Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. [quote name='soboz4']mnie na FB ujęło zdjęcie z gumiaczkami, które bardzo fajnie kolorystycznie grają z Darmą, tylko że zdjęcie kolorystycznie jest fajne a trzeba patrzeć na tematykę, na tym zdjęciu z piłeczką Darma wygląda starszawo, a fajne sa zdjęcia gdzie jest słonecznie i futerko jej lśni[/QUOTE] czasem trudno jest wszystkim dogodzić:) ale to ciekawe, bo podobnie jak Ciebie Bożenka, mnie też ujęło baardzo to zdjęcie z kozaczkami...jest w nim coś zniezwykłego, te zmrużone oczka Darmy... ale to na torach też jest super... trucno będzie znaleść zdjęcie, które wszystkich zauroczy,bo pewnie tyle gustów ile ludzi, dlatego wydaje mi się, że najrozsądniej będzie zmieniać...i na stronie schroniska i do ogłoszeń...:)
  2. coraz więcej tych porzuconych staruszków:( serce pęka...
  3. też trzymam kciuki, by tym razem się udało... i czekam w napięciu myśląc o tym ile zmian czeka Stefcie...oby to dobrze zniosła...
  4. [quote name='gosia2313']Ze mną nie był taki smutny :P Może dlatego, że nie miał kołnierza :D Jutro po południu też go wyprowadzę, ale wezmę dłuższą smycz żeby miał trochę więcej swobody[/QUOTE] Gosiu..jestem Wam ogromnie wdzięczna za tak wspaniałą opiekę nad Korkiem... myślę, że w przyszły piątek zrobie mu ogłoszenia wyróżnione, bo ma mnóstwo pięknych zdjęć i ktoś powinien go już wypatrzyć... Ja też pamiętam z tego jednego dnia (a właściwie 30-60 minut), że on sie jakby bał podniesionej ręki...nawet trochę miałam obawy czy mnie nie dziabnie, gdy go chciałam pogłaskać...całkiem możliwe, że nie był za dobrze traktowany albo u 'opiekunów' albo w tym czasie jak się błąkał nie wiem czy nadawał by się do domu z bardzo małymi dziećmi...chyba raczej tylko do starszych. A że jest kochany i mądry i wyjątkowy! to się zgodze:) oby telefon zadzwonił:)
  5. [quote name='madziakato']Czekamy z niecierpliwością...[/QUOTE] przyznaje że i ja siedze jak na szpilkach i czas odliczam...już minuty... miałam nadzieje, że pierwsze info już będą.... jak Stefcia? jak odwiedziny?
  6. [quote name='Romina_74']ostatnio, bo w piątek maciaszek zmieniła zdjęcie na stronie schroniska na takie: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UR8owG7EJmc/UGcSEUXNBAI/AAAAAAACQ-0/4wzJjjNMJ1g/s640/P1130338.JPG[/IMG] kiepskie? wydaje się na nim taką poczciwinką ...[/QUOTE] Przepraszam- nie widziałam, że darma ma już nowe zdjęcie:) rzeczywiście- też bardzo ładne:)))))
  7. dobry tekst i dobre zdjęcia;) mi osobiście najbardziej podoba się to na torach:) widać piękny uśmiechnięty pyszczek i kontakt z człowiekiem;) (może to zdjęcie na dać na stronę schroniska, przynajmniej na jakiś czas? i też następnym razem dałabym je jako pierwsze do ogłoszeń) ...chociaż jak wiadome gusta są różne;) kciuki zaciśnięte!!
