-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
:( :( :( i co z nimi będzie? :( :( :( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Raczyna']a tak se przyszłam zobaczyć co mi koleżanki chciały wcisnąć :) jeszcze trochę i będę od psów wyrzuconych z samochodu[/QUOTE] witaj Raczyna;) takie to nasze cudo Korkowe biedne... ..a jako ciotka od wyrzuconych z samochodu na pewno nigdy nie narzekałabyś na brak zajęcia;) ;) jednak dobrze, że Czakuś u Ciebie bezpieczny -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to już jutro... Fraszko!!!:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']No i nie ze mną :P ja miałam Helgę, jak psy zostały zapięte to tak już szłyśmy. Korek szedł z Magdą :) Tak, można wykorzystać do ogłoszeń w internecie i w DZ[/QUOTE] yo dziękuje bardzo Magdzie, że Korek mógł z nią spacerować:D wyobrażam sobie jaki musiał być szczęśliwy!!! Koreczek mój... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Poleciało 100zł dla Fraszki:lol:[/QUOTE] wow...bardzo Ci dziękujemy!!:Rose::Rose::Rose: -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='patka2805']to nie ten sam wystraszony pies który był 2 czy 3 tygodnie temu ![/QUOTE] uff....bardzo dziękuje...ciesze się...naprawde:) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahaha czyżby tytuł bazarku :lol:[/QUOTE] rzeczywiście;) brzmi super! -
biedny Czakuś:( :( popieram w pełni wszystkie tutaj ciotki- kolejny dom dla Czakusia MUSI mieć doświadczenie z psami... zastanawiam się też, czy nie dałoby się już teraz wprowadzić nawet raz na czas jakiegoś spotkania z behawiorystą w jego życie?? może to mogłoby pomóc- Czakusiowi, opanować emocje; nam- zrozumieć co dzieje się w tej biednej psiej główce.... szkoda, że nie ma tu Raczyny, żeby nam napisała jak Czakuś się miewa....:( piesku- trzymaj się dzielnie, kochany:(
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']pewnie na inauguracji bazarku nie będę, bo niedługo zmykam do pracy. Zajrzę tam raniutko ;) Nieustannie trzymam kciuki. Nie wiem jak będę w nocy z zaciśniętymi pracować.[/QUOTE] Pysiu, to na czas pracy zwalniam Cie wyjątkowo z trzymania kciuków;) :D -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Tak. Udało się zabrać cały korkowy boks na zdjęcia. Ale musicie się uzbroić w cierpliwość i dać Kasi czas na zrzucenie i obrobienie zdjęć. Będą jutro - najpóźniej w środę. Korek dzisiaj się super zachowywał, nie był ani trochę wystraszony, biegał szczęśliwy i wpychał się do głaskania. Z psami myślę, że w boksie nie powinno być problemów bo na spacerze dogadywały się super. Lizały się po pyszczkach, leżały przy sobie, jadły trawę tuż obok siebie i nie było ani jednego zgrzytu między nimi.[/QUOTE] Gosia, dziękuje Ci z całego serca za tak dobre wieści:) i p. Kasi za zdjęcia- poczekam cierpliwie! wiem, że będą piękne!!:) oby przyniosły Korkowi szczęście...i ten jedyny, dobry, upragniony dom!! ulżyło mi dzisiaj, naprawde... skoro przy Tobie zachowywał się tak spokojnie i dobrze, i też z pieskami w zgodzie, to wielkie szczęście dla mnie... DZIĘKUJE! edit. Gosiu, to od razu spytam- zdjęcia potrzebuje tylko do ogłoszeń na tych portalach co zawsze i jedno do DZ, czy to ok?? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Gosieńko...czy wyszło coś z sesji zdjęciowej? mam ogromną nadzieje, że tak.... nowe, kolorowe zdjęcia na pewno bardzo by pomogły.... eh....:( :( też nie rozumiem, madziakato, dlaczego nikt go jeszcze nie wypatrzył:( :( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']Ja też czekam z niecierpliwością na fiołkowy bazarek bo mi moje wyginęły przez jakąś zarazę.:roll: "Fijo, fijo, fijołki, wszystkie sznupki diobołki" :diabloti:[/QUOTE] wszyscy czekamy na fiołkowe cuda:))) -
