-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']Wyślę 20 , tylko jeśli na transport to też na konto VIVA?[/QUOTE] [B]malawaszko[/B]- odpowiedź na pytanie;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Ja bez kasy, ale pomagam jak potrafię ;) Fraszka ma już imie, więc bazarek imienny odpada....[/QUOTE] Pysiu kochana, każda pomoc jest ważna dla tej naszej panienki;) w sumie imię Fraszka do niej pasuje...więc chyba je rzeczywiście zostawimy;) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']Wyślę 20 , tylko jeśli na transport to też na konto VIVA?[/QUOTE] witaj cioteczko i bardzo dziękuje w imieniu Fraszki!! jakie konto to już malawaszka musi powiedzieć, ale skoro takie podała, to pewnie jest na wszystko;) z tego co szybko liczę mamy więc już 220zł:) brawo:loveu: -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-Vebby']kiyoshi,skrzynkę posprzątałam;)Domyślam się ,że to w tej sprawie chciałaś do mnie napisać.Jestem i deklaruję grosik-25 zl Piszecie,że może sznaucer,mi przypomina tybetka,nie ważne.Pewne jest tylko,że potrzebna szybka pomoc :([/QUOTE] witaj cioteczko kochana i dziękuje Ci bardzo, bardzo, bardzo...:laugh2_2: tybetka?? a cóż to takiego?? jestem zupełnie nie obyta w tych rasach;) masz jakieś zdjęcie tybetka Aduś, by pokazać? tybetka czy sznaucerka- z kopciuszka na naszych oczach stanie się królewną:) tak sobie marze... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foxy2702']Jesteśmy i my z Bono ;)[/QUOTE] witamy cioteczko:) oby historia naszej Fraszki skończyła się tam wspaniale, jak waszego Bono.... -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ciotuchy kochane, mamy już 175 zł na transport z tego co policzyłam, więc nadal potrzeba nam 125:( każda złotóweczka na wagę złota..pięknie prosimy... a może ktoś pomógłby mi zorganizować bazarek ogłoszeniowy dla małej? nigdy nie otwierałam bazarku, ale ogłoszenia robię szybko...ktoś chętny?? pliissss.... do wtorku mało czasu a jej dosłownie wszystkiego potrzeba:( -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Jestem u Koreczka.[/QUOTE] dzięki Madziu za odwiedzinki... dziś sobota...i jak się nie dowiem co z Korkiem to już chyba wyjdę tu z siebie i na nogach do PL dojdę:( -
[quote name='Becia Lublin']Kasiu nie przepraszaj ..każdy z nas ma wiele rzeczy na głowie, ja też powinnam wcześniej o tym pomyśleć :D zaraz jadę po klatkę i w drogę ... apropo tych szczeniaków, one urodziły sie 6.paźdz. jeden nie przeżył (selekcja naturalna) a 3 Pan już wyadoptował ... ten człowiek przygarnął bezdomną sunie z całym koszyczkiem 14 szczeniąt, dzieciaczki rosną a on sam nie ma nawet na chleb .. są zapchlone itd[/QUOTE] Becia jakbyś potrzebowała pomocy przy ogłaszaniu ich- daj znać- moim zdaniem z dobrymi zdjęciami ogłoszenie na gumtree, tablicy i morusku i maluchy porozjeżdżają się do domów;) trzymam kciuki!!
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o matko a to zabłysnęłam... nie wiem jakim cudem przeczytałam, że pisałaś o klatce :splat: :oops: zmęczonam[/QUOTE] w sumie ważna i klatka i kiełbaska;) podnoszę sunię z rana:) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ma klatkę w samochodzie[/QUOTE] super;) ale ja pisałam o KIEŁBASCE, by ją zachęcić do wyjścia z boksu...;) -
[quote name='Romina_74']no niestety, nie udało się nic zdziałać :( tak więc w piątek zabiorę Darmę z dt do hoteliku przy schronisku[/QUOTE] Romino...jak sunia zniosła powrót? na długo tam musi zostać?
