-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Podrzucam do góry :))
-
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Ile obecnie jest szczeniaków ?? Sunia jest wysterylizowana ? Bazarek robię potrzebuje wiedzieć na co zbieramy :D -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Bric ja jej robiłam ogłoszenia z 2 tygodnie temu :)) Chyba że trzeba jeszcze to mogę wykupić :) -
Tutaj to wet chyba powinien się wypowiedzieć. A jak z jedzeniem karmy suchej jakieś postępy ? Dobrze by było gdyby zaczął ją jeść. Ja wiem że karmy weterynaryjne są drogie ale nawet gdyby dziennie dać mu chociaż trochę to zawsze. U mojego starszego psiaka z podobnymi problemami przynosiło to dobre efekty.
-
Cudny jest :))) Czemu nikt nie chce takiego łakomczucha :)) z takim to tylko tv oglądać i jeść:D
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Witam. p.Jolu bardzo proszę o potwierdzenie przelewu na 175zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02[/url] Na tym bazarku w tytule podałam swój nick ( trochę bez sensu;-) ) przelew jest od Anna Świerczyńska. -
[quote name='Tofikowa']ja mam kilka fantów na bazarek, sama go nie zrobie, ale Annaa4 obiecala pomóc:loveu: może umówimy się w tygodniu i podrzucę to co mam:roll:[/QUOTE] Witam. Tak nie będzie problemu :)) Ktoś jeszcze coś dołoży na bazarek ?:))
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Aniu, Ty zostałaś, pomagasz, jesteś wyjątkiem... i chwała Ci za to! Ja rozumiem preferencje, że pojedynczemu psu pomoc jest potrzebna. Sama na kilku wątkach tym pojedynczym psom pomagam, to jest jasne. Czasem łapie jakiś psiak za serce i nie ma opcji, żeby nie pomóc. Ja o czym innym pisałam, nie chodzi o rywalizację, broń boże. Gdyby nagle znaleźli się chętni na prowadzenie rzetelne wątków wszystkich psów Znajdkowych, pomoc byłaby znacznie większa i być może nawet by zaczęło starczać na wszystko. Ale to nierealne, [B]nie ma komu tych wątków założyć, a potem pilnować[/B] itd. Trafiłaś za Rudym, bo akurat miał wątek. Gdyby nie miał, pewnie byś nie trafiła do nas. A te inne psy, które nie mają wątków? (Czyli większość). Mają mniejsze potrzeby? Nie. Stąd mój może niepotrzebny post... Nie rozumiem pewnych postaw i dałam temu upust, chociaż na co dzień, staram się (wielokrotnie) powstrzymywać od tego typu postów.[/QUOTE] Potrzebny potrzebny każdy czasami ma dość :)) Zobacz Maciejkę post wyżej dodałam specjalnie dla Ciebie :)) Z wątkami to jest tak że jeszcze nigdy tego nie robiłam ale zawsze musi być ten pierwszy raz :D Mogę spróbować :D -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']3x, Na krakvetowym wątku zgłosili "nowi ludzie", nieświadomi koalicji. Pani Jola zauważyła i dzisiaj z paros się tym zajęłyśmy. Ja nawet nie myślałam o zgłaszaniu Znajdek, bo tu się zwyczajnie nie ma kto tym zająć trochę... Zbyt dobrze pamiętam ile czasu zajęła cała agitacja we wrześniu... Ale widząc że są ludzie nowi, którzy być może mają jakiś potencjał i mogliby pomóc, postanowiliśmy zgłosić tu na dogo do wewnętrznej, paros wkleiła, zobaczymy co z tego będzie... [COLOR=slategray]Dzięki Ci za głos na wątku GA, który widziałam, ale wolałam siedzieć cicho... Tak chyba będzie lepiej z mojej strony przynajmniej, ale jakoś mnie to podbudowało, jak zobaczyłam, że są ludzie którzy pamiętają...[/COLOR][/QUOTE] Rozumiem ogólnie rozżalenie tylko jest małe ale to co już było napisane że za jednym takim psem napływają inne osoby. Zobacz ja też za Rudym tutaj przyszłam i zostałam. Pewnie takich osób nie jest wiele ale zawsze grosz do grosza itp ;-) Kto ma czas np. na czytanie tego watku który ma ponad 200 stron. A jak psiak ma swój wątek od razu łatwiej jest trafić i pomóc. Po za tym każdy ma też swoje preferencje. Rozumiem wymowę postu ale się z tym mimo wszystko nie zgadzam. Bo zaczynamy różnicować komu co bardziej jest potrzebne a myślę że i pojedynczemu psu jak i p. Joli potrzebna jest pomoc. Bric trzeba robić swoje i tyle. Dajcie znać kiedy ruszamy na podbój ankiety krakvetu ;-) A to bric w ramach poprawienia humoru :))) Z góry przepraszam za offa:D [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3558/dsc01442cv.jpg[/IMG] -
[quote name='BUDRYSEK']ludzie wpłacaja na ogolny dług i widocznie zostało juz odjete dzisiaj dług uregulowała bakusiowa :) :loveu::loveu::loveu: która jest naszym Aniołkiem ;) To super :)) Odejmę tylko za karmę :)
-
[quote name='BUDRYSEK']Maruda66 bardzo dziękujemy :) w lecznicy mamy jeszcze dług : Teddy 156,4 Witam wcześniej było 200zł ktoś wpłacał na zadłużenie ??:) To co możemy zapłacimy z kasy Teddego ??
