Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła deklaracja od asia pyziak 50 zł Dziękujemy pięknie!
  2. Podrzucę kluseczkę małą!
  3. Widać ,że z tej Pani Grażyny to naprawdę bardzo dobra kobieta. Kurcze chciałabym pomóc ale nie wiem jak.
  4. To faktycznie współczuje i nie zazdroszczę przeżyć. Na szczęście skończyło się happy andem.
  5. Ojej jakie fajne wieści! Teraz oprócz trzymania kciuków jeszcze paznokcie obgryzam! Tak bym chciała żeby misiakowi się udało!
  6. Kurcze a ja trzymama podwójnie w imieniu swoim siostry , która jest zachwycona misiakiem! Powodzenia śliczny chłopaku!
  7. Dużo zdrówka Pani Teresko! Cieszę się , że czuje się Pani już lepiej a Gutek słodki:)
  8. Jak wpłaciłaś za styczeń na konto Dumki to już deklaracja za styczeń jest zapłacona.
  9. Cudownie! Jestem wzruszona i szczęśliwa! No i zazdroszczę bo mieszka w norweskiej stolicy skoków narciarskich a ja jestem fanką zwłaszcza norweskiej kadry:)
  10. Już Ci wysyłam cioteczko nr konta dla Jeżynki. Jest inne niż Dumki.
  11. http://www.dogomania.pl/threads/210206-Maczka-w-schronisku-ca%C5%82e-%C5%BCycie-13-lat.uwierzycie-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej?p=17143926#post17143926
  12. Maczka nie ma pełnego kompletu deklaracji i jak pisała martka1982 na jej wątku cisza panuje ... :(
  13. W górę kochany!
  14. Jestem za. Przelałam moje 10zł za styczeń.
  15. Dziękujemy kochane cioteczki!
  16. Wspaniale! Dropsik/Golfik jest cudownym psiakiem a Pani cudowną osobą. Tworzycie więc połączenie idealne:)
  17. Weszły pieniążki od : Anetaks4 30zł Barbarella 20 zł Dzięki!
  18. Ło matko jaka grubaska słodka:) Mam słabość do takich kluseczek:) Proszę o konto na pw to coś podeślę jednorazowo. Trzymaj się Lori! Jesteś sweetaśna!
  19. A ja się właśnie popłakałam ze wzruszenia:) Moja radość jest przeogromna!
  20. Dzięki ogłoszeniu w DZ bardzo miła Pani ze Śląska zauważyła Kubusia:)
  21. Dziękujemy pięknie cioteczko , już wysyłam konto.
  22. Puściłam właśnie do Kasi 350 zł za pierwszy m-c Jeżynki , żeby doszło na 17-go.
×
×
  • Create New...