kochane, najnowsze wieści od Zosieńki:) bardzo dobre ;) poczytajcie... "U Zosieńki wszystko ok, pogoda jest to cały czas wariuje na polu. Ostatnio zastanawiałam się z mężem skąd ona ma tyle energii, bo czasami potrafi biegać przez 10min i nas zaczepiać żeby ją gonić. Tak to nie sprawia żadnych problemów, tylko oczka jej troche łzawią pozdrawiamy" brawo Zosia:)) [img]https://lh4.googleusercontent.com/--6V3h6-VEAM/UX6geKt4yUI/AAAAAAAAATk/htVQcldsyp4/w647-h485/DSCN3949.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Bmd6CozMhqE/UX6ggLZJaXI/AAAAAAAAATs/HocrY9m2-Bk/w647-h485/DSCN3967.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1gS0JZmf9Xc/UX6giyYmD6I/AAAAAAAAAT0/ry4WWq13vr8/w647-h485/DSCN3968.JPG[/img]
-
Romina az sie czytac nie chce tego co piszesz... tyle zapenien, ze to hotelik przeciez bedzie bla bla!!! az mnie k...wica strzela!! piekne slowka, a potem zrobili co chcieli....jak mozna ???? wyobrazam sobie co czujesz...i co musi czu ta staruszka... dobrze, ze jest miejsce!! dobrze, ze nie tracisz wiary... a do tych co Ci dolki kopia, usmiechaj sie ladnie...kiedys sami w nie wpadna;) postaram sie cos wyskrobac dla Darmy...chociaz teraz 4 psiaki mam wirtualnie na 'utrzymaniu':(((( eh... trzymaj sie tam ciotka!!!!
-
oh...czytam, czytam...i nie wierze co czytam... czy ten psiak naprawde nie zasługuje na miłość:( ile problematycznych psów spotkałyście na spacerach? ile miałyście/macie we własnych domach... liczyć, by można i liczyć... ale psa trzeba kochać!! walczyć o niego!! a nie wyrzucać jak rzecz.... eh...wydawało się wszystko takie cudowne- Mysza, Aguś...nie oceniłyście źle, każda z nas dałaby Czakusia do tego domu... to domek źle ocenił swoje możliwości... wydaje mi się, że teraz Czakusia można oddać już TYLKO do osoby doświadczonej w pracy z psem!!!!! ps. dzięki Ci Boże za Raczyne:)
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie kiyoshi. Biedna malutka, taki kołtunik, zaniedbany, sfilcowany, zadredziały psiak. Wpłacę jednorazowo 30 zł wpłacę.[/QUOTE] dziękuje cioteczko z całego serducha:D Fraszka bezpieczna...szykuje się do drogi. P. Grzegorz skontaktował się już z moim kolegą- jedynym wolontariuszem u Fraszki i razem będą próbowali oswoić ją na tyle, by złapać i umieścić w podróżnej klateczce... to wszystko rozegra się jutro ok. 10, więc wszystkie ciotki proszone o słanie dobrych myśli;) i oczywiście- kciuki!! będzie dobrze:) Bardzo się ucieszyłam dzisiaj widząc, że Fraszka MA SWOJE cioteczki, które o niej pamiętają.... jestem niemal pewna, że ona długo niejsca nie zagrzeje u Ulki... a co do sterylizacji, może by poprosić tą skarpetę sterylkową??? (tą która opłaciła sterylizacje Stefci- MYszko, Aguś- pamiętacie??) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']Ja przelałam tylko 20. Też na FB pozapraszam gdy będę miała link.[/QUOTE] cioteczko kochana..jakie tylko;) AŻ!!! aż 20; :) dziękujemy.... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Pięknie Wam dziękuję dziewczyny :Rose: zbiorę wszystko, albo jakby ktoś mógł zebrać tu to ja skopiuję i dam w drugim poście - w tej chwili się za finansowe sprawy nie biorę bo pokonała mnie wczoraj alergia masakrycznie - prawie godzina duszności, aż w końcu musiałam wziąć enkorton i dziś czuję się jakby mnie koń w głowę kopnął (tak mi się wydaje, że to takie właśnie uczucie bo nigdy mnie nie kopnął :D)[/QUOTE] malawaszko- mogę zebrać wszystko z radością, a potem Ty skopiujesz do drugiego postu i będziemy tylko na bieżąco uzupełniać...wieczorkiem wstawie zestawienie, bo teraz wybywam...zostawiał Ci też wiadomość na fb, że mój znajomy pomoże złapać Fraszke we wtorek:D bużka!! edit: