Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Niemłoda już Maczunia zaprasza na wątek też niemłodego schroniskowego kumpla : http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-10-ciu-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schroniska...Og%C5%82aszajmy!?p=18574052#post18574052
  2. Szariczek cudny jak wiadomo towarzyski i życzliwy jest dla innych psów dlatego napewno się nie obrazi jak zaproszę na wątek jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla... http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-10-ciu-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schroniska...Og%C5%82aszajmy!?p=18574052#post18574052
  3. O ile ogłoszonek! Może ktoś wypatrzy chłopaka, chociaż jak wiadomo staruszki mają najtrudniej... Zajrzyjcie na wątek kolegi Otta też staruszka ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-10-ciu-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schroniska...Og%C5%82aszajmy!?p=18574052#post18574052[/url]
  4. [B][COLOR=red]Murzyn[/COLOR][/B]-pies niemłody , ma już około 14 lat. Pracował na etacie stróża przez większą cześć życia czyli przez ponad 10 lat. A potem przestał być potrzebny i trafił do schroniska. Ciężko znaleźć chętnego do adopcji dużego , starszego psa... A przecież to stróż idealny , z długoletnim stażem i doświadczeniem w zawodzie. Miałby co pisać w CV. Miał jechać do DT w hoteliku Terrier koło Nowego Tomyśla a nastąpił cud i znalazł dom stały w Szczecinie. Stare lata spędzi w super domku:) Murzyn dzięki dobremu sercu cioteczek miał prawie komplet deklaracji do hoteliku. [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black]Miesiąc w hoteliku terrier koło Nowego Tomyśla razem z karmą kosztuje 500 zł.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=red][COLOR=magenta][B]Większość deklarujących cioteczek zgodziła się przekazać swoje deklaracje na kolegę Murzyna z boksu obok 10-cio letniego zapomnianego Sidneja. [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=red] [B][SIZE=2][COLOR=red]Murzynek przekazuje też na niego swoje zebrane pieniążki:)[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR] [/COLOR]Wątek Sidneja : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224876-Sidnej-zapomniany-zrezygnowany-10-cio-letni-psiak-ma-szans%C4%99-na-DT-prosimy-o-deklaracj?p=18857921#post18857921"]http://www.dogomania.pl/threads/224876-Sidnej-zapomniany-zrezygnowany-10-cio-letni-psiak-ma-szans%C4%99-na-DT-prosimy-o-deklaracj?p=18857921#post18857921[/URL] Murzynek: [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/503/nowohiacyntowa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2530/murzyna1.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/263/murzyna4.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5273/murzyna5.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6876/murzyna6.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4642/murzyna3.jpg[/IMG] [U][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/841/murzyna2.jpg[/IMG][/U] [SIZE=3][U][B][COLOR=red]DEKLARACJE STAŁE :[/COLOR][/B][/U][/SIZE] [SIZE=3][B]ang 20 zł ( przez conajmniej 6 m-cy)[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]ag2709 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]renatka_s 20 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Ewa_88 25 zł ( narazie do 06/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]hop! 10 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]paros 30 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]markofix1 10 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]thinkplando 40 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]paulinken 10 zł[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]arim 10 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Avaloth 10 zł ( conajmniej 6 m-cy)[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]NataZG 50 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][B]anna2012 50 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][B]Mazia_G 40 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black]Czarna Kafka 20 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=black][B]Ewa z poza dogo 50 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B]Nikus 15 zł[/B][/SIZE] [B][SIZE=3].........................[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]RAZEM 460 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Brakuje 40:([/SIZE][/B] [B][SIZE=3][U]DEKLARACJE JEDNORAZOWE :[/U][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Ewelinaa 20 zł ( 02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Aida 200 zł ( 02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Monigad 30 zł ( 02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Mortes 10zł (02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]grazia60 30 zł (02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Stokrotka.Af 25 zł ( 02.2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Wilczy Zew 50 zł ( 03.2012)[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]*Gruszka* 