-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Ja niestety wiem, że za chwilę zaczną się ogromne wydatki, samo usg i rtg. to ok 100 zł. każde, a dodatkowo zęby to już idzie w setki, nie mówiąc o operacji guzka na powiece, który drażni rogówkę. To już trzeba profesjonalnie i kiedy nie chcę myśleć o kosztach, to czytam wypowiedzi o lekarzach, żeby wybrać najlepszego:roll:. Już przymierzam się do następnego bazarku, a ten obecny opędzi pierwsze potrzeby (usg), bo rtg chcę zrobić przy zębach, w narkozie. Kłębuszek może ma mizerny wygląd, ale charakterek, że ho, ho:diabloti::diabloti: i gryzie, warczy i szczeka, więc chcę mu oszczędzić stresu. Na pierwszej stronie wpiszę dochód z bazarku 1 lutego, obecnie jest to ok.172 zł. A co masz na myśli mówiąc o zmianie tytułu?[/QUOTE] Tak,wiem,że koszty na pewno nie będą małe.Pomyślałam więc,że może dopisać w tytule przy Kłębuszku,coś w formie prośby,o wsparcie finansowe na jego leczenie...Im bardziej dramatycznie, tym lepiej,bo może więcej cioteczek tu zaglądnie. Przelane zostało 40zł na leczenie Kłębuszka.Nie wiele to,ale zawsze coś... -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Również dziękuję za info.Kamień z serca!Tyle się słyszy o różnych tragicznych wypadkach...eh! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Dziś Kłębuszka boli ząb (zęby):shake:, wreszcie zlokalizowałam, o co chodzi, kiedy nie chce wstawać, a nawet jeść. Chyba zacznę wobec tego od zębów, tylko nie wiem, czy on nie za słaby na narkozę. Za dużo kłapał szczęką przy jedzeniu;)[/QUOTE] Prawie każdy z nas dobrze wie co to ból zęba.Nie pozwala normalnie funkcjonować.Myślę,że masz rację,aby w pierwszej kolejności zająć się właśnie nimi.Skonsultuj to z wetem,bo to on musi zdecydować czy zabieg będzie można przeprowadzić. Czy na pierwszej stronie wątku są aktualne finanse?Jeżeli tak,to nie wygląda to za dobrze.Może trzeba zmienić tytuł wątku?Będzie na pewno potrzebna nie mała kasa i jakoś trzeba ją zorganizować... Proszę,o nr konta na pw,to coś przeleję na te ząbki,aby Kłębuszek nie musiał tak cierpieć:-( -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Teraz też widzę fotki Kumpla.Śliczny piesio, i jak dobrze,że szczęśliwy i tak kochany przez swoją nową rodzinę:-) -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Anulka,nie ma żadnych fotek Kumpla.W poście 1172 jest tylko Twój wpis i nic więcej... -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Jak to dobrze,że Kłębuszek jest teraz pod tak dobrą opieką:-)Mam nadzieję,że żadnych nowotworowych zmian nie będzie,bo i tak biedak jest schorowany...Jeśli chodzi o ząbki,to co się dziwić,przecież to schron.Zrobili co niezbędne i tyle... Tableteczki dzisiaj przyszły,więc zaraz popędziłam i wysłałam dziuniek na podany przez Ciebie adres.Przesyłka jest za potwierdzeniem odbioru,żeby gdzieś po drodze nie wsiąkła...Powinna dojść w tym tgodniu. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Bardzo to dziwne i niepokojące.Przecież ludzie nie znikają tak nagle bez powodu.Jest jeszcze TZ Dochy i dwa psy... Poker,jak tylko czegoś się dowiesz to pisz. -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Nie u Anuli ale Anula dała namiary.Podejrzewam ,ze DT już psinki nie odda:lol:[/QUOTE] Było by super!!!:-) Jak dobrze,że będą już niedługo w ciepełku...:-) -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nilsson']Trochę ogłoszenia przeglądałam ale niestety na nic nie trafiłam.Jest już dwa tygodnie w schronie i nikt jej nie szukał.Jak wszystko dobrze pójdzie to york pojedzie jutro do nowego domu a Kiki też zabieram do siebie a potem ma załatwiony tymczas.Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Czy Kikunia będzie miała tymczas u Anuli,czy macie dla niej coś na miejscu?Oczywiście też mocno zaciskam kciuki za te dwie kruszynki!:kciuki::kciuki::kciuki: -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No właśnie chciałam umieścić odp. z cytatem i jak chciałam wysłać,to pokazała się inf. że wiadomość jest za krótka i powinna zawierać przynajmniej 10 znaków?!:roll: -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Anula,jak możesz,to wstaw tu zdjęcia kumpla.Zawsze to miód na serce zobaczyć szczęśliwca w swoim domku!:-) -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Chusteczki dla niemowląt czasem mają tyle chemii, że też strach ich używać...