Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. jak Yoko ma przyjechac do Krakowa to może ją kiedyś spotkam a rodzinke bede urabiać może kiedyś się zdecydują choc na tymczas i wtedy beda wiedzieli czy znowu chcą psa i czy dadza rade
  2. namawialam na razie na DT ale czas jest nieciekawy bo mama za chwile wyjezdza na zimowisko ze swoimi podopiecznymi, a tata zostaje z babcią
  3. ja bym chciała film z pzekazywania Tasmana obejrzeć :)
  4. mam wstępnie mi napisała, że nie, u nas w domu juz były kiedyś psiaki ale potem tak wyszło że nikogo w domu nie było po 10-12h namawiałam na Yoko najspokojniejszą bo z wiekszym żywiołem chyba nie dali by rady, ale niestety oprócz wielu zajęć jest problem z moja babcia po udarze bo czuje się coraz gorzej :( Jesli tylko się coś zmieni to dam znać
  5. tak myślałam że to to Maleństwo, podczytywałam wątek a jak jej kolega?
  6. ja rozmawiam z rodzicami, namawiam ich na DT Roszpunka zna moją mamę spotkały sie przy jakiejś okazji, i byłoby blisko
  7. jak zwał tak zwał, ważny efekt a futrzakom to z natury bardziej pasuje niz przeszkadza :)
  8. haha to ja chyba wiem skąd przyjechał nowy posikiwacz złośliwy :)
  9. ja dolazłam na przystanek i mnie olśniło a to był masakryczny dzień, koleżanka mnie na odstresowanie do sklepów a tam jeszcze gorzej, jak z uporem maniaka próbowałam wejść na gore schodami ktore jechały w dół i mi cos nie pasowało, stwierdzilam że czas do domu, jeszcze mi futra sajgon urzadziły za spóźnienie
  10. Trzymajcie sie dziewczyny Myslę o Sakulcu ciągle i o Botti Przytulam sunie mocno na dobranoc i jestem z nią, choć na ten krótki czas dostała DOM dostała to co najważniejsze
  11. ciociu to pisz do mmd pw, ona dzis wyjeżdza a jest skarbnikiem
  12. myslę, że Tasman mógłby by się zdziwić jakby go ktoś obszczekał :) podobna metode wychowawczą stosuje u swoich surykatek wrednych:diabloti:
  13. trzymaj się warkotku kochany :( :( :(
  14. ciociu Iwonium będzieś się śmiała z mojego pytania, ale czy mysmy się dziś nie spotkały przy okazji zakupów futrzakowych? albo masz klona :) ze mnie debil straszny, pamięci do twarzy nie mam, tzn mam ale nie potrafie powiązać twarzy często z okolicznościami poznania więc albo rozmawiam z ludzmi ktorych totalnie nie kojarze i glupio mi się przyznać albo zaczepiam ludzi na ulicy i pytam się skąd ich znam
  15. Sakusiu dużo sił trzymam kciuki za jutrzejsze badanie
  16. Ciociu według mnie decyzję powinni podejmować ci którzy sa najbliżej ja powiem tak, może właśnie przyszedł taki cza, może nie dzis może jutro, będziecie wiedzieć, ona bardzo cierpi, jesli stan jest beznadziejny pozwólcie jej odejść wśród ludzi dla których tyle znaczy, w miłości Bardzo mi źle i jestem z wami i z Botti myślami
  17. Kudłacz usmiechnięty :)
  18. ciociu konto do wpłat takie jak Sakulcowe? bardzo, bardzo sie cieszę
  19. ta sunieczka to wypisz wymaluj wyżeł krótkowłosy niemiecki kurcze może jakiś "polujący" próbował załatwić sprawy po swojemu stąd ten śrut
×
×
  • Create New...