Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. No tak napewno byłoby najlepiej. Ale nie ma zbyt wielu ludzi ,którzy chcą adoptować starszego dużego psa ,żeby się wylegiwał w pościeli. Gryfi spędził w schronisku wiele lat bez żadnego odzewu mimo ogłoszeń:( , zamknięty w schroniskowym kojcu bez codziennych spacerów. Dlatego duży teren do biegania już jest dla niego wielką poprawą losu. Ja mam 3 psy wielkości Gryfiego , które żyją w budach , mają duży wybieg i są szczęśliwe. My wszystkie tu na forum byśmy chciały żeby psiaki mieszkały w domach i luksusie ale tak się niestety nie da...
  2. Z tego co wiem to w budzie. Ma stróżować i ma duży dobrze ogrodzony teren.
  3. Alwarko w Polsce i domek...Trudna sprawa... Takie ciężkie przypadki u nas to za granicę trafiały. W Polsce ciężko będzie.Ale też kibicuje mu z całego serca.Bo to jest mały dzielny piecho o wielkim serduchu.
  4. Bardzo dobre wieści! Dzieki Kasia ,że zgodziłaś się przyjąć tego mega cykora:)
  5. Też czekam z niecierpliwością na newsy...
  6. Już niedługo tam zabawi:)
  7. Super! Super! Super!
  8. Weszło , weszło kochana cioteczko martasekret. Twoje 30zł weszło 6.12.2011. Przeoczyłam , moja wina przepraszam i bardzo dziękuję! Dziś weszło też 20zł od bdom - 10zł deklaracji za grudzień i 10zł w prezencie na święta:) - również wielkie dzięki!
  9. Ślicznie dziękujemy w imieniu swoim i chłopaka!
  10. No faktycznie szkoda. A jakiś starych filmików z nią nie ma?
  11. Mało?! Cioteczko Sabino ty jesteś niezawodna i bardzo Ci dziękujemy za serce i ogrom pomocy!
  12. Dziękujemy ślicznie cioteczko bdom! Już wysyłam numer konta na pw. Pozdrowionka od Jeżynki!
  13. Podrzucę Krawcola! Już się nie mogę doczekać kiedy pojedzie! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
  14. Podrzucę wielkiego przystoojniaka! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
  15. Myślę ,że tak. Ciężko jest z miejscami. Tymczasem podrzucę piecha! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała i pomaga nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
  16. Podrzucę kochanego Gucia i kolejny raz składam gratulację Pani Teresce! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
  17. Podrzucę Szariczka ! I przy okazji ... Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach dla konińskich psiaków Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni%21-do22.12?p=18208561#post18208561"]http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561[/URL]
  18. Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561
  19. Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia http://www.dogomania.pl/threads/2195...1#post18208561
  20. Kochane cioteczki zapraszam na bazarek podopiecznego Hanii z Sanoka , która dzielnie pomagała nam w bazarkach Binga i Jeżynki a jej podopieczny też bardzo potrzebuje wsparcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/219556-Dla-TZ-i-ch%C5%82opca-troche-na-cieplejsze-a-troche-na-ch%C5%82odniejsze-dni!-do22.12?p=18208561#post18208561[/url]
  21. A to bardzo możliwe bo Bingo jak wiadomo łakomy jest:)
  22. Śliczny banerek! W górę mój szeryfie!
  23. I ja podniosę dziewczynkę!
×
×
  • Create New...