-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Kochana Aniu tego jest 2 duze wory,ale tak pomyslalam,ze mozna zrobic na kilka razy i trzeba jeszcze raz przejrzec czy wszystko sie nada.Jak dysponujesz czasem to zapraszam. Jakies drobiazgi mozna zostawic na festyny. Dzieki,ze sie odezwalas[/QUOTE] To dam jeszcze znać co i jak :) Może z koleżanką samochodem bym podjechała. Mam dwa pakiety ogłoszeniowe + banerki do oddania (napisałam na wątku suni i szczeniaków) może któreś z psiaków znajdkowych potrzebują ? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Chodzi o sprzątanioe na posesji, "kupek" po pieskach. Ostatnio jestem tak zajęta tymi glutami, że calkiem opuściłam się w sprzątaniu posesji, a wójt Klembowa zrobil mi niespodziankę "powiadomił lekarza powiatowego o nielegalnym schronisku u mnie", co do psów to jestem spokojna, bo niema się do czego przyczepić, ale jak będzie złośliwy, zgłosi komu innemu, że zanieczyszczam środowisko kupami, a to akurat najmniej jest mi potrzebne. Zastanawiam się zresztą czy nie zaprosić TV, żeby ropropagowali, jak nasze urzędy starają się zniszczyć ludzi pomagającym zwierzakom, ale i gminom, bo w zasadzie robi się to za darmo.[/QUOTE] Dobry pomysł. -
Kolejne wpłaty :)))
-
Świetny plan gdyby faktycznie było ok to czemu nie. Będziemy mu kupować dobrej jakości karmę, a nadwyżki trzymać na opiekę weterynaryjną. Trzymam kciuki aby wypaliło:) Tylko czy to posikiwanie nie było by problemem dla nich ?
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Annaa4 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Po mnie to niestety widać że kotów nie lubię. Ale na tym zdjęciu co razem siedzą chyba na fotelu to mam wrażenie że ten kot chce jej coś zrobić :D -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Annaa4 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja też tego nie rozumiem, wizualnie to on wymiata :))) Ozdoba każdego domu:)) -
Do góry :))))))
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Mam do oddania rzeczy na bazarek. Czy moglby ktos sie tym zajac prosze.:modla::modla::modla: Moze by uzbieralo sie troche grosza,bo sytuacja u Joli nie jest ciekawa:-(:-(:-([/QUOTE] To może ja ?:) Jak dużo tego jest ?? Zmieści się np w torbie ? bo jeśli tak to może tak ja ostatnio mój brat mógłby to przechwycić. Lub ja jakoś bym podjechała. -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Tak do góry piękna :) -
Porażką można nazwać to gdyby pies był na ulicy albo gdzieś gdzie groziło by mu niebezpieczeństwo. Wiadomo kojec to nie to samo co łóżku w domu ale czy będzie mu gorzej ?? Przecież jedzie do sprawdzonej osoby :)) Będzie miał towarzystwo. Budrysku robisz wszystko co możesz dla niego za to ci dziękuje :)) Bardzo dziękuje pw już wysłałam :)) Właśnie też się zapytam, o ten transport zorgaznizowany będzie teraz czy jeszcze czekamy ?:)
-
Wpłynęła nowa wpłata :))
-
Nie mam swojego podałam Twojego na FB
-
super !! :)) To co może na transport ??
-
Podrzucę, i bardzo proszę o podrzucanie bazarku:) Mało nas coś tam :)) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222965-Ubrania-lakiery-kufle-na-pomoc-dla-psiak%C3%B3w-do-19.02[/url]
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
Annaa4 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Witam. Pozwolę sobie zareklamować bazarek z którego dochód w 1/4 zasili konto Teddego (który jest pod opieką BUDRYSEK) + są wystawione fanty z których dochód idzie tylko na niego:) Bazarek jest do dzisiaj :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02[/url] Zapraszam, i przepraszam za spamowanie :)) -
Zapraszam na wątek Teddego :)) Wieczorem wykupię ogłoszenia :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Nie wiem ile kosztują z przesylką na allegro, u nas w aptece w Klembowie, pacvzka 30 sztuk kosztuje 38zl. Koszt pobytu w lecznicy to 15 zl dzień, więc na jednego przypada 150zl doplaty i 60zł. badanie krwi, bez badania nie chcą sterylizować ani kastrować. Z bazarku imiennego od Aleksandry wezmę pieniądze na opłatę leczenia szczyli, po odrobaczeniu.[/QUOTE] To chyba będzie najprościej przelać pieniądze. Jak tak popatrzyłam na kwoty plus przesyłka to szału nie ma. Przeleje na razie 160zł na zakup 120sztuk. A dam znać do końca tygodnia czy uda mi się jakoś zdobyć pieniądze na pobyt psiaków w klinice. przelew zrobiony -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='obraczus87']W aptece paczka 5 podkładów 60x90cm kosztuje ok. 8zł. Natomiast na allegro można kupić taniej.[/QUOTE] Masz może sprawdzonego sprzedawcę ? bo patrzyłam to tego jest bardzo dużo na allegro :) Pani Jolu zamówić hurtem czy lepiej przelać pieniądze na konto znajdek na ten cel ? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Przez to wszystko, nie przeczytalam tego wpisu, ale i tak trzeba dozbierać na pobyt w lecznicy. Emilio dziękuję bardzo i cieszę się, że choć przwie nic nie piszesz to caly czas jak widać jesteś z nami. Skąd trzeba by zabrać tę karmę?[/QUOTE] Jakie koszty pobytu w lecznicy ? Mniej więcej jaki to czas ? Jeśli faktycznie jest szansa na "refundacje" sterylek i kastracji to nie ma co czekać. Tym bardziej jak Suzi może być w ciąży. Proszę o orientacyjną kwotę postaram się coś pomóc. -
