-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Annaa4 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiga138']czy Szafranek ma wydarzenie na FB ?[/QUOTE] Proszę :) [url]https://www.facebook.com/events/340694002610143/[/url] -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Annaa4 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jadun']Przepraszam że tak długo nie zaglądałem do Bsiolka. Pisze w sprawie udostępniania swojego konta dla pieniążków Bingusia. Pamiętam temat jeszcze z przed pół roku kiedy Sylwia prosiła o takową pomoc. Nie śmiałem wtedy proponować takiego rozwiązania z prostej przyczyny - bylem na forum bardzo krótko. Podczas ostatniej wizyty u Bingusia Sylwia poruszyła ten temat. Wiem że jest jej trudno przefiltrować wszystkie wpłaty,pomijając fakt że ma obowiązki przy hoteliku. Po zastanowieniu i rozmowie poprzez MLinię z moim Bankiem gdzie mam konto ( MBank) Mój rachunek ( EKonto) jest powiązany z nr konta : 22 1140 2004 0000 3102 7415 3928 Jest to rachunek EMax Mógłbym go wykorzystać na potrzeby Bingusiowe. jest jeszcze z moim rachunkiem powiązany rachunek EMax Plus,nawet lepiej oprocentowany.Ma natomiast pewne ograniczenia. Można tylko raz w miesiącu wykonać darmowy przelew. A w Rachunku EMax można wykonać dowolną ilość darmowych przelewów. Proszę cioteczki o opinie.[/QUOTE] Emax też jest oprocentowany, ja zawsze na nim trzymam pieniądze i coś tam zawsze rośnie. Nigdy z niego nie robię przelewów na "zewnątarz" tylko z niego przelewam pieniądze na ekonto. Myślę że lepiej mieć jednak pieniądze na koncie z którego zawsze można wybrać pieniądze. A płaci się też za przelewy z konta na konto które jest przypisane do jednego rachunku?? Bo wtedy z tego emax plus można by było przelewać pieniądze na ekonto i dokonywać przelewów. -
[quote name='BUDRYSEK']jeszcze nie ma podjetej decyzji..siedze jak na szpilkach Pan który tam mieszka musi podjac ostateczna decyzje...czy sobie poradzi z Teddym teraz i za jakis czas? jak tylko bede miala info to dam znac Teddy ma juz innego przyjaciela...kocurka ktory sie przyblakal i razem spia :) Pusia na razie zazdrosna o wszystko :)[/QUOTE] Właśnie chciałam się zapytać czy coś pisać na FB ale jeśli nie ma decyzji jeszcze to nie ma sensu :)
-
[quote name='renatka_s']Mam prośbę, o zmianę w rozliczeniach mego nicku, RENATA S to ja, przelewy robię pocztą i pomimo, że w tytule wpłaty wpisuję swój nick renatka_s to Panie na poczcie z uporem maniaka, piszą dużymi literami i w dodatku bez podkreślnika:shake:.[/QUOTE] Już poprawiam :))
-
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jakie zdjęcia :)) Psiaki super :)) -
[quote name='sdal2']Ale ja Ci wysłałam na pw nr. konta i dane do przelewu, może cos źle zrobiłam , nie mogę sie tutaj coś odnaleźc, zaraz spróbuje jeszcze raz , a psy sa cały czas w potrzebie , bo na 2 tyg. karmy chapi może starczy, ale co potem.[/QUOTE] JA też poproszę dane do przelewu czekam jeszcze na jedną wpłatę z bazarku i jak tylko zostanie zaksięgowana przeleje pieniądze :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zamówiłam pakiet ogłoszeń dla Suni i szczeniaków oraz Billa. -
[quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- Renata S. z Siemienia wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska deklaracje stałe(marzec) : 20zł- Renata S. z Siemienia wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 600ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 700ZŁ Kolejne wpłaty :)
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Annaa4 replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
No wreszcie przelałam 271zł, po zaksięgowaniu proszę o info na wątku bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/221134-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-bi%C5%BCuteria-dla-Bia%C5%82ego-Rudzi-Bibka-i-Ps%C3%B3w-z-Gorzyc-KONIEC[/url] :) -
