-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
[quote name='Mysza2']Damian:) Bardzo dziękujemy za relacje na bieżąco:) Czaki miał tyle zmian co chwilę, że myślę że to stres i strach. Będzie dobrze, z dnia na dzień będzie nabierał do Was coraz większego zaufania:)[/QUOTE] zaglądam i tak ja wszystkie ciotki tutaj- rozpływam się ze szczęścia, że nasz Czakuś w domu! a tutaj tyle wieści na bierząco! dobrze, że p.Damian pisze:) popieram Myszke i inne ciotki- stres z pewnością daje się we znaki...po tych wszystkich zmianach (tydzień tu, tydzień tam...) Czaki pewnie zupełnie nie wiem co przyniesie jutro....musi Was poznać, upewnić się, że jest bezpieczny...z czasem złe wspomnienia odejdą:) o by wszystkie psie bidy miały tyle szczęścia w nieszczęściu co nasz Czakulek;) p. Damianie, a imienia mu nie zmieniacie;)??
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Gosiu...udało Ci się do niego zajrzeć??????????? -
:( Darmusia...dasz rade suniu!
-
[quote name='Mysza2']Damian, bardzo dziękujemy za relację:):), bardzo miło było Was poznać:) Trzymam kciuki żeby problemów było jak najmniej, świnki pilnuj i będzie dobrze. Myślę że go pokochacie a on Was:) A ja melduję że otrzymałam z hoteliku zwrot 30 zł Czakuś był w hoteliku 3 dni x 10 zł + 10 zł puszka z jedzeniem = 40 zł. Ninuś zaraz Ci przeleję:)[/QUOTE] wow...ciotki...co za niesamowite wieści!! Czakusiu, oby tym razem,....musi się udać! ale się ciesze, pozdrawiam gorąco nowy domek Czakulka:)
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Sama miałabym problem, gdybym musiała wybierać ...[/QUOTE] ja to bym wszystkie wzięła:( -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
kiyoshi replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
przydałyby się dla Aresa nowe ogłoszenia.... czy ktoś z nim wychodzi na spacery? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
biegnij Koreczku na samą górę... tym samym czekamy na wieści od Gosi, której (mam nadzieje) udało się wczoraj do Koreczka zajrzeć.. z ogłoszeń cisza:( :( :( -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
kiyoshi replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foxy2702']Mam złe wieści chłopcy byli razem na dworze i przez godzinę było ok aż zaczeli się bawić, Bono swoją zabawka a tajson swoja miską na którą ma głupi zwyczaj szczekać :stupid: co się Bono nie spodobało (swoją drogą irytuje to wszystkich domowników;)) dwa razy podbiegł do tajsona i na niego warkną ale wrócił do mnie na komende, niestety tajson był bardzo podekscytowany i mimo korekty dalej świrował i Bono się na niego rzucił :-o na szczęście dałam rade ich rozdzielić i krew się nie polała :oops: ale napędzili stracha wiec chyba nie będą mogli tak całkiem na lajta biegać razem po ogrodzie... :shake: znowu się nasłuchałam że wzięłam do domu psa morderce i takie tam :angryy:[/QUOTE] Foxy kochan...początki często są ciężkie...pamiętam jak moja Gajka nienawidziła Zoski i często dochodziło do 'bijatyk' a po jakimś tygdoniu- najlepsze przyjacióli! psy ustalają granicę, oczywiście trzeba pilnować by były bezpieczne, ale myślę, że z czasem to minie... a z Bongo...taki zabójca jak ze mnie;) haha:) -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
dzięki ciotki za obecnoćc i opinię:) chciałam, aby w ogłoszeniu było pokazane co się dzieje z tym psiakiem, chociaż tak naprawde mam tylko strzępki informacji:( przyszły opiekun musi być jednak przygotowany... Koreczku mój śliczny...gdzie ten domek ?? -
[quote name='Romina_74']Wysłałam smsa, że szukamy lokum i zadzwonię z konkretną informacją, ale że na pewno zabiorę Darmę w piątek.[/QUOTE] Rominko kochana...to prawda, że suni przydałby się DT gdzie naprawde będzie blisko człowieka, bo tylko w ten sposób ma sens zabieranie jej ze schroniska.... druga sprawa jest taka, że do schroniska przychodzi więcej ludzi więc tym samym zwiększa się szansa, że ktoś ją wypatrzy.... bo z ogłoszeń jak widać....kiepsko... Nie jestem absolutnie zwolenniczką powrotu do schronu...staram się tylko pokazać obie strony 'medalu'... bo o domowy DT dla psa który nie toleruje innych psó będzie baaaardzo trudno:( Cokolwiek się wydarzy...wspieramy Cie mocno cioteczko!