o, już mnie Pysia wyprzedziła;) jeszcze warto wpisać osoby, które deklarowały, ale bez kwoty i też cioteczke dannyww;) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Nie mam pojęcia bo jakoś mniej chyba jest wolontariuszy w soboty. Nie wiem, bo mnie wtedy nie ma. Ale nawet to, że będzie miał stałego opiekuna nie równa się regularnym spacerom, bo wtedy te psy które są bez opiekunów musiały by w ogóle nie wychodzić. Czasem opiekun musi odpuścić "swojego" psa i wyjść z innym, który opiekuna nie ma. Poczekajcie do poniedziałku. Jeśli uda się b.14 wyjąć na zdjęcia to we wtorek będą więc w środę możecie słać ogłoszenie. Jeśli się nie uda - dam znać w poniedziałek wieczorem. Niestety nie byłam u niego.[/QUOTE] dobrze Gosiu, poczekam więc do poniedziałku wieczorem...ładne zdjęcie to pewnie 80% sukcesu, więc warto zaczekać, by było jak najlepsze...tylko daj znać, proszę czy coś z tego wyszło... mam nadzieje, że uda Ci się też do Korka zaglądnąć...mam tylko Ciebie:( tylko Ciebie mogę prosić o informacje o nim:( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']I ja dorzucam maleńkiej grosik. :lol:[/QUOTE] bardzo dziękujemy cioteczko kochana:D grosik do grosika;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Biszkopcik (już w DS ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Biszkopcik-spod-wiaduktu-ma-wspaniały-dom-i-ukochaną-Panią-już-na-zawsze!!!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Biszkopcik-spod-wiaduktu-ma-wspaniały-dom-i-ukochaną-Panią-już-na-zawsze!!!?[/URL] postanowił podzielić się częścią swojego majątku z Fraszką i prześle dla niej 224,70 zł:)[/QUOTE] MYszko, a czy ja Ci mówiłam?? :) to też mówię :iloveyou::iloveyou: bardzo dziękujemy Tobie i Biszkopcikowi!! Fraszka otrzymuje dzięki tym pieniążkom wielką szansę...Biszkopcik coś wie o tym. KOczował brudny, skołtuniony i głodny...prawie jak nasza panna... oby historia Fraszki szybciutko skończyła się tak dobrze, jak Biszkopcika:) :) dziękujemy ślicznie także [B]nette[/B]:) pamiętajcie cioteczki, że poza transportem (na który już mamy :D ) nadal będziemy potrzebować na hotelik, odrobaczenie, odpchlenie, sterylizacje...więć absolutnie nawet grosik się nie zmarnuje:) kochane jesteście - WSZYSTKIE!! [B]malawaszko[/B]- to słuszna sugestia by w wolnej chwili zebrać deklaracje i umieścić je w pierwszym/drugim poście;) jutro pewnie pieniążki zaczną spływać....u Biszkopcika na wątku, trzeba będzie też potwierdzić, że dotarły edit: a od [B]Mani2000[/B] Fraszka dostała taki banerek;) [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2544/koltunek.png[/IMG] proszę się częstować kto wolny;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Nie najbiedniejsza bo ma już coś swojego - imię i perspektywy,że zmieni się jej życie.Trzymam za Fraszkę kciuki.[/QUOTE] Witaj Anulka:) dziękuje cioteczki kochane za obecność...czekamy z niecierpliwością wszystkie do wtorku...i zbieramy, zbieramy....już malutko brakuje, kochane -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Gosiu, dziękuje za informacje...jeśli jest szansa, by Korek wyszedł do zdjęć u Kasi Krupy, to będe przeszczęśliwa!! widziałam jakie Kasia stworzyła dzieła dla Cziko i jestem pod wrażeniem;) zobaczymy jak będzie z ogłoszeniem w DZ...w sumie piszesz, że może by się udało, więc nie wiadomo czy na pewno...a z ogłoszeń w necie nie ma praktycznie żadnego odzewu...jedyną nadzieją jest gazeta... Domyślam się, że Korek nie wyszedł na spacer....a czy widziałaś go jakoś w tym tygodniu??? czy wiadomo co się z nim dzieje? cokolwiek? i czy w ogóle jest szansa, by dostał OPIEKUNA w schronisku, który będzie z nim wychodził? jestem mocno zaniepokojona jego losem....:(