Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/URL]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-[/URL]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  2. Zapraszam bardzo proszę o pomoc: Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  3. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-[/url]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  4. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/URL]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-[/URL]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  5. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  6. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-[/url]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :) Postaram się zrobić dla Was bazarek w najbliższym czasie.
  7. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/URL]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-[/URL]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  8. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-[/url]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :)
  9. Witam. Pozwolę sobie zaprosić na dwa wątki: Suni w typie Hasky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!! Rudek ślepy piesek ma mniej niż 2 tygodnie na znalezienie domu inaczej zostanie oddany do schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-%C5%9Blepy-piesek-zosta%C5%82y-mu-2-tygodnie-a-p%C3%B3%C5%BAniej-schronisko-pom%C3%B3%C5%BC-[/url]!! Bardzo proszę o zaglądanie na wątek, wsparcie finansowe i pomoc w podrzucaniu. A w sygnaturce link do bazarku :) Do środy powinnam już rozliczyć bazarek dla Śnieżka.
  10. Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04[/url]
  11. Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów które są pod opieką p. Joli [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania(Mexx-Kaphal-H-M)-kosmetyki-i-wiele-innych-na-spłatę-długu-do-08-04[/URL]
  12. Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04[/url]
  13. dziękuje :) Rozmawiałam dzisiaj z p. Jolą , zrobione zostało usg bo Kaja kiepsko reagowała na leki i ta anemia. Okazało się że jest w ciąży. Jak tylko uda się ustabilizować jej stan zostanie przeprowadzona sterylka aborcyjna. Ja dzisiaj przelałam na konto znajdek 350zł dla Kaji ale to i tak pewnie jedna 1/3 wydatków jakie już są poniesione- p. Jola ma sprawdzić aktualny stan zadłużenia Kaji. W tygodniu ogarnę bazarek dla niej. A na razie zapraszam na ten: Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04[/url]
  14. Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania%28Mexx-Kaphal-H-M%29-kosmetyki-i-wiele-innych-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-do-08-04[/url]
  15. [quote name='paros']dług już wynosi 263 zł a jeszcze trzeba dodać badania krwi i sterylkę :shake:[/QUOTE] Już po sterylce, rozmawiałam z p. Jolą a więc koszt ok 450zł. Zapraszam na bazarek dla Suni i szczeniaków oraz suni Husky na spłatę długów. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225461-Ubrania(Mexx-Kaphal-H-M)-kosmetyki-i-wiele-innych-na-spłatę-długu-do-08-04[/url]
  16. [quote name='paros']nowe psiaki znajdkowe dostały imiona ta malutka do adopcji to[B] Kora :lol: [/B] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1455/314c894ad935f96amed.jpg[/IMG] wyrzucony szczeniaczek to piesek [B]Keks[/B] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1276/08da5ddd8ee01495med.jpg[/IMG] a ta sunia z babeszją to [B]Kaja[/B] :-( [IMG]http://images40.fotosik.pl/1456/00814492b9cc8d0fmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy ktoś może założyć wątek dla Kaji ?? będę miała dla niej 350zł - przejmę wątek jak tylko Haszczanka pojedzie do DS po sterylce. Proszę :)) Ja już mam 3 psiaki a to moje początki w prowadzeniu takich wątków dodatkowo jeszcze chce robić stale bazarki co też zajmuję czas .
  17. [quote name='Annaa4']O dzięki poproszę mamę o wydrukowanie to może i u siebie w pracy powiesi :) Z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223681-Lakiery-ubrania-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-ZNAJDEK-Trwa-rozliczanie"]http://www.dogomania.pl/threads/223681-Lakiery-ubrania-książki-dla-ZNAJDEK-Trwa-rozliczanie[/URL] Przelałam kwotę 200zł bardzo proszę o potwierdzenie jak zostanie zaksięgowana :)[/QUOTE] p. Jolu bardzo proszę o potwierdzenie, próbowałam wysłać pw ale skrzynka jest pełna :) pieniądze można przeznaczyć np. na sterylizację lub kastrację. w połowie tygodnia po rozliczam kolejne bazarki.
  18. Już poniesione koszty: -203zł leki + 60zł badanie krwi, trzeba będzie jeszcze powtórzyć krew - ok 450zł sterylka [COLOR=#ff0000][B] SALDO - 713ZŁ[/B][/COLOR]
  19. [B]01.04.2012[/B] Jest DS, sunia jest już po sterylizacji (podczas operacji okazało się że na macicy był guz) Koszt orientacyjny operacji to 450zł.
  20. [COLOR=red]Imię: [/COLOR][COLOR=#000000]brak[/COLOR][COLOR=red] Wiek:[/COLOR][COLOR=#000000]ok 2 lat[/COLOR] [COLOR=red]płeć: [/COLOR][COLOR=#000000]Sunia[/COLOR][COLOR=red] rasa:[/COLOR] Typ syberian Husky [COLOR=red]Miasto: [/COLOR][COLOR=#000000]okolice Warszawy[/COLOR][COLOR=red] sterylizacja:[/COLOR] przed sterylizacją [COLOR=red]szczepienia: [/COLOR][COLOR=#000000]brak informacji[/COLOR][COLOR=red] Kontakt w sprawie adopcji[/COLOR]: Jolanta Boczkowska [B]Tel. 501 980 665[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=red]Opis [/COLOR][COLOR=#000000]Sunia została znaleziona na polach w okolicach Radzymina. Sunia miała [/COLOR]babeszjozę dzięki szybkiej interwencji p. Joli psiak dostał leki i obecnie jest zdrowa. Paula82 ogłaszała psiaka, i znalazł się DS. Pan jest spod Sandomierza dlatego p. Jola nie chce wydać suni bez sterylizacji- oczywiście dom zostanie wcześniej sprawdzony. Sunia przebywa w przytulisku Znajdki w kojcu. [URL]http://znajdki.pl/[/URL] [COLOR=red] [/COLOR][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3388/haska003.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5724/haska005.jpg[/IMG][COLOR=red] [/COLOR]
  21. Tutaj jest wątek Rudka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225504-Rudek-ślepy-piesek-zostały-mu-2-tygodnie-a-później-schronisko-pomóż-[/URL]!! Bardzo proszę o obecność, i wszelkie możliwe uwagi to mój pierwszy wątek a więc nie wiele wiem ale się nauczę :D Sunia w typie Husky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225507-Sunia-w-typie-Husky-jest-DS-zbieramy-na-sterylizacje[/url]!!!
  22. [B]01.04.2012[/B] Szukamy też dla niego miejsca (DT, DS), psiak obecnie jest w lecznicy. P. Jola nie ma miejsca aby zabrać go do siebie.
×
×
  • Create New...