Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. panna P- księżniczka na ziarnku grochu;) Pysiu, oby dziś było zajęcie pluszakami i tylko wyrwane miśkowe wnętrzności jak wrócisz...
  2. [quote name='Mysza2']Tak Magduś:) mimo pogody był udany:) Tekst dla Korka bardzo fajny. Szkoda że nikt "normalny" nie dzwoni. Ciężko o domy dla dużych psiaków[/QUOTE] Myszko kochana, jak już to Izuś;) a KOreczek nie jest wcale duży...raczej typowy średniak, taki do 20 kg...
  3. :laola: dla Darmusi:)
  4. [quote name='Ada-Vebby']Przelew dla Zosi za m-c maj dziś poleciał :)[/QUOTE] bardzo dziękuje Aduś:) w imieniu Zosieńki...
  5. a ja się uśmiecham pięknie do Czakusia i cioteczek wieczorową porą:)
  6. skoro taka chudzina i obroża zniszczona to prawdopodobnie błakała się od dłuższego czasu... nie miej żalu do siebie, sunia przyzwyczai się do nowego miejsca...miała wielkie szczęście że na Ciebie trafiła!! saphira ma racje z powiadomieniem schronisk w pobliżu...ona mogła nawet kilkanaście/dziesiąt kilometrów pokonać.... ktoś kto ją zgubił może nie stracił jednak nadziei....warto w schronisku zostawić jakiś mały plakat o jej znalezieniu... albo poprosić kogoś na wątku najbliższego schroniska by to zrobił w twoim imieniu... :)
  7. [quote name='andegawenka']i ja też :loveu:[/QUOTE] wspieramy byciem, dobrymi myślami, wiarą, której nigdy nie braknie... Czakuś jeszcze znajdzie swego ludzia... całe szczęście, że niedługo będzie miał pomoc behawiorysty!
  8. [quote name='AgusiaP']Wiem, wiem kochana :) Tak bym chciała, żeby Koreczek do dobrego domku trafił ... Kochana ja nie wróciłam ;) Od maja co roku przeprowadzamy się na Pogorię... teraz do końca sierpnia internet będę miała tylko w pracy ...:-([/QUOTE] wow...Agusia! tylko pozazdrościć tej Pogorii;) nawet internetu by mi żal nie było wcale;)
  9. dodaj jeszcze ogłoszeni na gumtree, lento i zaginionepsy... dobrze, że sunia ma gdzie się zatrzymać;) trzymam kciuki, by właściciel się odnalazł
  10. [quote name='AgusiaP']Kucze może zmienić treść w ogłoszeniach i nie pisać, że Koreczek jest w schronisku...?[/QUOTE] Aguś...ja zawsze daje na inne miasto np. na Katowice albo Dąbrowe Górniczą..i piszę jednak, że jest w schronisku... widzę, że i Ty wróciłaś po długim weekendzie?:) jak było??
  11. zdjęcia wstawione;) edit: czy to na pewno jest sunia? bardzo podobny...ale pies zaginął w DG, [URL="http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/dabrowa-gornicza/poszukiwany-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-rambo-462054709"]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/dabrowa-gornicza/poszukiwany-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-rambo-462054709 ten..też pies: [/URL][URL]http://tablica.pl/oferta/zaginal-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-ID2dVor.html#37b2e2c0d2;r:6;s:[/URL] sunia [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,21479,Zaginiony,Wojkowice,Cheri.html[/url]
  12. Madzia..tylko spokojnie!!! tutaj wrzucam zdjęcia! proszę- napisz w pierwszym poście pogrubionymi literami, że zdjęcia są w poście nr 9. rzeczywiście jest przepiękna, na ok. ma max. 3 lata...może mniej?? moim zdaniem zgubiła się komuś...czy wstawiłaś ogłoszenia na te portale czy ja mam to zrobić? jeśli ja- podaj namiary na siebie;) lepiej w ogłoszeniu nie podawać za dużo szczegółów np. jak wyglądała obroża- ta informacje zostaw, żeby sprawdzić jak ktoś zadzwoni, czy rzeczywiście jest jej właścicielem, warto byłoby też sprawdzić czy nie jest zaczipowana, duża szansa, że jest...masz gdzieś w okolicy weta?? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LdROaBB_Zgw/UYd_3ceM13I/AAAAAAAAAXI/RTRuZCGjmts/w647-h485/donka+3.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ze3XkW_ff-Y/UYd_3zjfXQI/AAAAAAAAAXE/H6X-hRQ_6es/w363-h484/donka+4.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--vXRU02OrhA/UYd_5OcGWVI/AAAAAAAAAXU/z8oIlChZTNs/w647-h485/donka+6.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-G8FMaem8MLw/UYd_5I-3diI/AAAAAAAAAXY/uzR3HNUGSDk/w647-h485/donka.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NVzLDX_PWZI/UYd_3Bb1qoI/AAAAAAAAAW4/eNbU2wV1cFA/w363-h484/donka+1.jpg[/img]
  13. [quote name='madziakato']Bardzo ale to bardzo dziekuję! Biegnę zrobić jakieś zdjęcia sensowne![/QUOTE] będzie dobrze Madzia..wiem w jakim jesteś stresie, bo też już nie jednego psa znalazłam...
