Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. [IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://www.i-kartki.net/kartki/271/3/d/3167.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Martika@Aischa']Ania pozna Państwa osobiście i zapewne przed nimi jeszcze długa rozmowa :) zaciskam kciuki aby wszystko się udało i żeby Kaja była najszczęśliwszym psiakiem na ziemi :) tego właśnie jej życzę :) Oby tylko odnalazła się w nowym domku i otoczeniu.[/QUOTE] Oby,oby ja też z całego serca za to trzymam kciuki!!!
  7. Nawet nie potrafię o tym myśleć,po tym co się wydarzyło we Wrocławiu.Dla mnie wszystko co najważniejsze, rozstrzygnie się w piątek i jeszcze kilka dni po...a jeżeli to się uda i Kaja odnajdzie się przy boku nowych,troskliwy ch właścicieli to reszta będzie chyba do ogarnięcia...Taką mam nadzieję....
  8. Anula,zgadzam się z tym co napisałaś.Poznałam Kaję i wiem jaka jest i jak bardzo do Was przywiązana.Jednak trzeba mieć nadzieję,że dzięki odpowiednim ludziom do jakich ma trafić Kaja, nabierze jednak zaufania i zaakceptuje nowy domek i będzie równie szczęśliwa jak u Was.Za co mocno trzymam kciuki!Kurczę,ja to tez okropnie przeżywam,a to czekanie do piątku i po piątku...chyba mnie wykończy...!
  9. [quote name='Rumi.']uważajcie na pseudo! wiem że oni tutaj na wątku grasują strasznie! a Kris jest bardzo w typie[/QUOTE] Tez tak uważam.Więc najlepiej nie wydawać psiaka bez kastr/ster.Pozwala to wyeliminować przynajmniej wszystkie pseudo-hodowle,a to już bardzo dużo...!
  10. Jeżeli Amorek nie ma jeszcze ogłoszeń,to poszukam bazarek z ogłoszeniami i mu wykupię. Till,będzie potrzebny tekst i zdjęcia.
  11. Zdrowych spokojnych i wesołych Świąt! [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG]
  12. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę dużo zdrowia,spokoju i radości oraz spełnienia wszystkich marzeń! Dla Ciebie Amorku tego prawdziwego i pełnego miłości domku!!!
  13. Zdrowych,pogodnych i... [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najlepszego domku dla Czarusia!!!
  14. Zdrowych,spokojnych i wesołych Swiąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najwspanialszego domku dla Fortuny!!!
  15. Zdrowych,spokojnych i wesołych Swiąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] Tobie Dorotko,Twoim bliskim oraz Orlenowi i Dosi życzy Bogusia
  16. Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najwspanialszego domku dla Kajuni i szybkiego powrotu do zdrowia Mikunia!!!
  17. Zdrowych,spokojnych i... oraz wielkie podziękowanie dla hoteliku, za wspaniałą opiekę nad Bastusiem!
  18. Zdrowych,spokojnych i.... [IMG]http://alekartki.pl/kartki/3/3/d/32006.gif[/IMG] oraz najlepszego domku dla Lucynki!
  19. Zdrowych,spokojnych i..... [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] oraz najlepszego domku dla Kre-Deczki!!!
  20. Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt! [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] a przede wszystkim,powrotu Franusi do zdrowia!!!
  21. Kochani,ja również życzę spokojnych i.... [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG] i najlepszego domku dla Hrabcia!!!
  22. .Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt! [IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/26/6/d/6523.gif[/IMG]
  23. Zdrowych,spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia [IMG]http://alekartki.pl/kartki/3/3/d/32006.gif[/IMG]
  24. Zapewne przydał by się taki;) i nie było by zwrotów z adopcji.A tak pozostaje tylko zdanie się na własne doświadczenie i intuicję.
  25. [quote name='missiaa']Co nie zmienia faktu że nie ma co atakować Till. Z jakiej racji Amor miał jechać do innego DT zamiast do DS. Przecież to nie miałoby sensu.Szuka się psom DS a nie lokuje w DT gdy jest potencjalny DOBRY DS. Niestety okazało się jak się okazało. Dom był sprawdzony, a teraz wynikło, że nowi właściciele okazali się dobrymi aktorami i nie jest to wina Till, bo zanim Amor tam pojechał dom był sprawdzony... niestety ludzie mają jakieś dwie osobowości. Najpierw mówią, ze jest cacy, pies kochany a później nagle że agresywny?! No litości! I ta nagła sytuacja, życiowa... no nie wierzę, że nie przewidzieli tego.... To nie zdarzyło się po kilku miesiącach/latach, tylko po kilku dniach! Nie wierzę w gadanie tych nieodpowiedzialnych, beznadziejnych nowych właścicieli. W dodatku jeszcze tak perfidnie psa na ulicę chcą wywalić?! Chyba coś z głową mają. Szkoda tylko,że to akurat musiało się przytrafić Amorkowi...Jeszcze raz przypadek Amora ,tylko potwierdza fakt,że trzeba bardziej sprawdzać ds.Szkoda,że nie dane mu było trafić do dobrego i kochającego domu...
×
×
  • Create New...