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
super Aguś, bardzo Ci dziękuje:D mam jeszcze małą prośbę....dostałam sugestię, że nowy tekst, który dałam do tej ostatniej partii ogłoszeń Korka jest zbyt dramatyczny (w sensie- nieodpowiedni, zły)... może komuś chciałoby się przeczytać i napisać szczerze co myśli???? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Agusia kochana...ale to się nie pali...po prostu jakbyś była w okolicy i miała chwile, ok? może być nawet za tydzień...spokojnie.. nie wybieraj się specjalnie, bo będe miała wyrzuty sumienia;) Albo nawet tam przedzwonić żeby podali mail kontaktowy... wystarczy, że spytasz czy mailem mogę to załatwić i jaki jest mail:) Dzięki:Rose::Rose: -
ojoj.... dobrze im doradziłaś Songo, mam nadzieje, że to pomoże
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
eh...i tak jak myślałam, zamawiając przez internet (z formularza) 3 linijki tekstu bez zdjęcia to prawie 50 zł:( a emaila na stronie DZ nie ma... miałam kiedyś mail do Pani z DZ, która pracuje w Katowicach, ale nie mogę go oczywiście znaleźć... może jednak ktoś mógłby pomóc i tam podejść? np. gdy będzie przy okazji szedł z jakimś innym ogłoszeniem??????? pliiissss.... -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
dziękuje Marticzko:)...zaraz spróbuje jakiegoś maila do nich znaleźć...ceny są przystępne i jak tylko uda mi się coś załatwić zaraz dam wam znać:) na pewno wrzucę tam ogłoszenie, myślę, że na zaglębie. tymczasem nowe ogłoszenia internetowe z nowym tekstem, różnymi zdjęciami, na śląsk i Kraków [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=286048&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.katowice.neeon.pl/681018-korek-skazany-na-bezdomnosc-tak-bardzo-sie-boji-ratunku.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/501169172/katowice-Korek-skazany-na-bezdomnosc-tak-bardzo-sie-boji-ratunku.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7042[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/korek_skazany_na_samotnosc_tak_bardzo_sie_boi_320202.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-86463.html[/URL] [URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/korek-skazany-na-samotnosc-tak-bardzo-sie-boi-l37335.html?me=1[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74482,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74481,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/KOREK-skazany-na-samotnosc-tak-bardzo-sie-BOI-ratunku-id64330.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5876636[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KOREK-skazany-na-samotnosc-tak-bardzo-SIE-BOI,88724[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KOREK-boi-sie!-blaga-o-cierpliwy-cieply-dom!,88725"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KOREK-boi-sie!-blaga-o-cierpliwy-cieply-dom!,88725[/URL] [URL]http://sosnowiec.lento.pl/korek-tak-bardzo-sie-boi_-pokochaj-go_,994908.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/korek-mlody-grzeczny-lagodny-pies-22120371.html[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/740856-smutny_mlody_korek_tak_bardzo_pragnie_miec_dom.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/sosnowiec/korek-skazany-na-samotnosc-tak-bardzo-sie-boi-ratunku-476725485[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/smutne-oczy-spogladaja-zza-krat-czy-ktos-mnie-jeszcze-pokocha-476725740[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Smutny_mlody_KOREK_tak_bardzo_pragnie_miec_dom,822675[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/korek-skazany-na-bezdomnosc-tak-bardzo-sie-boi-ratunku/58959[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54607/korek-skazany-na-bezdomnosc--tak-bardzo-sie-boi-/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/291157-korek-skazany-na-bezdomnos-E6-wyjatkowy-pies-blagam-o-dom--oferta/[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/smutne-oczy-spogladaja-zza-krat-nadzieja-umiera-strach-ratunku-ID2J1gL.html"]http://tablica.pl/oferta/smutne-oczy-spogladaja-zza-krat-nadzieja-umiera-strach-ratunku-ID2J1gL.html [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/163826/Smutne-oczy-spogladaja-zza-krat--czy-ktos-go-jeszcze-pokocha-KOREK/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/163829/KOREK-schroniskowa-rzeczywistosc-go-przeraza-podaruj-dom/[/url] [/URL] -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
