Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. To jest ogłoszenie w wydaniu piątkowym ,które ma największą czytalność. Może i drogo ale my u nas w schronisku też szukamy sponsorów na takie ogłoszenia bo one działają. Jak pisałam dzięki temu ogłoszeniu wczoraj pojechało od nas 6 psów.
  2. Wielkie dzięki cioteczko wilczy zew! Też mam słabość do Murzynka. Widomo ,że staruszkom i do tego dużym bardzo trudno znaleźć dom... Zaraz prześlę konto na pw.
  3. Dzieki cioteczko! Kazdy grosik na wagę złota! Zaraz wysyłam!
  4. Z tego co wiem - jedno ogłoszenia na jednego psa.
  5. No jeszcze trzeba trochę uzbierać ... A hotelik jest naprawdę sprawdzony i pewny.
  6. Ania-sister wpłaciła już 10 zł za marzec.
  7. A znacie dziewczyny jakiś tańszy dla dużego psa? Jak tak to dajcie znać. U Sylwiaso jest za 350 + karma więc też w sumie koło 500 zł by było a poza tym miejsc nie ma. A jak wiadomo w przypadku Murzyna czas to pieniądz bo w jego wieku nigdy nic nie wiadomo:( Witamy cioteczkę paros! I pięknie dziękujemy za deklaracje ! Konto wyślę na pw.
  8. No ja niestety też ... Bo w sumie to nie wiadomo co jest przyczyną tego stanu i czy to wogóle można wyleczyć...
  9. Dziekuję ślicznie cioteczko ewu. Adresik wyślę Ci na pw.
  10. Dzwoniłam do Pani , której namiary dostałam od Bjuty. Bardzo miła osoba . Powiedziałam jej ,że Bingo siusia i że trzeba go często wyprowadzać . Wysłałam jej zdjęcia Binga na maila. Pani ma jednego psa ( chyba onkę ) i koty . Więc dla Binga znajome otoczenie. Ma też dziecko , mówiłam że Bingo potrzebuje czasu ,żeby się przyzwyczaić i ze nie lubi przytulania. Dam numer tej Pani do schroniska i mam nadzieję ,że może to wypali.
  11. Ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim kosztuje 46 zł. W tym tygodniu 6 psów zostało od nas adoptowanych. Zamawia te ogłoszenia moja koleżanka ze schroniska. Zapytam ją o namiary.
  12. si_bcw fanty zawsze mile widziane . Murzyna trzeba będzie wspierać bazarkami. Weszło 25 zł od Ewa_88 . Dziękujemy!
  13. Dzięki cioteczko hop! Konto wyślę na PW . Od ziarnka do ziarnka zbierze nam się miarka:)
  14. Cudna jest. Trzeba jej zrobić ogłoszenia. Jak by ukazała się w Dzienniku Zachodnim napewno znalazła by domek z pocałowaniem ręki.
  15. Śliczna jest! Trzeba jej porobić ogłoszenia. Napewno działają te w gazecie Dziennik Zachodni. Wiele naszych psiaków z niego poszło do adopcji.
  16. Aida ty po prostu jesteś wielka. Czekam niecierpliwie na wieści od Reni.
  17. To myślę ,ze trzeba im powiedzieć żeby skontaktowali się z tą Grażyną żeby go do poniedziałku przetrzymała. Bjuta pisała , że w poniedziałek mógłby pojechać do kikou... Faktycznie myślę ,że on nie zniósłby powrotu do schroniska.
  18. No ale chociaż mieć trochę ponad połowę to mozna by ryzykować... Dzieki Renatka_s ! Znowu kroczek do przodu! Weszła dzisiaj wpłata od cioteczki Aidy - aż 200 zł! Bardzo , bardzo dziękuje za hojność w imieniu Murzynka! Cioteczka Ewa_88 zadeklarowała 25 zł/m-c . I znowu krok do przodu! Dzieki kochane!
  19. Musimy zdążyć. Narazie wróciła do niego kasa , która przeszła z Jeżyny więc na 2 m-ce mamy środki.
×
×
  • Create New...