-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Figunia na tych zdjęciach mnie urzekła:smile: Taka słodka i spokojniutka...A,że coś tam troszeczkę za "pazurkami"... [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5587/ns9d.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9717/q5il.jpg[/IMG] :loveu:
-
[quote name='Poker']Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Instrukcja w tej sprawie udzielona przez telefon. :p[/QUOTE] Poker serdeczne dzięki :smile::Rose: Za jutro mocne,mocne :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Więc co z ds dla Amary? Bo na to pytanie nie ma niestety odpowiedzi...?Kiedy będą Zofija obiecane przez Ciebie teks,ogłoszenia dla pozostałych psiaków?Myślę,że nie ma na co czekać...?Jeżeli nie masz czasu,to psiaki mają dostateczną sumę pieniędzy i można wykupić ogłoszenia na bazarku.Zatem czekamy na konkrety.Przykro,ale nie ma tu odpowiedzi na zadane pytania i realizacji obietnic...Tak jak już wcześniej zostało napisane: inne psy też czekają na pomoc... -
[quote name='Rubik']Jestem u chłopaka :) Jestem z Panią umówiona w sobotę o godz. 19. Tak jak było wspomniane wcześniej, bardzo proszę o wszelkie wskazówki dot. przeprowadzania wizyty. Uwagi powyższe zapisane :) Czy "relację" mam napisać na wątku czy dzwonić/pisać na PW do kogoś?[/QUOTE] Witam na wątku Hrabalka:smile: Relacje z wizyty prosimy o napisanie tu na wątku.Co do wytycznych,takich ogólnych,to proponuję poprosić na pw Poker o wskazówki.Przeprowadzała masę wizyt pa/po i ma naprawdę bardzo duże doświadczenie...
-
Jejku,jejku,ale nowiny! :smile: Czekamy zatem na ciocię Rubik :smile:
-
Śliczna sunieczka!Ma naprawdę ogromne szczęście,że trafiła do Ciebie Poker :loveu:
-
Nic ująć i nic dodać...Szczera prawda! :smile::Rose:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Powiem szczerze,że Tusia jest niesamowicie fotogeniczna :smile: i nie ważne czy z uszkami stojącymi,czy z rozjeżdżonymi :smile: czy stojąca,czy leżąca :smile: już nie mówiąc pływająca :smile: Tusia jest zawsze ROZBRAJAJĄCA! :loveu: Kochane nasze cudeńko!!! -
Dżamalek już nie do poznania...:loveu: Bardzo dobrze,że został przebadany przez weta.Neomecyna na pewno pomoże,też stosowałam u swojej malizny jak miała problemy z oczkami.Mam nadzieję,że wyniki krwi będą w normie i nic złego nie ujawnią :kciuki: Zabezpieczony też jest przeciw kleszczom i to porządnie!Teraz to tylko potrzeba czasu,aby poczuł,że nic mu nie grozi,że jest bezpieczny... :smile:
-
[quote name=':: FiGa ::']P. Iwona adoptuje Hrabcia, a nie jego przeszlosc :) Jesli Hrabek bedzie "swoj", to co moze stac na przeszkodzie?[/QUOTE] Ciocia,ja tak jak napisałam mam w tej sprawie odmienne zdanie...i ponieważ już się stało,to po prostu w trakcie odwiedzin naświetliłabym sprawę.Uważam,że pies ma zostać członkiem rodziny i ta rodzina ma prawo poznać prawdę o jego przeszłości,tym bardziej,że my ją znamy...A co jest takiego właściwie tu do ukrycia z jego przeszłości?Nic,tylko nasze trochę "naciągnięte" ogłoszenie.Dla mnie adopcja psa jest poważną decyzją i na pewno chciałabym poznać jak najwięcej /prawdziwych/ szczegółów z jego przeszłości i nie poczuć się nigdy oszukaną...I tyle w tym temacie.Czekamy na wiadomości od p. Iwony :kciuki:
-
[quote name='farmerka63']Michelle - wysłałam Ci adres p. Iwony. Myślę, że lepiej będzie nie wprowadzać kolejnej osoby do "mediacji". Monika i bez Hrabala ma dość podopiecznych. Ufam Twojemu doświadczeniu i intuicji :)[/QUOTE] Jestem tego samego zdania,więc działaj michelle,najlepiej jak tylko potrafisz...! Co do mojego postu o niezgodności danych do ogłoszeń,to podtrzymuję swoje zdanie,a każdy ma prawo mieć odmienne....Zrobicie to co uważacie za słuszne. Czekamy zatem na wiadomości od p.Iwony w spr.wizyty p/a...?