-
[quote name='MaDi']Czyli hotelik wie,że to karma dla Bambu?[/QUOTE] Hmm w sumie na paczce nic raczej nie będzie napisane tyle co tutaj zamieściłam informacje o rodzaju karmy i jej ilości. Dodatkowo dzisiaj kurier już miał paczkę dowieść wysyłałam mu ponownie numer telefonu bo dzwonił do mnie.
-
super, a ja omyłkowo podałam kurierowi do Państwa numer a zapomniałam że ja też dla innego psa jedzenie zamawiałam ;) Dobrze że tutaj weszłam i już napisałam do kuriera.Przepraszam :)
-
Wpłynęła deklaracja stała od Ania J za marzec i kwiecień dziękujemy :)) Przesyłka z jedzeniem dzisiaj została wysłana.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zapraszam dla bazarek dla ZNAJDEK :)) Link w moim podpisie :) -
Karma zamówiona : ProduktCenaIlość (gotowe/potrzeba)Wartość+Animonda Brocconis Dog kurczak 1240g8.655/543.25+Animonda Brocconis Dog wołowina 1240g8.6510/1086.5Wartość zamówionych produktów:129.75 Koszt dostawy:10.00 Łączna wartość:139.75 Koszty dostawy pokryje sama a więc z konta Teddego jutro zabiorę 129,75. Miesięcznie będzie ok 260zł + leki 60zł i wet jak będzie potrzeba. Jeśli będziemy mieć 80zł deklaracji to miesięcznie 240zł na jedzenie do uzbierania mamy. Jutro jak znajdę chwile to wkleję nowy banerek bo mam :))
-
[quote name='Tofikowa']Anna4 gdybym znalazala u siebie jakieś fanty to mogłabym je Tobie podrzucić? nie mam aparatu i nie zrobię zdjęć :shake:[/QUOTE] Nie ma problemu :))
-
Witam. Jeśli będzie potrzeba mogę zrobić bazarek, tylko prosiłabym o fanty jeśli jest taka możliwość bo u mnie z tym już krucho (jestem w trakcie tworzenia bazarków).:)
-
[quote name='BUDRYSEK']podejrzewam,ze nie bedzie chetnych :( jutro trzeba zamowic karme,decydujemy sie animonde? trzeba przeliczyc tez ile puszek dziennie bedzie musial zjesc? i jak to wyjdzie cenowo?[/QUOTE] Ja się zgłaszam do zrobienia bazarku hyhy :)
-
[quote name='BUDRYSEK']mozemy zaczac od Animondy a potem zobaczymy jak bedzie z kasa?[/QUOTE] Ja jestem za, dzisiaj jeszcze zamówię :)) i wyśle pw jak już wyślą.
