Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Miejmy nadzieję,że to ten domek dla Majeczki.Trzymam kciuki!
  2. Całe szczęście,że staruszek już w domku.Martwi mnie jego stan zdrowia ale mam nadzieję,że wet dobrze się nim zajmie i będzie wszystko ok!
  3. Dziękuję dziewczynom z Fundacji za szczegółowe wyjaśnienia.Teraz jest już wszystko jasne.Też nie znam nikogo z Poznania...
  4. Pani Dorotko,czy był jakiś odzew na plakat od cioteczki ŚWIAT i ogłoszenia w sprawie Luckiego?
  5. Mashume,jesteś założycielką wątku Odiego.Proszę więc abyś to wszystko jakoś "złożyła w jedną całość"W tej chwili to jest jeden wielki bałagan...i widzę to bardzo czarno...niestety,ale ze szkodą dla Odiego...?!
  6. [quote name='Casablanca']Szansa jest zawsze i ja osobiście to nie mam opiekunom nic do zarzucenia... Cieplutkie uściski na zimowy wieczór...[/QUOTE] Opiekę ma tylko schroniskową i jak na takie warunki,to myślę,że dobrą.Ale to zawsze będzie schronisko i miejsce za kratami...!Delma powinna być w ciepłym i pełnym miłości domku!I za to mocno trzymam kciuki!!!
  7. Już się trochę pogubiłam w tym wszystkim...
  8. Kurczę,to plany się pokrzyżowały i maluch nadal w schronie...
  9. [quote name='pikola']Wspaniale wiesci,oby wizyta przebiegla pomyslnie ,ja juz wiem ze bedzie dobrze:lol: Oby drugiej suni tez dopisalo szczescie..[/QUOTE] To naprawdę cudowne wiadomości!Mam też taką nadzieję,że i drugiej suni dopisze szczęście!!!
  10. A może dostaniemy jakieś świeże info o Kapselku...?
  11. Pokerku,takie fotki,takiej cudownej komitywy psio-kociej...to na prawdę widok z "osłodą" na serce ...W twoim domku,tymczasowicze,na pewno czuja się bezpieczne i szczęśliwe!!!
  12. [quote name='Casablanca']Straszne :( Co szansa, to ucieka... Nadal trzymam kciuki! ;)[/QUOTE] Bo tak na prawdę,Casablanca,to chyba nie ma szansy aby pomóc Delmie. ...Choć też,w głębi serca,ciągle trzymam za nią kciuki!Może się coś zmieni,jak zmienią się jej opiekunowie...?Miejmy nadzieję!!!Delmunia.....?!
  13. Salbinko,to super wiadomości!Mam nadzieję,że Sarunia trafi do kochającego domku!Mocno trzymam kciuki!!!
  14. [quote name='Lumix']Na pierwszym zdjęciu to go duma rozpiera, patrzcie państwo ważniak jestem.[/QUOTE] Masz rację,ale w takich ramionach,takiej opiekunki...jakże mogło by być inaczej...?!Śliczne fotki!!!
  15. Jak będzie wiadomo do kogo wysłać pieniążki,to poproszę nr.konta na pw.
  16. [quote name='ludka']Zajrzalam z Transportowego :) Jako zwierze pociagowe moze cos doradze czy pomoge. Bilet dla psa w pociagach spolki Intercity, czyli TLK, IC/EC/EX /EIC kosztuje 15,20. W pociagach regionalnych - mniej, ale przy przesiadkach kupujemy kolejne bilety poszczegolnych spolek. Anju, jak Twoja Mama chce jechac? Ktore polaczenie? Widze, ze najszybsze polaczenie pociagiem Tomaszow - Gorzow to 7 godzin z jedna przesiadka, inne 8-9 godzin. Do tego psiak musi dojechac do Tomaszowa, czyli kolejne 2 godziny. Inne opcje pociagiem: Warszawa - Krzyż - Gorzow Wlkp. - 5,20 h z jedna przesiadka I optymalne - jesli Sara moze odebrac psiaka na trasie: Warszawa - Zbaszynek za Poznaniem (express do Berlina) - 3,16 h bez przesiadek, do Gorzowa zostaje dla Sary ca 77 km Warszawa - Krzyż Wlkp. (express do Szczecina) - ca 4 h, bez przesiadek, do Gorzowa 64 km I podstawowe pytanie: czy piesek jest tak grzeczny jak sliczny? Nie byloby problemu z przewozem pociagiem? :)[/QUOTE] Ludka,cenne info!Myślę,że cioteczki wybiorą najlepszą z możliwych opcję.Bardzo dziękujemy!
  17. [quote name='Anula']Bogusik bardzo,bardzo dziękujemy.A co to za "sklepikowa skarbonka"[/QUOTE] Anulka,wstawiam skopiowany mój post z wątku Denisa,myślę więc,że będzie on odpowiedzią na Twoje pytanie. Jest ostatni dzień starego roku,więc rozliczę "sklepową skarbonkę" /mój wpis str.33 post 814/ Dzisiaj byłam w sklepiku i przeliczyłam pieniążki i nie jest tego dużo,no ale zawsze coś 22,50€ Ponieważ Denis nie potrzebuje już pieniędzy,więc zostawię je dla innych potrzebujących bidulek,tym bardziej,że wybrałam wersję " ogólną"plakatu.Skarbonka jest nadal w sklepiku a tu link do plakatu [URL]http://i54.tinypic.com/k1yuy0.gif[/URL]
  18. [quote name='Dogo07']Może skarpetka kudłaczy coś by mogła pomóc ? Tak sobie nieśmiało myślę. A to ząbki psiaczk też nie są w najlepszym stanie ? A tak w ogóle to Odi nie ma żadnych deklaracji :(. A bardzo ich potrzebuje.[/QUOTE] Tak,właśnie Odi potrzebuję teraz pieniążków bo jak widać,wydatków jest co niemiara!Ja przekażę Odiemu 50zł ze "sklepikowej skarbonki"Mam nadzieję,że inne cioteczki też coś dorzucą i wspólnie uzbieramy trochę grosza!Kto jest skarbnikiem?
  19. Majeczko,powodzenia w nowym domku!Kora,dzięki Twojemu dt,Majeczka miała szansę znaleźć domek!!!
  20. [quote name='Emma53']Jest taki biedny cieszę się , że mogę pomóc!!![/QUOTE] Na wet nie wiesz,kochana ile ta Twoja "skromna"pomoc znaczy!Wielkie dzięki dla Ciebie i Twojego TZ!!!
  21. Szczęśliwego Nowego Roku i jak zawsze:Kochającego domku dla Czarusia!!! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG]
  22. Szczęśliwego Nowego Roku,cioteczkom i Majeczce...! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG]
  23. Szczęśliwego Nowego Roku!!! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG]
  24. Szczęśliwego Nowego Roku!!! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG]
  25. Szczęśliwego Nowego Roku!!! [IMG]http://http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jp[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jp[/IMG][IMG]http://http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=46239407&filename=ooo1.jpg][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/thumbs/46239407_ooo1.jpg[/IMG][/URL][/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy55/703944/1387249/46239407_ooo1.jp[/IMG]
×
×
  • Create New...