Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. ja też za Kajunie trzymam kciuki i ciagle o niej myslę :(
  2. on cudny misiek jest naprawdę :)
  3. sa wrednymi potforami kradnacymi mi ołówki styropian i papier ścierny czasem wołam szczury czasem pomioty piekielne czasem ej zalezy ;), ale na żywca jednak bardziej przypominaja szynszyle a geologiczne po wlascicielce o pardon współlokatorce rzeczonych
  4. niech śpi potfór jeden, moze jak sie obudzi to w innym przyjaznym dla otoczenia świecie ;)
  5. mamo, mam nadzieję, że nie potraktowałyście tego złosliwie, chciałam żeby zabrzmiało z ironią ;) jestem po lekturze odświeżonej wiadomo gdzie ;) dlatego ten dowcip mi sie tak wyostrzył i ja oferuje to samo w druga strone jakby było trzeba moje szczury potwory się znają na błyskotkach wszak to geologiczne szynszyle
  6. łooo ale te miseczki orginalne kryształki maja, bo wiecie moje szczury to z takich znajacych się, tandety nie biorą ;)
  7. oj ja tez nie odpuszczę i oglądac bedę i jeszcze poreklamuje w regionie ;)
  8. Jordanek u was prezentuje sie cudnie, na swoim miejscu że tak powiem ;)
  9. a ja sobie tak pomyslalam w kwestii żolwia ze moze zapytam szwagierke, maja już jednego lądowego, sam do nich przyszedł, zaklinował sie pod drzwiami garazu i został, musiała komus zwiać gadzina Nic nie obiecuje ale zapytam ;) aha napiszcie ciocie czego, oprócz domków teraz potrzeba, może namówie kilka osób na jakiś drobny sponsoring
  10. rozczula mnie to jego tuptanie :) i czekam aż będzie smigał
  11. bardzo dobre wieści cieszę sie bardzo:multi:
  12. Jordanka całujemy w cudny psi nochal coby sie nie czuł zapomniany
  13. my z TZ mamy układ on nie narzeka na moje "psy/konie/kotyszynszyle i chomiki" a ja na jego pracę, (niestety nie moge powiedzieć ze nie rozumiem specyfiki roboty bo oboje mamy taka samą) i szczerze mówiąć jak na osobę która nigdy nie miała żadnego futra w domu nawet jako dziecko, radzi sobie z moimi dziwactwami calkiem nieźle ale bardzo zazdroszczę tym którzy w tej kwestii rozumieja sie bez słów i mają te same priorytety
  14. Lukasik Pieknie wyglada ja ciagle o nim myślę, gdzie ta wygrana w totka eh.. poslę cos też na konto Lukasa z wyrównaniem zaległości
  15. na dobranoc całuje Emeczke w nos :)
  16. dobranoc Sako :)
  17. o tak zdjęcia, chcemy zdjęcia
  18. [quote name='mestudio']Tasman w akcji... Horror na wieczór z dzwiękiem koniecznie! TZmestudio[/QUOTE] MAtko i córko, diabeł wcielony ... mam znajomego egzorcyste... ;)
  19. cała ferajna cudna i te uszy... ;)
×
×
  • Create New...