  14. a jednak okazało się że w czasie majówki Zosieńka szalała po ogródku jak zawsze i wygrzewała brzuszek na słońcu... wszystko u naszej panny dobrze, problemy 'wychowawcze' ustały:) okazało się też, że Zosia mocno boi się burzy i jak pojawiły się pioruny- Zosieńka pomknęła do domu i nawet o drapaniu zupełnie zapomniała;) dziś przelałam kolejną opłatę za PDT - 300zł za miesiąc maj oto nowe zdjęcia od Pauliny;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-BGGFAnO53bI/UYdpIzZx2iI/AAAAAAAAAWQ/s7vvOjet6GA/w647-h485/DSCN3971.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Si_wlj35xfA/UYdpL5ukhHI/AAAAAAAAAWY/jn3MU8rc0r8/w364-h485/DSCN3979.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5gwtf7z9A_Q/UYdpO9VO8QI/AAAAAAAAAWg/2LzvplStmTs/w647-h485/DSCN3985.JPG[/img]
  15. o Myszka wróciła;) mam nadzieje, że długi weekend był udany:) chociaż pogoda chyba u Was nie dopisała... z tego Pana nici...nie odezwał sie więcej i całe szczęście dla Korka... na 9 osób które pobrały numer z jego ogłoszenia w ten weekend, zadzwonił tylko ten Pan...:( edit. robię właśnie nowe ogłoszenia dla KOrka z takim tekstem "Korek jest pięknym ok. 2 letnim psem średniej wielkości. Niezwykle wrażliwym, uległym i łagodnym. Uwielbiającym towarzystwo ludzi i innych psów. Wielką radość sprawiają mu spacery z wolontariuszami, potrafi ładnie chodzić na smyczy, na wybiegu puszczony luzem wraca na zawołanie, reaguje na każde słowo opiekuna. Wydaje się być bardzo inteligentnym i pojętnym psem, który przy odrobinie pracy nauczyłby się wielu komend i sztuczek. Korek przebywa obecnie w schronisku dla zwierząt. Trafił tutaj ok. 2 miesiące temu po tym jak został znaleziony w parku. Z utęsknieniem wypatruje nowych opiekunów. Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Przy adopcji obowiązuje wizyta przed- i poadopcyjna a także podpisanie umowy adopcyjnej. Podaruj dom Korkowi- pokoloruj jego świat!" nic nie wspominam o lękach Korka skoro to się uspokoiło, jednak myślę, że jak ktoś zadzwoni Gosiu, to warto o tym wspomnieć;)
  16. [quote name='madziakato']No właśnie nie mogę wstawić, ale i tak mam bardzo słabe. Postaram się coś lepszego cyknąć później-mam spory problem bo moje psy się na nią rzucają, są rozdzielone, ale tak nie może długo być...do tego zaczęliśmy remont ogrodzenia i niebawem będzie ściągnięte-masakra! sunia grubej kości, bardzo masywna jak na sukę.[/QUOTE] madzia, jeśli potrzebujesz pomocy przy wrzuceniu zdjęcia- prześlij mi na maila [email][email protected][/email] a ja tutaj wstawia. postaraj się zrobić dobre zdjęcie- chociaż 1. Trzeba wstawić ogłoszenie o znalezieniu suki na tablica.pl, gumtree.pl i inne portale o tej tematyce- ale do tego musi być zdjęcie. Jest duża szansa, że ktoś ją szuka!