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Dużo osób pyta to wstawiam konto hotelikowe: [B]Hotelik u Murki Katarzyna Mróz Krzemień Drugi 111 23-304 Dzwola Alior Bank 66 2490 0005 0000 4500 9421 4126[/B][/QUOTE] Przelałam właśnie 300zł (271zł z bazarku i dla zaokrąglenia od siebie resztę) Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku że 271zł wpłynęło jak pieniądze zostaną zaksięgowane :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221134-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-bi%C5%BCuteria-dla-Bia%C5%82ego-Rudzi-Bibka-i-Ps%C3%B3w-z-Gorzyc-KONIEC"]http://www.dogomania.pl/threads/221134-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-bi%C5%BCuteria-dla-Bia%C5%82ego-Rudzi-Bibka-i-Ps%C3%B3w-z-Gorzyc-KONIEC[/URL] -
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Annaa4 replied to anett's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Jasne, że można:lol: zbieramy na konto Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 z dopiskiem "dla Białego" lub reklamowaniem aukcji dla Białego, jak wystawię allegro wrzucę tutaj link do aukcji;[/QUOTE] Witam. Na ten numer konta przelałam właśnie 271zł jakie uzbierałam na bazarku bardzo proszę po zaksięgowaniu potwierdzić na bazarku że pieniądze wpłyneły:): [url]http://www.dogomania.pl/threads/221134-Filmy-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-bi%C5%BCuteria-dla-Bia%C5%82ego-Rudzi-Bibka-i-Ps%C3%B3w-z-Gorzyc-KONIEC[/url] -
[quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska STAN KONTA na 20.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 570ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 60ZŁ RAZEM 630ZŁ Tak to wygląda na teraz dostałam wpłatę od Lolaola :)
-
[quote name='BUDRYSEK']Ewuś wielkie dzięki :loveu::loveu::loveu::loveu: Teddy na razie ok, czuje sie dobrze, wytarzał sie już w śniegu :) apetyt dopisuje ale tylko puszeczki albo gotowane...sucha karma jest fuj ;) kupiłam Mu dzisiaj leki i artrostop na stawy = 63 zł wydalam 50 zł od Ani J wkleje pozniej rachunek wieczorem bede tez miala swieze info o Teddym[/QUOTE] Uwzględniam to już w rozliczeniu może przeleje 13zł na Pani konto?? A jak z karmą nie trzeba zamówić ?
-
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Podrzucam Sunię i dzieciaki :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Ja to glownie fizyczna jestem:evil_lol: bo internet i bazarki to dla mnie czarna magia:oops:[/QUOTE] To ja bardziej w stronę internetu i bazarków :)) każdy znajdzie swoją niszę :)) Wstępnie może następny weekend odnośnie odebrania fantów na bazarek ? Na Bródnie czy jakaś inna lokalizacja wchodzi w grę ?:) I czy to są ciężkie worki ?? Bazarek wystawię w następnym tygodniu rozliczę już te które mam, i zacznę kolejny. -
Jaką ma cudną minkę :)))
-
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Myślę że to środy wyśle już pieniądze z bazarku czekam niestety na jedną jeszcze wpłatę :-/ -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze raz!! :))) -
A to możliwe kilka osób wysłało mi przekaz pocztowy to trwa to około tygodnia.
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Annaa4 replied to anett's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co mam napisać, ciesze się strasznie. Czekam i czekam jeszcze na jedną wpłatę z bazarku która pójdzie na spłatę długu na koncie Fundacji:)) -
Zobaczyłam jeszcze raz i nic nie mam wpisałaś swój nick w tytule ??
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Kaju szkoda że jednak nie dojechałaś do Wawy w sobotę hehe :) To cię ominęło :) [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4562/dsc01252su.jpg[/IMG] -
Do góry podniosę!!!!
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Najlepszego :))) [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7016/29165725.jpg[/IMG] -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Wykupiłam dzisiaj pakiet 3 ogłoszeń jeden idzie już na konkretnego psa a 2 mam do rozdysponowania. To dajcie znać proszę czy chcecie:)