  8. tak...zawiedzione nadzieje:( ale z drugiej strony...Korek zasługuje na najlepszy dom! po tym co przeszedł, absolutnie nie można pozwolić sobie na adopcje w nieodpowiednie ręce.. tylko dom, który się w nim zakocha!! i będzie wiedział na pewno, że to ten pies... za to dziś rano dostałam piękne zdjęcia Korka od jednego z wolontariuszy i dowiedziałam się, że wczoraj był na spacerku... jestem ogromnie wdzięczna, że ma kontakt z ludźmi, że ma jakąś odmianę, może wyjść itd. DZIĘKUJE WAM OGROMNIE:) a oto zdjęcia w kołnierzu...i te najsmutniejsze, przerażone oczy.... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2lDAoWqoWcQ/UWEbMDMWpsI/AAAAAAAAAQQ/cxEfuVDt7ZU/s647/IMG_0576.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HQ_BasDbJ7M/UWEbM1s-QkI/AAAAAAAAAQY/3hl7ELNkfik/s647/IMG_0578.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JBkXbFa6YzY/UWEbNQpBi2I/AAAAAAAAAQg/NL9nn3AcNPM/s647/IMG_0579.JPG[/img] jestem przerażona ilością śniegu w Polsce! u nas w Anglii od wczoraj wreszcie świeci słońce! zrobiła się piękna wiosna...mam nadzieje, że teraz będzie już wędrować na wschód i w końcu dotrze tez do was:)
  9. [quote name='gosia2313']Ani nie zadzwoniła, ani nie odpisała :/ Napisałam jej sms-a bo może sobie zapomniała, żeby dzwoniła na ten nr z którego pisałam sms albo drugi... bez odzewu. Nie wiem po co ludzie w ogóle gitarę zawracają :\[/QUOTE] trudno...widać to nie był domek dla Korka... szukamy więc dalej...
  10. coś czuje że pani nie zadzwonila:( ????
  11. przelałam skromne 20 zł na karmę dla psiaków... niewiele, ale jak to się mówi- ziarnko do ziarnka...;)
  12. ta cioteczko...dwaj weterynarze dokładnie badali wzrok Zosi i obaj ocenili, że sunia widzi cały czas i że zaćma dużo mocniej zaatakowała chyba prawe oko...i na to może stracić wzrok..drugie jest w dużo lepszym stanie.. jednak Zosia powinna mieć podawane krople, by zaćma nie postępowała, ale niestety problem jest taki, że Zosia nie pozwala absolutnie niczego sobie podać do oczu...pani weterynarz walczyła z nią jakieś 10 minut... niestety Zosia jak coś jej nie pasuje to może dziabnąć...dlatego pani weterynarz zrezygnowała... dobrze byłoby kupić Zosi te krople, ale obawiam się, że Paulinka tez nie da rady jej ich podać...i chyba dopiero ja jak wróce będe walczyć, by Zośke okiełznać i krople podawać... na chwile obecną Zosia widzi dobrze.
  13. a czy jest jakiś odzew z wcześniejszych ogłoszeń?? jak miewają się pieskie i Pani Monika???
  14. [quote name='Gabi79']Mam taką nadzieję:lol: Prędzej czy później Stefcia musi trafić do wspaniałych ludzi[/QUOTE] masz racje Gabi- spokojnie ze wszystkim...poczekajmy na rozwój sytuacji.. trzymam mocno kciuki i wierze, że Stefcia trafi do najcudowniejszego domu na świecie!!
  15. [quote name='ewu'][COLOR=#ff0000][B]Poznaniacy SOS!!!!!![/B][/COLOR][/QUOTE] może bezpośrednio na jakimś wątku poznańskim zostawić tą prośbę??
  16. [quote name='gosia2313']Pani dzwoniła do mnie ok. 9-10 ale nie zdąrzyłam odebrać. Oddzwoniłam do niej, powiedziałam, że w spr Korka i miała za 15 minut oddzwonić bo chyba nie mogła rozmawiać. Nie oddzwoniła już a to było ok 11 Mam nadzieję, że jeszcze się odezwie[/QUOTE] o rany...co z tym ludzmi...następna za 15 minut:( :( Gosiu...nie tracmy nadziei...jest sobota, może rzeczywiście pani zajęta i jeszcze sie odezwie jakoś wieczorkiem... już miałam taką nadzieje,że dziś go widziała.... edit. dzisiaj się trochę nudziłam i zrobiłam też ogłoszenia dla Borysa i Gaji z boksu Korkowego;)
  17. jestem na zaproszenie Iwonki... kochane! wyciągajmy malucha i to migiem!! nie może tam zostać, bo tak jak piszesz- od jest ślepy więc wet może sobie niby powiedzieć, że nie adopcyjny... a to wiadome co znaczy...działajmy ciotki, tyle nas tutaj! działajmy!!
