Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Dzięki Aida , jak znajdę już hotelik ( mam na oku hotelterrier) ale muszę zadzwonić ustalić ewentualną cenę to napiszę Ci pw z prośbą o jednorazowe wsparcie. Wielkie dzięki kochana w imieniu Murzynka i swoim.
  2. O tyle o ile może być dobrze w schroniskowym boksie... Ale zdrowy jest - przynajmniej fizycznie bo psychicznie to napewno cierpi...
  3. Dziękuję pięknie kochana , zaraz zapisuję Twoją deklarację!
  4. [INDENT] Kochany Szariczek się nie obrazi jak zaproszę na bazarki dla jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla Murzyna... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223223-Dla-Murzyna-14-lat-i-czasu-niewiele-r%C4%99kodzie%C5%82o-bi%C5%BCuteria-ciuszki-i-torebki-01.03"]http://www.dogomania.pl/threads/2232...-torebki-01.03[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223226-Super-bazarek-Wielkanocny-na-14-sto-letniego-Murzyna-JU%C5%BB-OTWARTE"]http://www.dogomania.pl/threads/2232...%C5%BB-OTWARTE[/URL] i na bazarek dla Nera - naszej przyjaciółki i pomocnicy w bazarkach Hani z Sanoka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223173-Ubrania-damskie-m%C4%99skie-kosmetyki-i-maskotki-dla-Nero-do-22.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2231...-Nero-do-22.02[/URL] [/INDENT] [INDENT][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175582-Starszy-dostojny-MILTON-%28Konin%29"][IMG]http://miau_miau2010.republika.pl/milton2.gif[/IMG][/URL][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174932-Lucjan-Nie-do-pilnowania-nie-do-szczekania-to-pies-tylko-do-kochania%21%21"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1058/37642779.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  5. Jeżynka już grzeje dupkę w DT! Ale to kochany psiak i skoro ma już DT to się nie obrazi jak zaproszę na bazarki dla jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla Murzyna... http://www.dogomania.pl/threads/2232...-torebki-01.03 http://www.dogomania.pl/threads/2232...%C5%BB-OTWARTE i na bazarek dla Nera - naszej przyjaciółki i pomocnicy w bazarkach Hani z Sanoka http://www.dogomania.pl/threads/2231...-Nero-do-22.02
  6. Maczusia grzeje dupkę w DT! Ale to kochany psiak i skoro ma już DT to się nie obrazi jak zaproszę na bazarki dla jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla Murzyna... http://www.dogomania.pl/threads/2232...-torebki-01.03 http://www.dogomania.pl/threads/2232...%C5%BB-OTWARTE i na bazarek dla Nera - naszej przyjaciółki i pomocnicy w bazarkach Hani z Sanoka http://www.dogomania.pl/threads/2231...-Nero-do-22.02
  7. [INDENT] No to ruszamy z bazarkami dla Murzyna!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223223-Dla-Murzyna-14-lat-i-czasu-niewiele-r%C4%99kodzie%C5%82o-bi%C5%BCuteria-ciuszki-i-torebki-01.03"]http://www.dogomania.pl/threads/2232...-torebki-01.03[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223226-Super-bazarek-Wielkanocny-na-14-sto-letniego-Murzyna-JU%C5%BB-OTWARTE"]http://www.dogomania.pl/threads/2232...%C5%BB-OTWARTE[/URL] Zapraszam też na bazarek dla Nera - naszej przyjaciółki i pomocnicy w bazarkach Hani z Sanoka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223173-Ubrania-damskie-m%C4%99skie-kosmetyki-i-maskotki-dla-Nero-do-22.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2231...-Nero-do-22.02[/URL] [/INDENT] [INDENT][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175582-Starszy-dostojny-MILTON-%28Konin%29"][IMG]http://miau_miau2010.republika.pl/milton2.gif[/IMG][/URL][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174932-Lucjan-Nie-do-pilnowania-nie-do-szczekania-to-pies-tylko-do-kochania%21%21"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1058/37642779.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  8. Ale szczęściarz z Oskarka! Ale to kochany psiak i skoro ma już DT to się nie obrazi jak zaproszę na bazarki dla jego jeszcze starszego schroniskowego kumpla Murzyna... [url]http://www.dogomania.pl/threads/223223-Dla-Murzyna-14-lat-i-czasu-niewiele-r%C4%99kodzie%C5%82o-bi%C5%BCuteria-ciuszki-i-torebki-01.03[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223226-Super-bazarek-Wielkanocny-na-14-sto-letniego-Murzyna-JU%C5%BB-OTWARTE[/url] i na bazarek dla Nera - naszej przyjaciółki i pomocnicy w bazarkach Hani z Sanoka [url]http://www.dogomania.pl/threads/223173-Ubrania-damskie-m%C4%99skie-kosmetyki-i-maskotki-dla-Nero-do-22.02[/url]
  9. Na którymś wątku czytałam ,że w tym hoteliku nawet do 450 można wynegocjować. Ruszam z bazarkami a potem postaram się wziąść za zbiórkę deklaracji.
  10. Weszło 20zł od Pikoli za styczeń i luty oraz 5 zł od Javeny. Bardzo dziękujemy! Przelałam też 350 zł do Kasi za kolejny miesiąc.
  11. Jeżeli hotelik miałby dostępny przez cały dzień chociaż niewielki wybieg indywidualny i możliwość korzystania z dużego wybiegu ogólnego codzień i spacery i wogóle to też byłoby dobrze. Najważniejsze by zdążyć...
  12. Fantastycznie! Ciotki jesteście wielkie!
  13. Ja lada moment ruszam z bazarkiem dla Murzyna ale mam kilka fantów , których tam nie wystawiłam więc chętnie podaruje dla Nortonka. Kto przygotowuje ten bazarek? Zawiozę fanty do schroniska bo i tak się wybieram bo mam obroże i poduszki.
  14. Ci Państwo od Jupitera wypatrzyli go na moim ogłoszeniu na Gumtree-Śląsk. Nie wiem na jakim etapie są uzgodnienia z nimi , schronisko miało się dalej kontaktować.
  15. A ja martwię się , że nie wiem gdzie szukać takiego DT żeby miał podwórko i teren do stróżowania.
  16. Przelałam 7 zł na wyróżnienie na Tablicy. Teraz pozostaje tylko kciuki trzymać!
  17. A na Tablicy zrób wyróżnienie. Może narazie na tydzień. Przeleje Ci na to 7 zł , ok?
  18. A ja podrzucę przystojniaka , niech ktoś go wypatrzy!
  19. Według mnie możesz dać. Te zdjęcia leżące też są bardzo ładne , mordkę ma słodką.
  20. Jak najbardziej jestem za wyróżnieniem ogłoszenia na Tablicy. A kiedy będzie w Dzienniku Zachodnim?
  21. No to chłopak doczekał się happy andu! Super wieści!
×
×
  • Create New...