Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Każdy ma prawo do własnego punktu widzenia. Ja to widzę inaczej.
  2. Dziękujemy kochana cioteczko wilczek007. Zgadzam się ,że dziewczyna nie wygląda na swoje lata i jest śliczna dlatego jak się zsocjalizuje napewno znajdzie dom.Zaraz wyślę Ci konto Jeżynki na pw. Cioteczko Poker mamy płatne DT. O bezpłatnym to w tej chwili mozna pomażyć zwłaszcza ,że psinka zupełnie nie przystosowana i dzika. Mamy zaklepane sprawdzone DT u kasiprzystał gdzie były już sunie od nas , i niektóre z podobnymi problemami.
  3. Cioteczka ostatnia szansa kupiła ode mnie buteleczkę nie wystawioną na bazarku bo zależało jej na czasie bo w piątek już chce z niej zrobić prezencik znajomej. Na rzecz Jeżynki z tego tytułu weszło 20,50 zł
  4. No i to kolejny wspaniały news!
  5. Przekażę siostrze i będzie bardzo happy! Ja też jestem!
  6. Żabol też przeniosłą deklarację z Bingo na Jeżynę - 25 zł Dzięki! Zagadza się Paulinken że trzeba się upewnić ale jestem dobrej mysli. Nowa Pani Binga ma dużo serca i cierpliwości.
  7. Ło matko cośta zrobiły z tego kilera:) :) A tak poważnie szacun dla Was i wszystkiego NAJ dla Adasia!
  8. W sumie Roy masz rację. No i oficjalnie potwierdzam ,że uwielbiam Sunię i jest moją ulubienicą:) Agata skoro miała kilku facetów i za każdym szła w ogień to znaczy ,że jak kocha na na zabój:) Mówiłam ,że ideał psa a teraz jeszcze widzę ,że ideał kobiety:)
  9. Dzięki za super foteczki! Promyczkowy świat cieszy oczy i moje serce!
  10. Jak najszybciej cioteczko. martka już pyta potencjalne DT. pietruch204 przerzuciła deklarację z Binga na Jeżynkę więc mamy kolejną dyszkę do przodu! Dziękujemy!
  11. Oj kochana bierz się za niego bo fajny chłopak jest. Wprawdzie mam do niego respekt i osobiście nie zaryzykowałabym spaceru ale ja nie jestem stanowcza i psy robią ze mną co chcą i to one mnie prowadzą a nie ja je:)
  12. O tańca na dwóch łapkach nie widziałam. To widzę ,że z niego taki ,,dancing dog" jak moja Maksina:)
  13. Sunia zawładnęła moim serce bez reszty , wiem ,że nie powinno się mieć ulubieńców ale jej nie sposób nie kochać. Dla mnie synonim psa idealnego. Ona kocha Szamana i zawsze bralismy ich w duecie i ona w niego zapatrzona , może dlatego z innym facetem czuła się niepewnie i chciała wiać do ukochanego. Poprostu wierna z niej kobieta:)
  14. To znam chłopaka i faktycznie kochany jest. Na początku był nieśmiały a jak go pogłaskałam to tulił się bardzo. I naprawdę bardzo urodziwa malutka psinka.
  15. Oj przyznam szczerze ,że o nim zapomniałam a śliczny jest i ma szansę na adopcję. Trzeba by go ogłosić też w Dzienniku Zachodnim tylko ,że póki co nawet na to kasy nie ma , może jakaś dobra dusza podaruje biedakowi 46 zł. Z tych ogłoszeń ostatnio pojechały takie staruszki jak Bingo i Pyszczolina. Kubuś mieszka na tym wybiegu gdzie mają kojce Lars i Gryfi?
  16. Dziękujemy z całego serca cioteczko Maruda666! Cioteczko piescofajnyjest dużo możesz i właśnie to robisz , pomagasz i to z tak daleka. Twoje wsparcie jest bezcenne.
  17. No na to wygląda:) Kobitka ma dar do zwierząt i żyją w pełnej komitywie:)
  18. Bez Was nic by się nie udało! Super ,że jesteście!
  19. Binguś został wypatrzony z ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim , podobnie jak Pyszczolina i wiele naszych psiaków. Myślę , że nie obrazicie się cioteczki jak z pieniędzy które zostały na koncie Binga zasponsoruje on wspaniałomyślnie ogłoszenie w DZ swojemy kumplowi Klonikowi , który ma 8 lat i czeka już wystraczająco dłogo ... Może i jemu się poszczęści... Koszt ogłoszenia 46 zł , martka już zrobiła. Wątek Klona : [url]http://www.dogomania.pl/threads/135401-Ma[/url]
  20. Wczoraj jeszcze weszły pieniążki na Bingusia od pietrucha204 10zł i AgnieszkaK 10zł ! Dziękujemy pięknie kochany m cioteczkom i prosimy o przeniesienie deklaracji na bidulkę Jeżynkę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/210687-Je[/url]
  21. Cudowny piecho , tyle zła doświadczył a wciąż wierzy ,że człowiek może pomagać...
  22. I jeszcze Eliza71 przenosi 40zł a Ranias 5zł ! Dzięki! Kochane jesteście!
×
×
  • Create New...