Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. wypisz wymaluj kanapowy łyżew ;)
  2. zapisuje sie u malizny daj ciociu nr konta na pw
  3. pokazałam zdjęcie TZ twoi ktory nie widział wcześniejszych pytam widzisz ranę? a ten jaka ranę? no może tu takie drobne coś jest :) pieknie to wyglada buziaki dla przystojniaka
  4. nie zajrzał ale myślał o psince nawet TZtowi o niej opowiadałam żałując po raz kolejny że nie mamy warunków :(
  5. iwoniu gdyby wam trzeba bylo kasy dla królisi albo koteczki to daj znać, wiele nie moge ale coś się uzbiera cieszę się za Miodka że wyjechał z zimnej budy, fajny psiak a Daisy mi chodzi po glowie strasznie
  6. kolejna odsłona mozliwości Tasmana?:diabloti: bronia biologiczna Was próbuje :)
  7. moja szwagierka ma wszystkie namiary, zastanawia się ale chyba jednak to nie będzie ten dom :( strasznie szkoda
  8. Ja też Rupertowi dużo pomyślności w nowym domku życzę
  9. info posłane do szwagierki, czekam na jakieś odzew jeśli znajdziecie wcześniej domek to ok
  10. całuje Sakula na dobranoc w zmarszczony nos, odpoczywaj skarbie
  11. wyobraziłam sobie rotwailera na łapach jamnika czad ;)
  12. sunie ogłaszajcie, ja swoja drogą będę naciskać, gdyby była zainteresowana dam telefon do Beci ? a ja będę w Rzeszowie 18-19 luty to zajrzymy do Przytuliska z jedzonkiem
  13. ok bedziemy mowic ze to dorosła sunia przylepka słodka, grzeczna i kochana
  14. powiem TZtowi zeby ją ponamawiał bo oni stwierdzili ze nie sa gotowi na psa ale myslę ze to jest strach przed zmianami ile sunia może mieć lat?
  15. słuchajcie pogadam ze szwagierką jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać Agula czasem ludzie wychodza z zalozenia że to ktoś sie ma pofatygowac skoro inny robi laske i psa by wziął
  16. Ja myślę, że u Czarodziejki Sakuś odnalazł swój świat i jest tam szczęśliwy, i Czarodziejka najlepiej widzi czy nadszedł jego czas Sakuś gaśnie z dnia na dzień i ma świadomość swojej bezsilności Przytulam warkotka mocno i jestem przy nim myslami
  17. Iwoniu a gdzie Miodek pojechał?? bo wiem że Lusia jest u elik
  18. takie życie ;) jak moj TZ wroci do domu to poproszę żeby siostrę trochę urobił żeby choć na zdjęcia zerknęła Maleństwa nic nie obiecuje bo oni ostatnio stwierdzili ze na psa za wczesnie, że może oni nie gotowi, ale to ja im powtarzam że najtrudniej zdecydować się na pierwszego, kolejne juz z górki, a potem zaczyna się zbieractwo:diabloti:
  19. Dziekuję... Botti,czuwaj teraz nad Cioteczkami dobrymi i nad innymi psimi nieszcześciami
  20. my tam z TZ prowadzimy ostrą indoktrynację to jest tak jak ktoś nigdy nie miał psa ani innego zwierza, mysli że rasowy da mu pewność ze zdrowy że spokojny, nieagresywny ale to dobrzy odpowiedzialni ludzie, jak powiem że szczenie to może choć zerkną, a myslę że jak zerkną to pokochają, miałam nawet do nich dzwonic bo oni obecnie mieszkaja tam skąd maleństwo przyjechało
  21. Przyjemnie sie patrzy na Sonie na włościach :) Wenus faktyczmnie ma cos z berneńczyka :) jakis czas temu wlaśnie szczeniaka berneńczyka szukała moja szwagierka tyle ze ona chce rasowego a nie w typie :(
  22. mizerotek kochany
  23. na południu Polski nie jest tak źle no wyjąwszy góry ale wiem że u Was jest okropnie zimno, moje rodzinne strony całkiem blisko, rodzice donoszą :) tak naprawdę to całe południe mazowsza i świętokrzyskie to biegun zimna, nie tylko suwalszczyzna
×
×
  • Create New...