Kochana , teraz znów pójdzie kolejna tura ogłoszeń naszych piesków z Dziennika Zachodniego i mam nadzieję ,że znowu dzięki temu pojadą nasze psiaki na Śląsk w okolice Gryfiego.
Prawdopodobnie pojadą z tymi dziewczynami co go zawoziły i wiedzą dokładnie gdzie to jest to poprosimy by zajrzały. Narazie dzwoniłam do Pana dwa razy w ciągu pobytu Gryfiego i mówi ,że wszystko jest w porządku. Ale fakt , że można sprawdzić.