Jak pisała Bjuta lepiej żeby pojechał gdzieś bliżej...
Do Ginn jest kawał drogi.
ania-sister to moja siostra i nie ma jej na dogo - tak ją umownie nazwałam:)
A co do kasy , która przeszła z Binga na Jeżynę to oczywiście ,że może do niego wrócić , w końcu była jego.