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Super :) Tylko pamiętaj w poniedziałek do 17tej trzeba wysłać maila ;)[/QUOTE] pamiętam;) w poniedziałęk z samego rana posyłam...Gosia juz zatwierdziła tekst więc jest ok:) a propos- Gosiu, gdzie się podziewasz??? czekam tu jak na szpilkach nawet na najmniejszą wiadomość:( :( -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no ja też mam taka nadzieję, ze obędzie się bez chwytaka bo to paskudztwo odbija straszne piętno na psiej psychice - transport planujemy na wtorek[/QUOTE] poproś proszę malawaszko by p. Grzegorz miał jakąś kiełbasę w pogotowiu, proszę... -
zaglądam cioteczko, ale w tej chwili pomóc nie mogę...ewentualnie ogłoszeniami- gdyby było trzeba-piszcie na priv- pomogę!! piękny jest, znajdzie dobry dom:)
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Musi się udać !!![/QUOTE] na pewno się uda:) z tego co wiem sunia ma wyruszyć z tego piekła praktycznie na dniach... oby tylko dało się ją bez problemu złapać...:( ponoć mają tam taki kij do łapania....ale z całego serca wierze żę, że na kiełbase podejdzie....\ -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Agusia mnie przygoniła do bidy:( Wspomożemy , jak ustalimy co i jak to napiszę to napiszę ile:)[/QUOTE] Myszko:loveu: Ciebie też cieplutko witamy i dziękujemy z całego serdusia:) -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nette']Posłałam bidzie 25 zł, dobrze, że ją ratujecie :roll:[/QUOTE] kochana cioteczko:) witamy i bardzo dziękujemy w imieniu tej bidy!!:Dog_run::Dog_run: -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
ciotuchy, kolejna bida w potrzebie- brudny, śmierdzący, skołtuniony kłębek strachu...czy uda się zamienić ją w królewnę? każda pomoc na wagę złota!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Ko%C5%82tun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-si%C4%99-sprawi%C4%87-%C5%BCe-zmieni-si%C4%99-w-sznaucerk%C4%99-HELP[/url] do Agusi- Koreczka ogłosimy w DZ na przyszły piatek juz na pewno, zaraz po weekendzie wysyłam zgłoszenie;) dziękuje za pomoc kochana cioteczko! -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Jestem i ja biedna sunieczka... Jaki będzie koszt pobytu u Uli ?[/QUOTE] Agusiu:) kochana... dziękuje bardzo że przybiegłaś do nas...:iloveyou: Pysia ma raczej- sunia będzie wymagała wszystkiego praktycznie...wydaje mi się, że ona ma aktualne szczepienia, bo wszystkie psy z tamtad, które znalazły już domy szczepienia miały...jednak pchły, robaki, fryzjer, karma...na pewno tak...zastanawiam sie też ile kosteczek znajdziemy pod tymi kudłami:( :( malawaszko- moja wpłata już poszła! niech sunia jedzie bezpieczna jak najszybciej...zapisuje się też do ogłaszania jej jak tylko doprowadzisz ją u Uli do jako takiego stanu -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Taka bida z niej że wyć się chce :placz:[/QUOTE] dokładnie Pysiu...tyle miesięcy musiałam prosić, by chociaż zdjęcia jej zrobić...:( a ponoć nie jest z niej wcale taki 'gryzoń'- trzeba tylko dobrze podejść i mieć smakołyk! jestem pewna, że gdy opuści to smutne miejsce, odbędzie kąpiel i strzyżenie, stanie się piękną i wierną sunią, którą pokocha nie jeden domek;) -
kochane- bardzo prosżę, zaglądnijcie do brudnego, śmierdzącego i skołtunionego kłębka strachu...pilnie musi opuścić przytulisko w którym się znajduje!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Ko%C5%82tun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-si%C4%99-sprawi%C4%87-%C5%BCe-zmieni-si%C4%99-w-sznaucerk%C4%99-HELP[/url] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TPzRi7ZAMNs/UXBWWc60SeI/AAAAAAAAASU/Ts0HkLGvAdw/w582-h428-p-o/nowy.jpg[/img]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki, wybaczcie offa, ale bardzo potrzebuje Waszej pomocy u kolejnej bidy- musimy ten brudny, śmierdzący, skołtuniony kłębek strachu wyprowadzić na prostą- pilnie zbieramy na jej nowe życie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Ko%C5%82tun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-si%C4%99-sprawi%C4%87-%C5%BCe-zmieni-si%C4%99-w-sznaucerk%C4%99-HELP[/url] -
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
kiyoshi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
w końcu dotarłam...chciałam bardzo podziekować Pysi za pomoc i malawaszce za decyzję o podjęciu akcji 'ratunkowej' od razu wkleję to zdjęcie - w ten sposób zauważyłam ją po raz pierwszy! to zdjęcie było na stronie adopcyjnej Gminy i miało zachęcić do adopcji...do zdjęcia dołączony był opis- nr 66. ok. 3 lata. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DLXa8PaRnAY/UXrLFd4MFDI/AAAAAAAAATU/hHFabggkK28/w571-h428-p-o/nr_66.jpg[/img] myślę, że to już wiele mówi o miejscu... myślę, że sunia nie jest dzika...po prostu nie ma od jakiś 6 miesięcy praktycznie żadnego kontaktu z ludźmi....jak jedna z Was słusznie zauważyła po zdjęciach, nawet sprzątnięcie boksu graniczy tam z cudem... niestety- takie miejsca powstały jak grzyby po deszczu w myśl nowej ustawy o ochronie zwierząt...w ten sposób przeciwdziała się bezdomności... to przytulisko nie jest najgorsze...naprawde...jednak sytucja tej suni jest wyjątkowo ciężka i bez DT nie ma absolutnie żadnych szans... weterynarz gdy został poproszony o określenie jej płci ponoć stwierdził, że to nie ma sensu, bo to dziki pies i i tak nie ma szans...jednym słowem...została spisana na straty dawno temu.... dziękuje wszystkim za obecność- przeznaczam 100zł na transport małej:)