  18. nowe zdjęcia Zosi i jej kawalera:) Paulinka pisze że Zosia znów szaleje...może wiosne poczuła;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-eVfRZIW4Hk0/UV__zvsDNKI/AAAAAAAAAPM/ORtJ1Wkym8Y/s485/DSCN3794.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-N1qmPQi1ArM/UV__1wCEfhI/AAAAAAAAAPU/B0Kp4Nwuozs/s647/DSCN3821.JPG[/img]
  19. zaglądam.. piękny pies! miał wiele szczęście że opuścił to straszne miejsce... domek na pewno szybko go wypatrzy
  20. [quote name='madziakato']Tak,trzymamy kciuki żeby Pani się odezwała:)[/QUOTE] moje również bardzo mocno zaciśnięte cały czas... Koreczku...oby się udało!
  21. pani Gosiu, ogłoszenia działają cuda!! jest pierwszy odzew! pani zapytała czy adopcja Korka jest nadal aktualna..odpisałam by zadzwoniła do pani nawet teraz, bo jutra byułaby możliwość by poznała go osobiście w schronisku... czekam na informacje, czy coś z tego wyszło?
  22. [quote name='stepelkaa']Kochane, mogę pomóc z ogłoszeniami jakiegoś psiaka. Z tym, że na więcej niż jednego nie dam raczej rady. Może wzięłabym na siebie któregoś z nich i ogłaszała regularnie ? Z tym, że ja ogłaszam na tablica, gumtree, adopcjapsa,morusek,doadopcji, e-zwierzak i alegratka. Mało, ale w sumie też jakaś pomoc ;) W mam nadzieję, że szybciutko znajdą domki., ale tak moim skromnym zdaniem, Pani Monice muszą zostać tak chociaż ze 2 psy. W końcu - są jej jedynym towarzyszem, to dla nich teraz żyje.[/QUOTE] w pełni popieram stepelke..moim zdaniem pani Monika rówież powinna zostawić chociaż dwa starsze pieski... młode mają szanse na nowe domki i trzymam mocno kciuki, by ktoś je zauważył:D
  23. wow...ale cudowne zdjęcia:) bo i model piękny i fotograf doskonały!!\ naprawde wygląda na tych zdjęciach nawet lepiej niż go pamiętam! piękny, inteligentny, może troche ześwirowany psiak! i jak go nie kochać?? zaraz dorzuce niektóre do ogłoszeń...jeszcze raz dziękuje!!
  24. [quote name='gosia2313']Byłam dzisiaj na chwilę z Korkiem na wybiegu i przy okazji zrobiłam mu parę zdjęć. Zobaczę i jak będą gotowe to wrzucę, pewnie późnym wieczorem. To możesz wziąć do ogłoszeń :) to taki Korek na początek, reszta później :) [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PlLc1tCrM48/UV8WmFBpaCI/AAAAAAAAX1Q/tZnklVA4BSI/s402/korek.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] Gosiu- kochana jesteś!!!! tak Ci dziękuje za tą chwile szczęścia dla Korka!!! wyjście z boksu to musiało być dla niego coś... :) a z kim teraz mieszka?? szwy się zagoiły po cięciu?? nowe zdjęcia na pewno się przydadzą do ogłoszeń- super!
  25. [quote name='AgusiaP']Trzymam mocno kciuki :)[/QUOTE] ja też trzymam i całym sercem marze, że wkrótce Gosia nam napisze, że tamta pani dała Korkowi cudowny dom!! dziś ODNOWIŁAM wszystkie ogłoszenia z drugiego postu dla KORKA na województwo śląskie...
×
×
  • Create New...