Schronisko się na to nie zgodzi. Bo jest ryzyko ,że jak braknie deklaracji i nie będzie środków , to co ? Wróci??? Dla niego to bedzie szok , w jego wieku ... Majć ponad 300 zł deklaracji mogę zaryzykować i dorabiać bazarkami ale za mniej nie dam rady... A przy okazji jakby któraś miała zbędne fanty na bazary dla Murzyna to są jak najbardziej mile widziane , obiecuję regularnie robić bazzary:)