[/QUOTE] No nie wiem czy aż tak,jak np.dla dorosłych,bo muszą być bardziej kontrolowane pod względem np. testów dermatologicznych.Przeznaczone są dla delikatnej skóry,jaką przecież maja niemowlaki.Kupuję te,które nie zawierają substancji zapachowych i alkoholu.Pupcie po koo,też takimi wycieram i jest ok.Dla przykładu: kupiłam raz z przeznaczeniem tylko dla psów i...poszły po godzinie do śmieci,bo mała zaczęła po prostu wariować... -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']A na co mam tupać, jak siusiu leci?;) Za późno...Dwa moje psy nic nie słyszą, ale gdy wchodzę w drzwi wejściowe, zaraz jeden jest w przedpokoju (Karmelek), a Kłębuszek podnosi głowę z koszyczka. Zapewne szósty zmysł. Dziś bez zmian, problem ze spacerkami, bo sól można zbierać łopatą. Misiek zaczął tak piszczeć i płakać, że słychać było o parę kilometrów. Poważnie zastanawiam się nad butami dla niego i Karmelka. Zamordowanie paru dozorców zajmie mi więcej czasu:diabloti:.[/QUOTE] Tak, z tą solą to jakiś koszmar!Ja teraz, przed każdym spacerem smaruję mojej Julice opuszki zwykłą wazeliną,a po powrocie do domu wycieram każdą łapkę nawilżonymi chusteczkami dla niemowlaków i poprawiam wazeliną.Od soli i mrozu,opuszki są suche jak pieprz i pękają,a wiadomo,że jak w taką rankę dostanie się sól,to ból nie do opisania i psina cierpi.Butki,jak najbardziej też mają dobrą opinię. Jeszcze zamówiony arthrovet nie dotarł.Będzie pewnie w poniedziałek,bo przesyłka od 2-5 dni. -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Tragedia,że takie śliczne maluszki muszą siedzieć w schronie!Przecież one nie są w stanie przeżyć takich mrozów bez ogrzewanego pomieszczenia...Masakra:-( -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Bogusik replied to docha's topic in Już w nowym domu
Też się zaczęłam martwić...Przecież praktycznie,to prawie co dziennie była na dogo.Kochana,nie martw nas i się odezwij... -
Zapisuję malucha,mam nadzieję,że jeżeli to ds,to będzie sprawdzony...?!
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mój kochany słodziak,Miki.Tak bardzo się cieszę,że już zaczyna funkcjonować na czterech...:multi:Będzie dobrze,wierzę w to bardzo!:smile: -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Bogusik replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Ależ nie, on dostaje na razie tylko lek na nużycę, to jest silny specyfik, w zastrzyku. Zapytam o wątrobę jutro, bo wszystko przechodzi przez nią. Badania krwi nic specjalnego nie wykazały, na wieczór trochę się ożywił. Ja myślę, że to zmiana trybu życia, w schronisku od operacji na początku grudnia praktycznie nie ruszał się, niewiele jadł. Teraz przecież chodzi na spacerki, drepcze po domu, bierze ten silny lek no i chyba trochę przedobrzyłam z jedzeniem, ale tak trudno mu odmówić, kiedy prosi o jeszcze. [B]Utył znowu 30 dkg!!![/B]Na początku również nóżki rano w ogóle nie chciały "stać", więc pewnie to reumatyczne bóle, bo w powietrzu wilgotno. Cioteczko [B]Bogusik[/B], jeżeli chcesz pomóc w zakresie tego leku, to bardzo będziemy wdzięczni. Rozmawiałam z wetem, ludzkie odpowiedniki są tańsze, ale zawierają jakieś dodatki, które niekoniecznie dla psów są dobre, więc ten arthrovet plus czy complex będzie najlepszy.[/QUOTE] Dogo mi od wczoraj wariuje,część postów się wyświetlała,a resztę dopiero teraz doczytałam.Arthrovet plus zamówię jutro.Poproszę na pw adres do przesyłki. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja również serdecznie witam walentyno.Bardzo cieszę się ,że Kaja trafiła do wasze rodziny!Podpisuję się pod powyższymi postami i również odradzam jak na razie spuszczanie Kai ze smyczy.Ostrożności nigdy za wiele!!! -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wiadomości są takie dobre,że lepszych nie mogło by być!:smile: Co do początkach na dogo,to nie dziwię się państwu,bo sama wiem jak "raczkowałam" i wciąż się uczę,a końca nie widać...:cool3: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Bogusik replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Lika,jakie ona ma dredy,te jej łapki...Ludzie,brak słów...:-( -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ale facet numer wywiną.Faktycznie,podłość ludzka nie ma granic... -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Bogusik replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam,czekając na wiadomości o Kai z nowego domku.