Was- paskudnie![/QUOTE] od Zosi też przyszły wieści nie wychwalające pogody;) "Cześć u nas wszystko ok u zosi fajnie wariuje lubi się bawić dzisiaj tylko troche ponury dzień bo pada i zosia siedzi w domu i troche się jej to nie podoba pozdrawiamy" i zdjęcia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ym-bP3K6rok/UT4WiQ12GLI/AAAAAAAAAL8/TCcVkyDKkQQ/s647/DSCN3655.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uCIpjAwCsxE/UT4Wko13JZI/AAAAAAAAAME/2cw8HcEeOqU/s485/DSCN3663.JPG[/img]
-
zaglądam do biedaka:( pani Ula to wspaniała osoba! Puszek jest śliczny! :)
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Na razie wizyta pod znakiem zapytania. Jak pani dzwoniła to umówiłam się na 11, ale nie mogłam zapisać adresu bo byłam z Sabą na dworze. Umówiłam się z panią że oddzwonię jak wrócę do domu to poda mi adres. No i pani nie odbiera telefonu ani nie oddzwania.[/QUOTE] hmmm.....:shake: -
[quote name='Mysza2']Ktoś mądry kiedyś napisał, że wszystko jest "po coś" :)[/QUOTE] ..tez coraz częściej tak uważam;) najnowsze wieści od Zosieńki: "Cześć u nas wszystko ok zosieńka dobrze się sprawuje jedyny na razie minus że jak wychodzimy za bramke to chce uciec za nami a tak to ok uszy i kość wędzona bardzo jej zasmakowały dalej sobie siedzi na polku w dzień i jest zadowolona pozdrawiamy"
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Trzymajcie mocno :) jesteśmy umówione jutro na 11tą :)[/QUOTE] zaciśnięte z całych sił;) -
[quote name='Romina_74']Iza Ż. wspomogła Darmę DYSZKĄ!!! Dzięki Iza :)[/QUOTE] nie ma za co;)