-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG] -
[IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG] -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Bogusik replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Ania pozna Państwa osobiście i zapewne przed nimi jeszcze długa rozmowa :) zaciskam kciuki aby wszystko się udało i żeby Kaja była najszczęśliwszym psiakiem na ziemi :) tego właśnie jej życzę :) Oby tylko odnalazła się w nowym domku i otoczeniu.[/QUOTE] Oby,oby ja też z całego serca za to trzymam kciuki!!! -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nawet nie potrafię o tym myśleć,po tym co się wydarzyło we Wrocławiu.Dla mnie wszystko co najważniejsze, rozstrzygnie się w piątek i jeszcze kilka dni po...a jeżeli to się uda i Kaja odnajdzie się przy boku nowych,troskliwy ch właścicieli to reszta będzie chyba do ogarnięcia...Taką mam nadzieję.... -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Anula,zgadzam się z tym co napisałaś.Poznałam Kaję i wiem jaka jest i jak bardzo do Was przywiązana.Jednak trzeba mieć nadzieję,że dzięki odpowiednim ludziom do jakich ma trafić Kaja, nabierze jednak zaufania i zaakceptuje nowy domek i będzie równie szczęśliwa jak u Was.Za co mocno trzymam kciuki!Kurczę,ja to tez okropnie przeżywam,a to czekanie do piątku i po piątku...chyba mnie wykończy...! -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Bogusik replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Rumi.']uważajcie na pseudo! wiem że oni tutaj na wątku grasują strasznie! a Kris jest bardzo w typie[/QUOTE] Tez tak uważam.Więc najlepiej nie wydawać psiaka bez kastr/ster.Pozwala to wyeliminować przynajmniej wszystkie pseudo-hodowle,a to już bardzo dużo...!- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Bogusik replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżeli Amorek nie ma jeszcze ogłoszeń,to poszukam bazarek z ogłoszeniami i mu wykupię. Till,będzie potrzebny tekst i zdjęcia. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Bogusik replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę dużo zdrowia,spokoju i radości oraz spełnienia wszystkich marzeń! Dla Ciebie Amorku tego prawdziwego i pełnego miłości domku!!! -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
Bogusik replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,pogodnych i... [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najlepszego domku dla Czarusia!!! -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Bogusik replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,spokojnych i wesołych Swiąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najwspanialszego domku dla Fortuny!!! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,spokojnych i wesołych Swiąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] Tobie Dorotko,Twoim bliskim oraz Orlenowi i Dosi życzy Bogusia -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najwspanialszego domku dla Kajuni i szybkiego powrotu do zdrowia Mikunia!!! -
Kochani,ja również życzę spokojnych i.... [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] i najlepszego domku dla Hrabcia!!!
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
.Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt! [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Bogusik replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zdrowych,spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia [IMG]http://alekartki.pl/kartki/3/3/d/32006.gif[/IMG] -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Bogusik replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapewne przydał by się taki;) i nie było by zwrotów z adopcji.A tak pozostaje tylko zdanie się na własne doświadczenie i intuicję. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Bogusik replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='missiaa']Co nie zmienia faktu że nie ma co atakować Till. Z jakiej racji Amor miał jechać do innego DT zamiast do DS. Przecież to nie miałoby sensu.Szuka się psom DS a nie lokuje w DT gdy jest potencjalny DOBRY DS. Niestety okazało się jak się okazało. Dom był sprawdzony, a teraz wynikło, że nowi właściciele okazali się dobrymi aktorami i nie jest to wina Till, bo zanim Amor tam pojechał dom był sprawdzony... niestety ludzie mają jakieś dwie osobowości. Najpierw mówią, ze jest cacy, pies kochany a później nagle że agresywny?! No litości! I ta nagła sytuacja, życiowa... no nie wierzę, że nie przewidzieli tego.... To nie zdarzyło się po kilku miesiącach/latach, tylko po kilku dniach! Nie wierzę w gadanie tych nieodpowiedzialnych, beznadziejnych nowych właścicieli. W dodatku jeszcze tak perfidnie psa na ulicę chcą wywalić?! Chyba coś z głową mają. Szkoda tylko,że to akurat musiało się przytrafić Amorkowi...Jeszcze raz przypadek Amora ,tylko potwierdza fakt,że trzeba bardziej sprawdzać ds.Szkoda,że nie dane mu było trafić do dobrego i kochającego domu...