Ciociu
według mnie decyzję powinni podejmować ci którzy sa najbliżej
ja powiem tak, może właśnie przyszedł taki cza, może nie dzis może jutro, będziecie wiedzieć, ona bardzo cierpi, jesli stan jest beznadziejny pozwólcie jej odejść wśród ludzi dla których tyle znaczy, w miłości
Bardzo mi źle i jestem z wami i z Botti myślami