-
Posts
4424 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Annaa4
-
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Co tam u Suni i szczeniaków ?? -
Witam. Przybywam na zaproszenie Kaji69. Finansowo na razie nie wesprę ale Kaja wspominała że można zrobić bazarek to ja się tego podejmę :))
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Annaa4 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jak tam się Fara miewa ??:)) -
[quote name='bric-a-brac']Kurcze, ja tu po tylu dniach zaglądam, a tu taka cisza? :mad: Paula, jak tam, masz kontakt, wszystko gra na nowym froncie? A przybywam ze zdjęciami Daszki, dawnej Nili, Pani Grażyna w stałym kontakcie, przysyła :loveu: :lol::lol::lol: A teraz fotki: [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/5982/dasza159.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3756/dasza162.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2852/dasza166.jpg[/IMG] Uszyska stoją jak u rodowodowego onka hihi :cool3: Ma mądry wyraz twarzy, wydoroślała, no nie?[/QUOTE] Ja tam tylko po oczach widzę że dobrze ma i mała z niej rozrabiara :D
-
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Annaa4 replied to anett's topic in Już w nowym domu
[quote name='yumanji']Maja przyjechac byc moze w najblizsza niedziele.Gadalam z Panem dlugo,opowiadalam o Bullku.Wyglada,ze bedzie ok.[/QUOTE] To tylko pozostaje trzymać kciuki za dom. I będę miała prośbę jeśli adopcja dojdzie do skutku to poproszę informacje ile ewentualnie będzie jeszcze do opłacenia za pobyt Białego w DT. Jeśli nie będzie potrzeby dopłacać to kwotę z bazarku (który nadal rozliczam) przeznaczyłabym na innego psiaka. -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
Annaa4 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Ja też podrzucę :)) Jednak te "żebry" dobrze Wam idą ;-) -
[quote name='Sarunia-Niunia']http://img221.imageshack.us/img221/4098/dscf5960y.jpg Pięknie Teddy wygląda!!! Och, żeby tak zamiast hoteliku trafił do domku i był kochany.... No to by było super :)) Tym bardziej że uroczy jest :)
-
Ale ma wypasione szelki. O właśnie jedna z Pań na FB zaproponowała (lub zasugerowała nie jestem pewna intencji :) ) że może trzeba mu coś kupić do noszenia jakiś pulower, ubranko czy jak to się nazywa :) Moja Mama naszym psiakom ostatnio kupiła ciuchy do noszenia :D Efekt jest taki że Mały strajkuje i jak tylko jest w to ubrany to staje w miejscu :)) A Kama ostatnio jak zwiała to ojciec znalazł jej ubranko po drugiej stronie osiedla :)) Ale co do butów to jednomyślnie ogłosili strajk :))
-
Imię Tadeusz jakoś bardziej mi się podoba :D Brzmi tak poważnie :))
-
Psy z Gorzyc -potrzebne wsparcie na hotel, leczenie i przy oglaszaniu!!
