Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. No szukam i szukam na dogo ale narazie nic nie znalazłam:(
  2. Weszło 10 zł od Koelka. Dzięki!
  3. No własnie planuje zrobić dla niego wkrótce bazarek. To tak na początek. Potem chciałabym wziąść się za szukanie deklaracji tylko ,że nie wiem gdzie mógłby pojechać. Kojec nie wchodzi w grę.
  4. No właśnie , to jego spojrzenie... I ta siwa wierna mordka... Kasa wiadomo , że problem jak zawsze... Ale problem też w tym ,że ja nawet nie wiem gdzie są DT dla takich dużych staruszków. On nie wymagałby typowo domowego bo on poprostu domowym psem nigdy nie był. Czasem mógłby poprostu wejść do domu.Dla niego najlepszy byłby teren do stróżowania i wygodna buda.
  5. Strasznie mi żal dziadka. Czy na taką emeryturę zapracował po tylu latch czynnej pracy stróża? Marzy mi się dla niego DT z ogrodem i wybiegiem by miał co stróżować i mógł żyć tak jak był nauczony przez większą część życia. ALbo przynajmniej hotelik z dużą liczbą spacerów. Macie jakieś pomysły cioteczki?
  6. Moja siostra właśnie dała mi 20 zł na leczenie Oskarka. Dajcie numer konto gdzie wysłać. No i gdy już bedzie wyleczony to chętnie zasponsoruje mu ogłoszenie w DZ.
  7. I cudowny charakter do tego! Tylko domku brak...
  8. Weszło 10zł od AgnieszkaK Dzięki piękne!
  9. Kochana , teraz znów pójdzie kolejna tura ogłoszeń naszych piesków z Dziennika Zachodniego i mam nadzieję ,że znowu dzięki temu pojadą nasze psiaki na Śląsk w okolice Gryfiego. Prawdopodobnie pojadą z tymi dziewczynami co go zawoziły i wiedzą dokładnie gdzie to jest to poprosimy by zajrzały. Narazie dzwoniłam do Pana dwa razy w ciągu pobytu Gryfiego i mówi ,że wszystko jest w porządku. Ale fakt , że można sprawdzić.
  10. Cieszę się , że daliście dom i nowe życie biednej suni. Dzięki takim osobom odzyskuje wiarę w ludzi i dobro. Dziękuję!
  11. Weszły pieniążki od pietrucha204 10zł i KateKermit 15 zł Śliczne dzięki!
  12. No widok musi być przepiękny to fakt:) Cieszę się ,że Bingo się zaklimatyzował. Ciekawa jestem jak z jego załatwianiem...
  13. Ciekawe jak tam Murzynek znosi mrozy... Starszym psom chyba zimniej bo już krążenie nie to:(
  14. Czyli przy odpowiednim żywieniu wszystko powinno być dobrze. Tylko czemu ludzie tak się boją?:(
  15. Trzymam bardzo mocno!
  16. Super się czyta takie wiadomości!
  17. Weszło 10zł od bdom . Dzięki! Zapłaciłam za pakiet ogłoszeń ( 15zł ) i za ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ( 46zł)
  18. Ciotka nie masz zaległości , w grudniu wpłaciłaś 20 zł za grudzień i styczeń , więc teraz będzie do wpłaty bieżąca za luty:)
  19. Narazie jeszcze nie zbieramy. Prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku, ogłaszaniu , może FB... To pies młody , ładny i ułożony tak więc powinien iść do DS.
  20. No fakt dlatego obserwując go podczas spacerów nie sądziałam ,że aż taki wiekowy...
  21. Oby , oby bo to jest naprawdę śliczny i mega miły psiak!
  22. Ło matko ! Nie wiedziałam ,że aż taki senior z niego... Ale to jeszcze bardziej zmniejsza jego szansę na domek:(
  23. Jeżynka się nie obrazi jak zaproszę na wątek jeszcze starszego niż ona kumpla ze schroniska... http://www.dogomania.pl/threads/222533-Murzyn-po-10-ciu-latach-pracy-na-etacie-str%C3%B3%C5%BCa-trafi%C5%82-do-schroniska...Og%C5%82aszajmy!?p=18574052#post18574052
×
×
  • Create New...