20 zł ( 03.2012)[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Avaloth 20 zł ( 03.2012)[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]jola_li 30 zł ( 03.2012)[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Livka 30 zł ( 03.2012 )[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Czupsi 100 zł ( 03.2012 )[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]AniaJ 20 zł ( 03.2012 )[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]naszkaarek 30 zł ( 03.2012 )[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wpłaty zaksięgowane w lutym :[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black]Ewelinaa 20 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=blue][COLOR=black][B][SIZE=3]Aida 200 zł[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=black][B][SIZE=3]Ewa_88 25 zł ( deklaracja 02/2012)[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=black][SIZE=3]Monigad 30 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]Renatka_s 40 zł ( deklaracja 02,03/2012)[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]Mortes 10 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]Paros 60 zł ( deklaracja 02,03/2012 )[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]grazia60 30 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]Markofix 10 zł ( deklaracja 02/2012)[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]Stokrotka.Af 25 zł[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]..................................[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][SIZE=3]RAZEM 450 zł [/SIZE][/COLOR][/B] [/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wpłaty zaksięgowane w marcu :[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black]Markofix 10 zł ( deklaracja 03/2012)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=blue][COLOR=black][B][SIZE=3]Wilczy Zew 50 zł[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=black]ag2709 50 zł ( deklaracja 03/2012)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]hop! 20 zł ( deklaracja 02,03/2012)[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=black][B]Ewa_88 25 zł ( deklaracja 03/2012)[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black]*Gruszka* 20 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000]Avaloth 20 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000]ang 20 zł ( deklaracja 03/2012)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000]jola_li 30 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000]Arim 30 zł ( deklaracja 03,04,05/2012)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000]z bazarku wielkanocnego 207,10 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=black][URL]http://www.dogomania.pl/threads/223226-Super-bazarek-Wielkanocny-na-14-sto-letniego-Murzyna-do-01.03.2011-20.00-ROZLICZAM/page6[/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=#000000] [B][SIZE=3]z bazarku z różnościami 398,50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/223223-Dla-Murzyna-14-lat-i-czasu-niewiele-r%C4%99kodzie%C5%82o-bi%C5%BCuteria-ciuszki-i-torebki-01.03/page12[/URL][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Livka 30 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]anna2012 50 zł ( deklaracja 03/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Czupsi 100 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Nikus 15 zł ( deklaracja 03/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]paulinken 10 zł ( deklaracja 03/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Czarna Kafka 20 zł ( deklaracja 03/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]AniaJ 20 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]naszkaarek 30 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Ewa z poza dogo 50 zł ( deklaracja 03/2012)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]WYDATKI - TRANSPORT DO SZCZECINA DO NOWEGO ŻYCIA:) 350 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [/COLOR][/COLOR][B][SIZE=3][U][COLOR=red]NA KONCIE MURZYNKA :[/COLOR][/U][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]1305,60 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue][U]CAŁA POZOSTAŁA KWOTA [SIZE=4][COLOR=red]1.305,60[/COLOR][/SIZE] PRZECHODZI NA SIDNEJA , KTÓRY 26.03.2012 POJECHAŁ ZAMIAST MURZYNKA DO HOTELIKU TERRIER:)[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  5. Pewnie ,że drobiazg ale wiele osobom to przeszkadza:(
  6. Mam cały czas nadzieję ,że znajdzie się domek , któremu nie będzie przeszkadzał ten mały mankament. Kofi jest taki śliczny , ma takie piękne czarne lśniące futerko. Wyczesany naprawdę wspaniale się prezentuje. No i w końcu opanowałam zakładanie wątków bo ja słabiutka jestem w internecie:)
  7. Kofinka zasługuje na dom i to jest pewne , ale ludzie boją się komplikacji... A też nie można oddać go w ręcę niepewne.Dzwonił dziadek zainteresowany psinką ale on był z wioski i weterynarzu to raczej by nie pamiętał. Kofi przy odpowiednim karmieniu może być bezproblemowym psiakiem tylko musi mieć odpowiedzialnych właścicieli.
