Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='bric-a-brac']Aniu, świetny pomysł z Farą, fajnie, że pomyślałaś o niej! Kochani, ja mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze z adopcją. Póki co milczę w kwestiach finansowych, żeby nie zapeszać. Naturalnie nic już na konto Samby nie wpłacajcie, ta kasa co została będzie rozliczona wkrótce ;) Aniu, Ty mi wpłaciłaś za luty :lol: Przecież wiesz, że Samba poszła :D Co mam z tym zrobić, odeślę Ci, tak? :lol:[/QUOTE] Wiesz wysłałam bo sama w sumie nie wiedziałam czy już nie wysyłać - lepiej niech zostanie. W razie czego możesz to przekazać na Suzi lub sunię ze szczeniakami, w żadnym razie nie odsyłaj :)
  2. Jak zdjęcia prześlesz to będzie git :)) Tak tylko z tego co zauwazyłam to były w tym wątku deklaracje jednorazowe nie dawno zadeklarowane i budrysek na nie odpisywał nie wiem czy podała Twoje konto :)
  3. Bardzo dziękuje , pw wysłane :)) wieczorem uaktualnię post rozliczeniowy :)
  4. Witam :) Jest jedna deklaracja stała w wysokości 20zł i kilka deklaracji jednorazowych. Jak tylko otrzymam informacje o wpłatach zaktualizuje post rozliczeniowy, proszę mi dać czas do końca weekendu :)
  5. ojj nie ma problemu :))
  6. [quote name='Soema']WOW Będą dwie kastrację!!:lol::lol::lol:[/QUOTE] Mam nadzieje że jednak 3 z bazarku a jak nie to dołożę żeby było 300zł :)
  7. Na pewno zacznę robić go w piątek a więc do niedzieli(tej co będzie;-) ) powinnam się wyrobić:) W razie czego zostawię sobie wolne posty i dorzucę co trzeba :)
  8. pw wysłane dziękuje :)
  9. [quote name='paula82']Dzięki Angela :D Anno wklej zdjęcia Fary do wątku w "przygarnę", ona śliczna jest, a nóż się spodoba? Mega możesz zrobić zdjęcie tej z Psiego anioła? Jaka ona jest w stosunku do ludzi, psów?[/QUOTE] dzięki już przekazałam info do dziewczyn które zajmują się wątkiem Fary :)
  10. Cześć. Mam prośbę wrzucie na tym wątku zdjęcia i kilka podstawowych informacji o Farze. Może podbije serca osób które szukają pieska :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222080[/url]
  11. [quote name='Nikaragua']ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dołożyć się po zakupie[/QUOTE] Pewnie że nie :) Już przegadane, i Kaja obiecała że następnym razem rozplanuje moją premię kwartalną na swoje cele hehe :D
  12. Ja na pewno uwzględnię je w bazarku który będę robiła- ale kasa i tak nie będzie na już. Bric podasz koszty szczepień ?
  13. Super :)))!!!! :))) Trzymam mocno kciuki :)
  14. Przelałam na znajdkowe konto 200zł jak obiecałam z dopiskiem na Suzi.
  15. Jak rozumiem tutaj już zostało podane konto dotychczasowej skarbniczki :) To może jeśli to nie będzie problem ustalmy że ja skarbnikiem jestem od jutra czyli 01.02.2012. Ewentualne wpłaty które jeszcze zaksięguje Monica przekaże na konto docelowe a ja dodam do postu rozliczeniowego. ps. wysyłalam maila z prośbą o możliwość edycji drugiego postu, i pw na FB do Bydryska bo dzisiaj już za późno na telefony. ps.1 mam już możliwość zmiany postu nr 2
  16. Tak zrobiłam. Napiszę na pw do Budryska. Jeśli ktoś może jej też to przekazać będę wdzięczna. Jak na złość dzisiaj jestem zawalona robota- ogarnę wszystko po powrocie :)
  17. Dobra dziewczyny to ja to mogę przejąć tylko z racji tego że robię to pierwszy raz proszę o pomoc :). Konto Teddego to Ozł. Napiszcie mi proszę która z Was założyła wątek na FB. Konto jak rozumiem mogę podać swoje ?. Nie mam teraz za bardzo czasu bo w pracy wpadłam na chwilę a do FB tutaj nie zajrzę. TO OD DZISIAJ PRZEJMUJE PANOWANIE NAD FINANSAMI TEDDEGO :) ZAINTERESOWANYCH WPŁATAMI I DEKLARACJAMI NA PSIAKA PROSZĘ O PW LUB INFO TUTAJ.
  18. ok:) pw poszło z adresem do wysyłki Miałam nadzieje że mnie zarekomendujesz:D ok pw wysłane :)) jeśli dasz radę zrobić zdjęcia przed wysyłką to było by fajnie + krótki opis bo nie wiadomo kiedy dostarczą przesyłkę :) email [email protected] Jeśli nikt się nie znajdzie to też mogę poprowadzić finanse psiaka- tylko tutaj będę potrzebowała pomocy ale mam nadzieje że ktoś się jednak znajdzie bardziej doświadczony w tej kwestii :)
  19. [quote name='Lolalola']BUDRYSEK JEST ANIOLEM!!!!!..... Ja moglabym podeslac cos na bazarek,tylko komu cioteczki????.....dam 20 zl jednorazowej,ale pomysle nad stala....3mam kciuki za psiaka!!![/QUOTE] [quote name='Soko']Ja mogę coś dorzucić (buty) do jaiegoś bazarku[/QUOTE] Dziewczyny możecie do mnie :) Wasze fanty będą szły tylko na cel Teddego. Ruszę pewnie z bazarkiem pod koniec tygodnia, bo cały czas jeszcze coś dostaje od znajomych :)) Możemy się umówić tak że albo mi je wyślecie lub poproszę zdjęcia z opisem a wysyłka będzie od Was to już wedle uznania.
  20. [quote name='bakusiowa']Budrysek nie ma komputera. Wybierzcie skarbnika. Potrzebne deklaracje.Hotelik będzie u ZuziM. Koszt 360 zł i jeszcze leki do tego.[/QUOTE] To już z wyżywieniem ?
  21. [quote name='Soema']WOW Będą dwie kastrację!!:lol::lol::lol:[/QUOTE] wow naprawdę ?? macie jakieś zniżki ?:))
  22. [quote name='kaja69']Zamówiłam Krecikowi karme ,tym razem z Hillsa 12kg za 170,00zł :) robie sie coraz bardziej ekonomiczna:) A Kreciowi wszystko smakouje,więc sie nie obawiam,ze mu nie podpasuje :)[/QUOTE] No tak i coś z Tobą ustalać... A miałam się do niej dołożyć... :(
  23. podajcie mi proszę numer konta, ma dniach powinnam już wpłacić pieniądze :)
×
×
  • Create New...