  17. [quote name='paula_t']Jestem u Barry'ego :) Jakieś 2 tygodnie temu missieek prosiła mnie o ogłoszenia dla niego, zrobiłam i obiecałam ponowić, więc dzisiaj wieczorkiem zasiądę :) Przydałoby się więcej tekstów, żeby zrobić "zmasowany atak" ;) Jednym słowem im więcej ogłoszeń, tym Barry bardziej widoczny :)[/QUOTE] przychodzę na zaproszenie Malwy... psiak jest prześliczny :loveu: i popieram paule- trzeba zrobić zmasowany atak ogłoszeniowy w internecie! teraz jest dobry czas na adopcje- dobre zdjęcia i domek się znajdzie;) jak będzie trzeba tez mogę pomóc z ogłoszeniami- możemy robić na 3-4 najbliższe województwa...;)
  18. [quote name='Pysia']Witajcie słonecznie :) Zmorka spała z nami u góry. W nocy Premia postanowiła stróżować i darła jape jak tylko jakiś pies w oddali zaszczekał. Stwierdzając ze TZ zaraz mnie z tymi psami wygoni z domu opieprzyłam ją - przestała. A rano.... Smród na dole... Wielka qoopalonka tuż przy zmorowatym posłaniu, a na nim kałuża siq. Która to? Podejrzewam pannę Premie, bo Promka lubi tam spać. Raczej psy nie załatwiają sie tam gdzie śpią. A Premka nie wchodzi na to posłanko... Wszystko do prania. Wietrzę teraz dół domu bo orła z sokołem można wywinać. TZ odsypia bo wyjeżdża dzisiaj- na szczęście zdąrzyłam zanim wstał. Nie mam na zmiane dla Zmorki legowiska. Juz oba obsiurane, a w tym starym musiałam wywalić poduche bo po praniu zrobiła sie szmata :( Poduchy z tych posłań nie lubią być prane... Ciekawe co z tym nowym sie zrobi :placz: A Zmorka posłanko musi mieć, bo to ostoja dla niej. Wykopałam trójce świętą na dwór i tyle. Musiałam to wszystko posprzątać bez skaczącej po mnie Premki ;)[/QUOTE] no to pięknie dzień się zaczyna....;) PREMKA:mad::mad:
  19. [quote name='Pysia']:evil_lol: Zapytała o flaszke? :diabloti: Jak sie bardzo cieszę, ze ten nasz kołtun, brudas i dzikus nie jest już kołtunem, brudasem i dzikuską też już nie :multi: Trzena jej dać troszke czasu i będzie cudna sunia :) A że warczy? No cóż... Sznup w końcu ;)[/QUOTE] aaa...Flaszke!!hihi;) dobre;) teraz dopiero zauwazyłam... warczenie to jeszcze nie najgorzej...skoro małej dziewczynce pozwala się głaskać to jest naprawde dobrze:) ogromna poprawa!!
  20. [quote name='ULKA12']Fraszka ma się dobrze. Dzisiejszy dzień spędziłyśmy pracowicie tzn ja pracowałam (czyściłam psie legowiska) a Fraszka i reszta bandy przeszkadzały. Fraszka lubi dzieci tzn daje się głaskać i przytulać ale jak dziecko jest zbyt nachalne warknie i troszkę ostudzi delikwenta. Moja 3 letnia bratanica jest nią zauroczona, chociaż jak dzisiaj bratowa wróciła z zakupów i Pola zaczęła jej opowiadać jak to ciocia wzięła Flaszkę i poszłyśmy na spacelek, miała dziwną minę:diabloti:[/QUOTE] wspaniale, że Fraszka znalazła 3letnią przyjaciółkę:) kochane maleństwo:) tak się cieszę, że ona bezpieczna, utulona, wreszcie zadbana... czekamy niecierpliwie na nowe zdjęcia:)
  21. [quote name='ewelinajg']Weszłam tu i mnie wessało ;) nie mogłam się oderwać, przeczytałam cały wątek :) Psinki cudne, a Wy dziewczyny jesteście KOCHANE![/QUOTE] witamy:D :)
  22. wow...ale piękny dzień!!! pewnie jeden z najlepszych w dotychczasowym życiu naszych dziewczynek PP.... szczęściary z nich, tyle mają przy Tobie atrakcji!! zdjęcia cudne!!! i nawet udało się złapać jedno oko Premki;) po raz pierwszy:)
  23. [quote name='merryjanee']ja też sobie tak to wyobrażam jak myślę o sterylizacji mojej Dżeli chociaż wiem, że to durne..[/QUOTE] to jednak nie jestem sama w tym klubie 'głupich' ;)
×
×
  • Create New...