Annaa4 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja co prawda czekam jeszcze na dwie wpłaty ale mam nadzieje że w następnym tygodniu uda mi się już przelać pieniądze :) podajcie proszę numer konta na pw:) -
Ruszyło się ale nadal brakuje na transport i jeszcze deklaracje lecę to wrzucić na FB
-
Witam:)) Uff już zaktualizowałam rozliczenie: Luty 2012: wpłaty jednorazowe, które wpłynęły w m-cu lutym : 10zł- stokrotka.af wpłacone 01.02. 80zł- kikka wpłacone 02.02 20zł- maja602 wpłacone 03.02 50zł- Ania J z Zywca 15zł- dara9 wpłacone 06.02 100zł- zachary wpłacone 06.02 deklaracje stałe(luty) : 20zł- Ania J wpłacone 06.02 20zł- zachary wpłacone 06.02 20zł- wadercia wpłacone 06.02 STAN KONTA na 06.02. +WPŁATY JEDNORAZOWE 275ZŁ +DEKLARACJE STAŁE 60ZŁ RAZEM 335ZŁ DZIĘKUJEMY ;))))
-
Ojj tam ojj tam lecę wysyłać pw :) chyba potrzebuje drugiego konta hyhy :D
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Annaa4 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
zapraszam na bazarek :) 1/4 tego co uzbieram zostanie przeznaczona na Sunię i jej szczeniaki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02[/url] -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula82']tak, mniej więcej :razz: masz Beka kogoś kto ja by przetrzymał? Z ewentualnym transportem nie było by problemu, "tylko" miejsce potrzebne. ps. odpowiedziałam na e-mail w sprawie adopcji kciukajcie dziewczyny, a może szybciej się to wszystko ułoży niż przypuszczałyśmy. ;)[/QUOTE] to trzymamy , kurczę z dt to nie mam jak pomóc:-/ -
[B] [/B] [INDENT] Zapraszam na bazarek dochód w 1/4 zostanie przeznaczony na Bambu:smile:) Podbijanie mile widziane :-D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2223...iJuli-do-15.02[/URL] [/INDENT]
-
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Annaa4 replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dochód w 1/4 zostanie przeznaczony na Sunię i szczeniaki :)) Podbijanie mile widziane :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02[/url] -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
Annaa4 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry. Dostałam wczoraj pw. I jestem :) Zapraszam na bazarek 1/4 dochodu zostanie przeznaczona na Julę :) Bardzo proszę o wsparcie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02[/url] -
Zapraszam na bazarek z którego dochód w 1/4 zostanie przeznaczony na Teddego + specjalne fanty które przekazały Majqa i Lolalola dochód z nich całości już pójdzie na Teddego :) http://www.dogomania.pl/threads/222355-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-szelki-dla-ps%C3%B3w-ponad-150fant%C3%B3w-dla-Teddego-Suni-Bambu-iJuli-do-15.02
-
I stąd moje pytanie bo tego chcemy uniknąć. Ale aby zdobyć zaufanie ludzi wątek Teddego tutaj jak i na FB musi być aktualizowany, wszystkie potrzebne informacje powinny być w pierwszym poście. Łącznie z tym że ja jestem skarbnikiem (mam tutaj na myśli FB ). Przeproszę też mnie źle nie zrozumieć bo to nie jest atak :) Tylko troska o psiaka. Ja się nigdzie stąd nie wybieram, i myślę że kilka innych osób też tutaj zostanie. I co do kosztów transportu jeśli dobrze liczę to będzie to w dwie strony ok 500zł ? Nie mam samochodu i pewnie nie które osoby też a więc to nie bardzo przemawia do mnie- proponowałabym tutaj też napisać orientacyjną kwotę. Transport jest organizowany przez Panią ?
-
Przepraszam że tak dopytuje to ważne i dla Nas i dla ludzi którzy chcą pomóc. Na kiedy jest przewidziany transport psiaka ? Bardzo proszę o aktualizacje pierwszego postu i nazwy tematu, dodanie informacji na FB o stanie zdrowia.
-
Robi się właśnie:)) A Jaki jest koszt transportu ?. Proponowałabym też zmienić tytuł i w treści dopisać na co zbieramy. Tak samo na FB tam też ktoś pytał o wiek psiaka. Informacje są nie jasne, i trzeba tam je zwyczajnie wrzucić. I najlepiej do głównego wątku bo nie każdy będzie czytał komentarze :) Dodatkowo ktoś się pytał czy nie trzeba mu kupić ubranka.
-
Piękny psiak :))
-
Ja za pierwszym razem tak robiłam ale dla mnie to chyba jeszcze gorsze :) Łatwiej jakoś mi powstawiać zdjęcia + opis bo jak robię tylko cały czas opisy to się nudzę a tak coś zmieniam :D To nic ciężkiego ale ja jak typowy Polak jak nie ponarzekam to umrę :D
-
To co na razie wystawiłam jest też na inne psiaki+ Teddy ale będą fanty z których dochód jest tylko dla niego :) tak czy inaczej mam nadzieje że trochę na niego uzbieramy :))) Obawiam się że tego nie skończę dzisiaj hehe :D