[quote name='majqa']Okrucieństwo - siekiera. Pies, który przeżył. Teddy Za nim... około 10-12 letnim Teddym... spotkanie z okrucieństwem wymierzonym ludzką ręką uzbrojoną w siekierę. Przed... cała masa znaków zapytania, niepewność jutra, smutek bycia niczyim. On, na całe jego szczęście, tak tego nie odbiera. Pełen, o dziwo, wiary w człowieka, ufny, łagodny, delikatny, zgodny z innymi psiakami, pięknie tolerujący obecność wtulających się weń kotów, czeka na ostatni zwrot w jego życiu, na pojawienie się domu z prawdziwego zdarzenia. Takiego, w którym byłby kimś ważnym, kochanym, szanowanym nigdy nie miał! Był przecież tylko psem, a może... AŻ psem!? Trudno odmówić mu wzruszającego uroku i bezbronności, jakby był skrzyżowaniem nieporadnego dziecięcia z dostojnym, starszym panem. W tych, którzy się z Teddym stykają budzi jak najcieplejsze uczucia. Z powodzeniem więc odnajdzie się jako spokojny, niekłopotliwy (bo rewelacyjnie radzący sobie w warunkach mieszkaniowych) "nakanapowy towarzysz" na dobre i na złe... Co jak co ale zło naznaczyło go wystarczającym piętnem, dobro zaś leży w jego naturze. Czy taki pies ma szansę, by zdobyć czyjeś serce i oddać swoje w zamian? Ależ tak... Trzeba tylko mu w tym pomóc, pokazać go światu, pozwolić, by ów świat pochylił się nad jego losem i wyciągnął doń rękę. Jedno jest pewne, Teddy doceni ten gest, nie zawiedzie swego zbawcy. Danymi kontaktowymi w sprawie adopcji Teddy’ego są: [email protected], 607 488 598. Tutaj są dwa bazarki ogłoszeniowe, ja nigdy tego nie robiłam to może doradźcie który lepiej wybrać : http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowo-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-18.02-Zapraszamy http://www.dogomania.pl/threads/222758-OBNI%C5%BBKA!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02
-
[quote name='Annaa4']xxxxxxxxxxxxxxx ZMIANA SKARBNIKA OD 01.02.2012 NA ANNAA4 W SPRAWIE NUMERU KONTA PROSZĘ WYSYŁAĆ PW LUB INFORMOWAĆ NA WĄTKU. Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłynęło 01.02. 80zł- kikka wpłynęło 02.02 20zł- maja602 wpłynęło 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłynęło 06.02 100zł- zachary wpłynęło 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłynęło 13.02 30zł- bazarek dla Teddego http://www.dogomania.pl/threads/222027-koniec-rozlicamy-Tediego!!-blagamy-o-pomoc-kochani!-bazarus-od30.01-8.02godz22.00 wpłynęło 13.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłynęło 06.02 20zł- zachary wpłynęło 06.02 20zł- wadercia wpłynęło 06.02 dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 STAN KONTA na 13.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 310ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 60ZŁ RAZEM 370ZŁ Tak to wygląda na dzisiaj :))
-
[quote name='BUDRYSEK']Annaa4 czy posiadasz pay pala? jezeli nie to prosze podaj moj na fb [email protected] majqa dzieki :) zrobione :) Do rozliczenia dorzucam jeszcze 30zł za bazarek który zrobiła ewa gonzales dziękujemy!!! :))
-
[quote name='Annaa4']Dodany przelew od Pani Justyny Dz. z Łomży Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02. 80zł- kikka wpłacone 02.02 20zł- maja602 wpłacone 03.02 50zł- Ania J z Zywca na transport 15zł- dara9 wpłacone 06.02 100zł- zachary wpłacone 06.02 5zł- Justyna Dz. z Łomży wpłacone 13.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłacone 06.02 20zł- zachary wpłacone 06.02 20zł- wadercia wpłacone 06.02 dług w lecznicy - 201,40 zł post 823 http://www.dogomania.pl/threads/2008...-karmę/page42 STAN KONTA na 13.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 280ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 60ZŁ RAZEM 340ZŁ Jak tylko ewa gonzales mi potwierdzi czy mam jej oddać za przesyłkę czy nie to konto Teddego zasili kwota z bazarku wysokości 25 lub 30zł :)) Tak już wstępnie policzyłam z bazarku który trwa do środy będzie na pewno ok 200zł. Jeszcze gdybyśmy mieli więcej stałych deklaracji to było by dobrze :)) ps. Napiszę ktoś tekst do ogłoszeń ??:))) Dopisałam dług w lecznicy którym też się trzeba zająć.
-
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Podrzucam, i proszę o pomoc!! Brakuje jeszcze połowy kwoty na sterylkę. -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Podrzucam !!! Niech się znajdą kochające domy.