kiyoshi replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Dostałam inf, że boks Korka dzisiaj wychodził :) Ale gwoli ścisłości Korek nie ma opiekuna :)[/QUOTE] Potwierdzam, Korek był wczoraj na spacerze:) dostałam nawet krótką relację;) ponoć, był znów wystraszony... takie oto wieści :( :( chce mi się płakać..... potwierdzam, że on ma jakieś stare lęki, ja tez to zauważyłam w parku...nie lubi podniesionej ręki, zwłaszcza jeśli ktoś stoi tak jakby...za nim...Będe musiała trochę zmienić tekst na stronie schrooniska i do ogłoszeń, wspomnieć o tych lękach i zdecydowanie odradzić adopcję do domu z młodszymi dziećmi.... dziękuje jeszcze raz, że Korek mógł wyjść! a Wy cioteczki- jakbyście mogły się zorientować w jaki sposób mogłabym zamówić ogłoszenie w DZ przez internet? albo nie wiem...może ktoś z tu obecnych mógłby podejść...siedziba jest przy rynku w Katowicach...ja oczywiście napisze tekst, wybiore zdjęcie i pokryje koszty.... muszę go jak najszybciej wyciągnąć ze schronu! -
[quote name='Romina_74']przepraszam, miałam klops netowy i zaległości i na fb i na dogo. szukam Darmie alternatywy na ten miesiac. Gosia - dziekuje, pewnie Twoja pomoc finansowa sie przyda, ja tez pewnie cos dorzuce ponad zadeklarowane 50 zl. nie chce zeby Darma wrocila do schroniska, bo moze juz dlugo stamtad nie wyjsc, a jeśli Irena zgodzi sie ja po tym miesiacu jednak przyac, wiec choc na miesiac jakies platne lokum ... dam znac co mi sie udalo ustalic. Do Ireny jeszcze nie dzwonilam Aniu, bo chce zadzwonic z konkretem. Oczywiscie zabiore Darme od niej najpozniej w piatek ale gdzie ... tego jeszcze nie wiem.[/QUOTE] dzielna z Ciebie opiekunka Romino!!! Darma ma prawdziwego anioła przy sobie....
-
STARUSZKI z Sosnowieckiego schroniska szukają DOMU NA ZIMĘ !!
kiyoshi replied to Lady_Amaltea's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']i dziś znów jakiś dziadek przyjechał :\ Za to Mikuś - 13/15 letni jamnik pojechał do DT :)[/QUOTE] to jak nigdy nie kończąca się historia... mam nadzieje, że sił Wam nigdy nie braknie:) te biedne staruszki mają tylko Was -
[quote name='AgusiaP']Kochana ogłoszenie w DZ w piątkowym wydaniu na Śląsk ze zdjęciem kosztowało około 12zł ;) Wiem, bo sama zamawiałam jako osoba prywatna pod koniec ubiegłego roku ;) Tylko musi być króciutki tekst ;) Myślę, że ta cena nie uległa dużej zmianie ;) Mogę w poniedziałek zadzwonić i zapytać ;)[/QUOTE] to dziwne, bo to ogłoszenie w DZ które zamawiałam dla Zosi przed wyjazdem ze zdjęciem do piątkowego wydania kosztowało...40 zł... a tekst wcale nie był jakiś długi:( ale jak możesz podpytać- byłabym wdzięczna:)
-
[quote name='haczi']ogłaszasz ją w dzienniku zachodnim tą gazetę czytają ludzie starsi może do nich pasować i im się podobać[/QUOTE] teraz nie mam fizycznie możliwości by dać ogłoszenie do DZ bo jestem w Anglii, raz próbowałam przez internet, ale wtedy nie ma zniżek...zresztą, Zosia nie jest ze schroniska, więc koszt ogłoszenia ze zdjęciem to będzie ok. 70-80 zł.... może powinnam spróbować, ale... Zosia to trudny pies, drapie, może nasiusiać, jest chora, ma guzy.... jej ogłoszenia w necie mają naprawde dużą oglądalność, ale zupełnie nikt nie zadzwonił ani nie napisał... sama nie wiem...rzeczywiście idealny dla niej byłby dom u jakiejś starszej babci...