-
Tak wysłane na adres hoteliku :))Ciesze się że chociaż trochę mogę Wam pomóc :) Mam nadzieje że Bambul znajdzie dom, zasłużył ... Przesyłka została w piątek wysłana. To tylko jeszcze tutaj poproszę o potwierdzenie : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222355-TRWA-ROZLICZANIE-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02/page20[/URL]
-
[quote name='atena21']Po weekendzie trzeba będzie zamówić jedzenie.[/QUOTE] Jeśli nikt do niedzieli nie zaproponuje czegoś innego to zamówię karmę. Bardzo proszę o dane na pw :)
-
[quote name='atena21']Już odpowiadam na pytania - przez dwa tygodnie Teddy nie wydawał z siebie żadnego dźwięku, podejrzewaliśmy,że wypłukuje lekarstwa, uspakajacze.Dopiero w poniedziałek, jak usłyszał nadjeżdzający samochód, zaszczekał, choć słabiutko.Jego nadmierne pragnienie też się ustabilizowało.Teddy dużo drepta, chce przebywać głównie na zewnątrz, w ciągu dnia jak chce wychodzić to wychodzi, w nocy trzeba go wyprowadzić na zewnątrz, bo parę razy zdarzyło mu się zostawić sporą niepsodziankę.Ale jest to starszy pies i z tym trzeba się liczyć. Znaczy nadal, chociaż już rzadziej, jednak nie jest to nieświadome sikanie.Może kastracja by pomogła, ale jak już pisałam, obawiam się czy przeżyje - decyzję zostawiamy weterynarzowi.Jego obecne warunki pozwalają mu by sobie swobodnie wychodził, więc nie jest to taki duży problem. Gdyby jednak psiak zamieszkał w bloku lub był zostawiany sam na dłuższy czas, może stać się to problemem. Co urzeka w Teddym najbardziej to to,że pomimo złych doświadczeń on nadal ufa człowiekowi.Lubi być blisko człowieka i oczywiście kocha kocury. A co mnie martwi - na równej powierzchni radzi sobie dobrze, jednak potrafi się rozjechać gdy napotka jakąś przeszkodę. Jeśli chodzi o ofertę karmy Animonda - sklep zaoferował cenę 8,1 zł za 800 gr przy zakupie pow. 20 szt, w pakiecie można dobierać sobie karmy różnych rodzajów. W zooplus w promocji wychodzi 6,6 zł za 800 gr za pakiet karmy jednego rodzaju ( pakiet 24 szt -160 zł, bez ryżu). Jeśli chodzi o puszkę 800 gr to trzeba liczyć jedną na dzień. Obecnie mamy Chapi - 1200 gr za 5,68 zł - co starcza na półtora dnia z dodatkiem ryżu (ok. 100 zł miesięcznie) Budrysek kupuje leki, więc na miesiąc trzeba doliczyć 63 zł. No i musimy wziąć pod uwagę koszt wizyty u weterynarza. Ja postaram się przeglądnąć inne oferty, ale niestety przy lepszej jakościowo karmie koszty są w granicach min 160 zł miesięcznie. Oferuję także rzeczy na bazarek, nie umiem jednak zakładać wątku z bazarkiem - czy ktoś zgodziłby się taki bazarek założyć i poprowadzić? Prześlę zdjęcia rzeczy z opisem oraz zajmę się wysyłką po zakończeniu. dziękuje :) pozwoliłam sobie zacytować na FB informację o Teddym :) [quote name='atena21']i coś takiego znalazłam: http://animalia.pl/sklep.php?kat=57&p=1&przeznaczenie=7076 za 15 szt po 1240 g każda wyszłoby 137 zł . Jeśli chodzi o Animondę to już nic tańszego nie znajdę. Mam konto akurat na Animali z dostawą (GLS 10ZŁ) wychodzi mi 139zł.+ leki czyli tak 210zł na miesiąc. Ja proponuje zacząć od tej karmy. Deklaracji stałych mamy 80zł to akurat na pokrycie leków. Po prostu trzeba będzie robić bazarki i rozgłaszać o Teddym na dogo pilnować wątku na FB:). Trzeba już zamówić jedzenie ?? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie :)) Trzeba podjąć decyzje. Poprawiłam rozliczenie, niestety tysiaczka jeszcze nie mamy ;-) Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 15.02 50zł- od Darii wpłynęło 16.02 200zł- Od grupy podaj łapę i Ani J 30zł- Lolalola wpłynęło 20.02. 30zł- Marta K. z Tomaszowa wpłynęło 21.02 60zł - Anna Maria B. z Niemiec wpłynęło 24.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 - 63zł-20.02.0212 Zakupione leki - pokryte z wpłaty na Teddego + 13zł dołożonych przez Budryska deklaracje stałe(marzec) : 20zł- renatka_s wpłynęło 21.02. STAN KONTA na 22.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 660ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 760ZŁ [SIZE=3]-68,28 25.02 zakupione jedzenie dla Teddego rachunek str. 27 post 670 STAN KONTA na 27.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 591,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 691,72ZŁ [SIZE=2]+268zł z bazarku(rozliczenie z dnia 29.02)http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02 +25zł z bazarku([SIZE=2]rozliczenie z dnia 29.02) http://www.dogomania.pl/threads/222848-koniec-rozliczamy!-Tediego-zapraszamy-sercem-od11.02-16.02godz22.00 STAN KONTA na 29.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 884,72ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 100ZŁ RAZEM 984,72ZŁ
-
To zamówienie wygląda tak: Produkty ------------------------------------------------------ 1 x JOSERA Balance Light & Senior 15kg[COLOR=red][B]+smycz Josera GRATIS!!![/B][/COLOR] () 1 x JOSERA Solido - karma dla malo aktywnych psów 15kg[COLOR=red][B]+smycz Josera GRATIS!!![/B][/COLOR] ()