Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Tamta kasa co wpłaciłam wcześniej zanim pojechał do hoteliku niech będzie zaliczona poprostu jako dorzucenie do transportu. Wpłata ze stycznia niech bedzie za styczeń a w lutym zapłacę za luty , w marcu za marzec itp.
  2. Dzwoniłam dzisiaj do Pana Gryfiego. Bardzo sympatyczny człowiek i fajnie nam się rozmawiało. Jest z Gryfiego bardzo zadowolony. Opowiadał ,że wprawdzie prawie nie szczeka a miał stróżować:) ale to nie szkodzi bo Pan rozumie ,że on jeszcze nie nabrał pewności siebie w nowym miejscu. Przyzwyczaił się już do domowników , ma wielki teren do wybiegów z małą suczką dogaduje się super tzn. pozwala jej na wszystko , ona praktycznie po nim łazi jak on leży:) Dla domowników bardzo przyjacielski. Pan przekazuje wszystkim najlepsze noworoczne życzenia od Gryfiego i jego rodzinki:)
  3. To ogólnie bardzo dobre wiadomości. Dzięki Bjuta za Twoje zaangażowanie bo dzięki Tobie mamy informacji z pierwszej ręki.
  4. Kochan my też marzymy o domu dla Alwarka...
  5. Miltonek to stary pieszczoch. Kochany , cudowny schroniskowy szeryf!
  6. Głuchota nie przeszkadza aż tak bardzo w życiu. Moja Misia z powodu wieku też już zupełnie nie słyszy ale inne zmysły ma wyostrzone.
  7. Weszło 10 zł deklaracji od cioteczki pikoli! Dziękujemy! I jak pisałam moje 10zł za grudzień też już na koncie.Wpiszcie w pierwszy post.
  8. Cioteczka pikola deklarowała 10 zł.
  9. Konto to samo cioteczko ale dla pewności jeszcze Ci wyślę na pw. Dziękujemy cioteczko!
  10. Z bazarku dla Jeżynki weszło 443,25 ! Fajna sumka:) Wielkie dzięki dla cioteczki Hani z Sanoka za poprowadzenie bazarku!
  11. Mogę zadzwonić tylko ,że nie mam numeru bo kasowałam połączenia. W schronisku mają bo też dzwonili?
  12. Super wieści ,że chłopak niebawem pojedzie:)
  13. Pozdrawiam Cię kochany szeryfie! Stęskniłam się za Tobą!
  14. No to Karola jak się za niego wezmiesz to mu wróżę świetlaną przyszłość!
  15. W Klonie napewno zakochają się bez pamięci bo to chodząca przylepa:)
  16. Ale z Jeżynki zgrabna panienka. No i ma fajne towarzystwo:)
  17. Super wygląda nasza babcia rezolutna! To radość patrzeć na Pyszczolka we własnym domku!
  18. Weszło 10 zł za XII od Elżbiety Wrońskiej - cioteczko podpowiedz jaki nick z dogo bo nie wiem. Dzięujemy!
  19. No a w styczniu wykupię jej w Dzienniku Zachodnim.
  20. Kubulek śliczny w styczniu będzie miał ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim. Miejmy nadzieję ,że ktoś go dostrzeże...
  21. Ma - gratka , gumtree , morusek
  22. Wpłynęło 20 zł od cioteczki Wilczek. Dziękujemy!
  23. Wpłaciłam moją ,,dyszkę" za grudzień!
  24. A to się zgadzam kochana. Może przy następnym transporcie psów do Katowic dziewczyny sprawdzą.
×
×
  • Create New...