Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. nie ładnie tak podglądać :D
  2. Jak karzesz Pani :D Zdrowia życzę !!! :) Ten ale no ten wysyłka od Ciebie czy jakoś dostanę te fanty ? Przepraszam że jestem taka upierdliwa ale będę musiała to wrzucić do pierwszego postu:D
  3. wysyłka będzie od Ciebie ? Podasz mi jeszcze ceny na KT ? Dzięki :))Ale płakać mi się chce jak sobie pomyślę ile jeszcze tego i to Twoja wina heheh :D ps. dobre jest to że nie mam wątku rozliczeniowego bo zapomniałam sobie zostawić jeden post :D już napisałam gdzie trzeba i czekam na zmianę :D
  4. Padam robię właśnie bazarek, i końca nie widzę a nawet w połowie nie jestem hyhy
  5. [quote name='bric-a-brac'][B][SIZE=4]OGŁOSZENIA NA CITO, plis, czy ktoś mógłby je zrobić, wykupić bazarek ogłoszeniowy? .... Bardzo prosimy....[/SIZE][/B] W pierwszym poście są zdjęcia i kontakt. Psiaki już kończą antybiotyk, są radosne i wszędzie ich pełno (fajnie, ale w przytulisku to nie takie łatwe do zorganizowania....), same umieją już jeść, można ogłaszać. Na tych portalach gdzie da się dodać filmik, można wstawić ten: [video=youtube;JCC2YwjsPCg]http://www.youtube.com/watch?v=JCC2YwjsPCg[/video] Plissssss, ogłoszenia... :modla: [SIZE=4]edit: dobra, wykupiłam bazarek dzięki pieniążkom od Annaa4 . Aniu, pięne dzięki! :Rose:[/SIZE][/QUOTE] hehe super :) właśnie chciałam się zapytać jaki to koszt :D
  6. hyhy :D Jutro z rana lecę na bazar a potem siadam pstrykam zdjęcia i zaczynam internetowy bazarek :D Dziewczyny mam 4 czy 5 pudełek puzzli, minus jest taki że w każdym może brakować kilku elementów (raczej więcej niż 3 to nie będzie) puzzle mają od 1000 do 3000 tyś. elementów. Nie wiem czy to ma sens nie chce aby ktoś pomyślał że bubel chce sprzedać.
  7. Wstawić to ja umiem jak mam kod a tutaj chciałam wstawić żebyście mogły sobie skopiować a jak widać nie trzeba mieć kodu, jak to zrobiłyście ?? heheh wiem wiem głupek ze mnie ale dlatego pewnie nie wiem ?:D
  8. Dzięki uprzejmości Merys mamy banerek : Banerek: hehe ale nie wiem jak wstawić kod do banerku żeby mi się sam banerek nie wyświetlał. Pomóżcie :)
  9. bardzo dziękuje, jak tylko będzie widoczny na moim koncie od razu wrzucę do rozliczenia :))
  10. Nie ma problemu!! Ale czy mnie się wydaje ze ty już z tydzień temu chora byłaś ??? Kobieto szanuj Ty swoje zdrowie :D:P Idę przekopywać gnój u swoich podopiecznych, tak się ciesze przywieźli mi siano , świnie nie zrobią burdy a może nawet dadzą się pogłaskać:D Dla nie wtajemniczonych dodam tylko że mówię o 3 świnkach morskich, bo Maciejka(królik) to spoko laska :D
  11. Strasznie się ciesze że kumpel ma swój wątek i szanse na zabranie- na razie nic nie wpłacę ale poproszę o numer konta jak tylko będę mogła na pewno coś dorzucę !!
  12. A co z opłatami za badania, jakie to koszty ? To trzeba też wrzucić do rozliczenia. Poproszę też o datę przelewu, i warto wrzucić rozliczenie też w treść informacji o Teddym na FB. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02. 80zł- kikka wpłacone 02.02 20zł- maja602 wpłacone 03.02 50zł- Ania J z Zywca STAN KONTA 03.02. +160zł
  13. To już lecę meldować mam zaksięgowaną wpłatę od Maja602 Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02. 80zł- kikka wpłacone 02.02 20zł- maja602 wpłacone 03.02 STAN KONTA 03.02. +110zł
  14. Mimo że ciężko doszukać się w tym czegoś dobrego to jednak najważniejsze że odszedł spokojnie. Dziękuje Wam za trud jaki włożyliście w pomoc dla Reksia -dzięki wam miał dom.
  15. Madi opisz proszę co się stało. ech :(
  16. to ten tak to wygląda : Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02. 80zł- kikka wpłacone 02.02 STAN KONTA 02.02. +90zł
  17. Ups ja właśnie do dary wysłałam bo ewa gonzales do mnie napisała - nauka na przyszłość najpierw zajrzeć na wątek Teddego :-D Dzięki majqa- bo ja znów dzień świra miałam w pracy :-D Ofiarodawczyni dziękujemy !!! :) dzięki :)))
  18. [quote name='paula82']Anno bardzo dziękujemy za każdą pomoc, jesteś z nami na każdym wątku i pomagasz już tylu zwierzakom. Jesteś wielka. :loveu:[/QUOTE] Ojj tam, po za tym My świniolubne musimy trzymać sztamę :)
  19. Pierwsza wpłata :) Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02.
×
×
  • Create New...