  8. Dzięki kochana , Kofi potrzebuje ogłoszeń by znaleźć domek. Ja mu zrobiłam na gratce i gumtree śląskim ale osoby , które do mnie pisały zrezygnowały gdy dowiedziały się o tym problemie z trawieniem:(
  9. Falbanek grzeje tyłeczek w DT i bardzo dobrze:) Chłopakowi się należy. Zapraszam jednak na wątek jego schroniskowego kumpla Kofiego , któremu mankament zdrowotny utrudnia znalezienie domku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/222431-Kofi-%C5%9Bliczny-czarnulek-ze-zw%C4%99%C5%BCeniem-ko%C5%9Bci-miednicy-szuka-domu...Pom%C3%B3%C5%BCcie-w-szukaniu!?p=18562966#post18562966[/url]
  10. Maczka póki co grzeje tyłeczek u Biafry. Zapraszam na wątek jej schroniskowego kumpla , który wciąż czeka... http://www.dogomania.pl/threads/222431-Kofi-%C5%9Bliczny-czarnulek-ze-zw%C4%99%C5%BCeniem-ko%C5%9Bci-miednicy-szuka-domu...Pom%C3%B3%C5%BCcie-w-szukaniu!?p=18562966#post18562966
  11. Jeżynka już dzięki Wam wszystkim dupkę u Kasi i zaprasza do odwiedzenia schroniskowego kumpla Kofiego... http://www.dogomania.pl/threads/222431-Kofi-%C5%9Bliczny-czarnulek-ze-zw%C4%99%C5%BCeniem-ko%C5%9Bci-miednicy-szuka-domu...Pom%C3%B3%C5%BCcie-w-szukaniu!?p=18562966#post18562966 Weszło 10 zł dla Jeżynki od ania-sister a także od : roland de 35 zł KropeczkaJ 40 zł Barbarella 20 zł i ja 10 zł:)
  12. Zapraszam na wątek ślicznego Kofiego , który mimo ,że piękniś z niego z powodu zwężenia kości miednicy nie może znaleźć domu... [url]http://www.dogomania.pl/threads/222431-Kofi-%C5%9Bliczny-czarnulek-ze-zw%C4%99%C5%BCeniem-ko%C5%9Bci-miednicy-szuka-domu...Pom%C3%B3%C5%BCcie-w-szukaniu!?p=18562966#post18562966[/url]
  13. [B]Kofi[/B] trafił do konińskiego schroniska po wypadku w 2009roku. Miał pękniętą miednicę i ogon. Musiał dużo leżeć, aby kości mogły się zrosnąć.Szybko zaczął sam chodzić. [B][COLOR=red]Jest po kastracji.[/COLOR][/B] Urodził się w 2008r. [COLOR=blue]Ze względu na złamanie miednicy i jej samoistne zrośnięcie się Kofi ma zwężoną końcówkę przewodu wydalniczego. Nie powinien jeść typowej suchej karmy dla psów, bo może mieć problemy z jej wydalaniem. W schronisku miał robioną lewatywę kilka razy. Przy karmieniu karmą nawet suchą ale rozmoczoną w wodzie nie powinno być problemów. Ale potencjalnych chętnych do adopcji zraża nawet to , bo to jednak już może być dla nich kłopot.[/COLOR] Dlatego Kofi wciąż tkwi w schronisku. A jest pieskiem , który ma same zalety. Akceptuje towarzystwo innych zwierząt , nie jest wogóle agresywny , świetnie chodzi na smyczy , jest pieszczochem , uwielbia kontakt z człowiekiem i pieszczoty , no i jest śliczny. Prosimy o pomoc w szukaniu domu! Ogłoszenia , rozsyłanie wątku mile widziane. tel. 63-243-80-38 [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4536/kofiaa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2766/p4063153.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7742/p4063150.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8928/p4063145.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5431/schronisko3005046.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1156/dsc08189k.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/463/kofiaa1.jpg[/IMG]
  14. Napiszcie mi jeszcze raz konto na pw żebym mogła tą dyszkę dorzucić.
  15. A co z tym potencjalnym domkiem dla Kudłacza?
  16. Zgadzam się z Wami dziewczyny tylko przykro by było jakby Lori na tym ucierpiała i nie pojechała wcale:( Ja w razie czego wysupłam jakoś 10 zł...
  17. Ja też jestem spłukana niestety:( No i kto by zawiózł psinkę?
  18. Biedaczek malutki... Faktycznie u nas jest bez szans na adopcje...
  19. Kubuś wczoraj pojechał na Śląsk. Pani już dzisiaj dwa razy do mnie dzwoniła chwaląc jego postępy :) Rano dzwoniła bo martwiła się ,że nie chciał jeść suchej karmy ale ,że dała mu z ręki pasztet to zjadł. A po 17-stej zadzwoniła ,że już zjadł suchą karmę i sam wskoczył na kanapę do głaskania:) Powinien być tam szczęśliwy.
  20. Jak ślicznie chłopak wygląda. I widać , że jest szczęśliwy. Wspaniały widok!
  21. Kurcze chociaż dyszkę jej puszczę bidulce . Niestety jestem strasznie obłożona finansowo.Proszę o konto na pw.
  22. Wpisz 64 zł , ja teraz nawet nie mam kiedy wymienić , ale sprawdzałam kursy i tak wyjdzie.
  23. Dostałam piękną kartkę z Kanady od cioteczki piescofajnyjest - taką tematyczną z pieskiem i króliczkiem:) A w kopercie deklaracja za 3-m-ce dla Jeżynki. 20 dolarów kanadyjskich czyli ok. 64 zł. Dziękujemy kochana!
  24. Weszło 41,00 od Eliza71 Ślicznie dziękujemy!
  25. Weszły pieniążki od : ewu 15,00 Randa 20,00
×
×
  • Create New...