-
Oczywiście chciałam michelle dpowiedzieć z cytatem i znowu dogo problemy... michelle myślę,że źle zrobiłyśmy wstawiając do ogłoszeń nie prawdziwe dane o Hrabciu.Myślałam,że nowy tekst,pozwoli mu łatwiej znaleźć domek i dlatego go poparłam.Dopiero jak napisałaś o nowej książeczce,to spadłam "na ziemię" Według mnie,to p.Iwona /również inne osoby poważnie zainteresowane/powinna poznać prawdę o przeszłości Hrabcia.Jeżeli będzie naprawdę go chciała,to zrozumie naszą "desperację" w sprawie ogłoszeń.Różnie bywa i gdyby przez przypadek p.Iwona trafiła na prawdziwy ślad jego przeszłości,to uznała by nas za oszustki :-( Nie mam w zwyczaju kłamać i zawsze uważałam,że potencjalny domek powinien wiedzieć wszystko!Piszę o tym,bo nie daje mi to teraz spokoju i nigdy bym sobie tego nie darowała,gdyby z tego powodu,Hrabcio wrócił z adopcji...:shake:
-
....................... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=21054694&noquote=1"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=21054694"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/multiquote_40b.png[/IMG] [/URL]
-
[quote name=':: FiGa ::']W nastepna sobote/niedziele? To bedzie najdluzszy tydzien w moim zyciu :evil_lol:[/QUOTE] Przede wszystkim,dzięki ciocia,że jesteś :loveu: A dla mnie to tydzień nowych nadziei i będę liczyła dni i mocno zaciskała kciuki...:smile::kciuki:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Nie ma dnia żebym nie poczytała wiadomości o Tusi,ale nie zawsze piszę :smile:Trzymam jednak rękę na pulsie,gdyby coś... -
Anula,jeszcze dopiero co,rozmawiałyśmy i mówiłaś,że taras dla Sawany może nie istnieć,bo nie chciała nawet na niego zajrzeć.Pewnie ze strachu przed wszystkim co tej bidulce jest nieznane...A teraz,aż się buzia sama śmieje,na takie zdjęcie :smile:
-
Jestem i bardzo cieszę się,że Dżamalek jest już u Was :loveu: Jak na początek,to i tak bardzo dobre wiadomości,a filmiki i zdjęcia,tylko potwierdzają,jego wspaniały charakter!Ciocia po fryzjerze/kąpieli/ po ok 4-5 dniach zabezpiecz go preparatem p/kleszczom.Macie tam piękne zielone,ale i pełne gąszczy tereny,idealne warunki dla kleszczy...Licho nie śpi!Niestety...
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Tak,jak najbardziej zgadzam się co do ogłoszeń.Nie tak łatwo znaleźć domy i to dla trzech psów!A przecież są inne bidy czekające na pomoc... -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Mam wyniki. Czy ktoś umie zamienić pdf na jpg i wstawić? Proszę o info na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Maluszki ok. Szczeniak jest łobuzowaty, Amara mega grzeczna, a starszy Muminek boi się obcych.[/QUOTE] Ja niestety nie umiem,ale gdzie "wcięło" całą resztę obeznanych w temacie cioteczek? Czy tu ktoś w ogóle zagląda,oprócz kilku osób...:shake: -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
Bogusik replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
O!A gdzie wiadomości o wynikach,przecież dzisiaj środa...? -
Mam nadzieję,że wszystko dobrze poszło...:kciuki:
-
[quote name='farmerka63']I zrobione. Zapłaciłam wszelako przelewem bankowym, bo nie posiadam karty płatniczej jeno konto w banku pocztowym. Wyróżniłam ogłoszenie na 30 dni i zapłaciłam za tą przyjemność 24,99zł. Wkleić potwierdzenie wykonania operacji ?[/QUOTE] Nie Beatko,nie musisz tu wklejać potwierdzenia,bo przecież każdy kto wejdzie na tablica.pl to będzie widział,że jest wyróżniona a że na 30 dni kosztuje 24,99 to już przecież wiemy.Pw do Anuli wysłałam,więc jutro powinna zrobić przelew.
-
[quote name='halszka']na tablicy jest aktywne to ogłoszenie [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-w-typie-sznaucera-czarnulek-kondzio-szuka-domu-na-zawsze-ID3agKt.html#9a0fbc1b77[/URL][/QUOTE] Tak,to jest teraz to właściwe,tylko nie wiem co z resztą...? Beatko,wyróżnij to ogłoszenie,jeżeli możesz założyć pieniążki.Ja zaraz napiszę pw do Anula,żeby zrobiła mi przelew.